Praat hier met andere bezoekers over Porsche gerelateerde zaken.
Plaats een reactie

Re: Verzekering casco

03 feb 2020 14:24

Aantal kilometers en de taxatiewaarde zijn de twee grootste pijlers voor de polis kosten. Ik laat de mijne bij Turien van 10.000 terugzetten naar 7.500km.
Heb de yongtimer verzekering via een tussenpersoon bij Turien.

Re: Verzekering casco

03 feb 2020 14:40

jan911sc schreef:T'zal waarschijnlijk ook mee te maken hebben in welke regio je woont.


Dat heeft het ook :wink:


De Consumentenbond schreef:Autoverzekeraars stellen de premie vast op basis van regio en postcode. Twee verzekeraars kijken zelfs naar je huisnummer. De premies voor een autoverzekering kunnen per provincie en honderden euro’s per wijk verschillen



3500 km per jaar …. Ruim 200 euro per maand - op basis van taxatiewaarde, geen nachtclausule of alarm plicht , wel Lo-Jack 8)


De Consumentenbond onderzocht de cascopremies voor 20.000 adressen (10.000 postcodes) in Nederland. We gingen uit van een 40-jarige bestuurder met 10 schadevrije jaren die jaarlijks 15.000 km rijdt. Hij rijdt in een populaire middenklasser: voor de beperkt cascopremies een 8 jaar oude Ford Fiesta, voor de volledig cascopremies een 3 jaar oude Renault Captur.

Voor een beperkt cascoverzekering is onze automobilist jaarlijks gemiddeld ruim €300 kwijt, voor een volledig cascoverzekering (allrisk) bijna het dubbele. De laagste premies voor beide dekkingen op provinciaal niveau vinden we in Friesland en Drenthe, de hoogste in Limburg en Zuid-Holland. Gemiddeld voor alle verzekeraars is hij met €471 het goedkoopst uit voor een allriskdekking op een adres in het Groningse Opende. De hoofdprijs betaalt hij op een postcode in de wijk Feijenoord in Rotterdam. Daar is de gemiddelde jaarpremie maar liefst €885.

Re: Verzekering casco

03 feb 2020 14:47

Jullie vergelijken appels met peren. Dit draadje gaat in basis over taxatiedekking. Daar schrijft de Consumentenbond niks over. Postcode is bij Turien niet van toepassing bij de verzekeringen met taxatiewaarde. Enkel bouwjaar, kilometers en taxatiewaarde.....
En dat geld in basis voor de meeste verzekeraars in Nederland die dit soort producten aanbieden.

Re: Verzekering casco

04 feb 2020 18:17

@Olaf, is er een specifieke reden waarom jij het ontbreken van nachtstallingsclausule belangrijk vindt, als de auto gewoon altijd netjes in de garage staat?
Plaats een reactie