Praat hier met andere bezoekers over Porsche gerelateerde zaken.
25 feb 2025 1:07
Autoke schreef:Inderdaad - kan niet beter bijna..Gulpdal vanaf terras in februari..

Mooi terras, herken het meteen! Em hebben we lekker gegeten. Hopelijk snel weer een mogelijk een rit te maken samen. Indien wat meer tijd:heb wat mooie routes in noord Eifel. 3-3,5 uur MAA-MAA.
25 feb 2025 20:08
Wimpie67 schreef:Haha, ik las hetro debos…
ha ha , nee in het vlaams (Taalgebied daar) is dat ook met een extra 'e' erbij zover ik weet , iedereen is er gewoon welkom in elk geval.. ..

!
@ LKPS - ben ik voor te vinden
19 apr 2025 10:35
Kan dan alleen maar adviseren: neem de Stelvio pas met een coupé en cabrio. Niet te vergelijken.
Je hebt gewoon beide nodig
19 apr 2025 12:19
Er is niks mooier dan rijden in een cabrio met een brullende 5 liter V8 NA. Daarom heb ik naats mijn Porsche coupé een Ford Mustang cabrio.
Iedere keer starten geeft je een lekker gevoel. Rijden in een tunnel en dan gas er op, dat geeft mij een echte kik.
23 apr 2025 16:13
Voor ons is open rijden in onze 991.1 cabrio 4S “ een worden met de omgeving “ ruiken, horen en zien. Op de snelweg bij grote afstanden gaat de kap heel vaak dicht en zodra we er vanaf zijn zo snel mogelijk open.
Als de kap dicht is dan is 200+ geen enkel punt. Wij genieten met volle teugen van onze cabrio en geeft ons zodra we instappen een vakantie gevoel!!
Kortom voor ons geen dichte auto als behalve onze d.d. (dagelijks vervoer)
23 apr 2025 16:19
rene leclerc schreef:Er is niks mooier dan rijden met een V8 NA.
Iedere keer starten geeft je een lekker gevoel. Rijden in een tunnel en dan gas er op, dat geeft mij een echte kik.
07 mei 2025 20:13
Mooie interieur-exterieur combinatie bij die SL
09 mei 2025 15:11
Cabrio rijden vind ik heerlijk met mijn 944 Cabrio. Vooral de binnendoor wegen en met de stijgende temperaturen. Snelweg met dak open vind ik niet echt wat.
09 mei 2025 15:22
Heerlijk met de kap open rijden. Hoor je de uitlaat ook veel beter
09 mei 2025 16:38
[quote="michel1975"]Hier de keus uit 2 cabrio's. Beiden hun eigen karakter. De TR6 met de fluitende Webers en dikke knalpijp voor de leuke wegen binnendoor. En de SL voor de wat langere cruise ritten.


Hé mijn oude liefde.Heerlijke sportieve auto met super geluid
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.