Pagina 1 van 1

hulp gevraagd!!!

Geplaatst: 22 maart 2007 14:10
door mikey
ik ben op zoek naar een 964 maar weet nog niet wat de punten zijn waar je op moet letten bij dit model.
of iemand me deze kan vertellen
kent iemand de porsche specialist theo jansen?
en motron?
en welke ik beter kan vermijden?
ik woon zelf namelijk in gelderland dus lekker midden in het land,
kan dus alle kanten op.
bijvoorbaat dank

michael

Geplaatst: 22 maart 2007 14:29
door outletvalve
Michael,

welkom hier.

Gebruik even de ZOEK functie van het forum, en ik weet zeker dat je een maandje zoet bent met het doorlezen van de informatie die zich dan aandient.
Vul "het lijstje van Pascal" zie HIER in, en dan ben je al een heel eind verder.

suc6

Re: hulp gevraagd!!!

Geplaatst: 22 maart 2007 14:29
door Devils son
mikey schreef:ik ben op zoek naar een 964 maar weet nog niet wat de punten zijn waar je op moet letten bij dit model.


Dan is de aankoopkeuring voor jou.

kent iemand de porsche specialist theo jansen?


Jazeker, goede naam, maar duur.

en motron?


Heeft ook een goede naam.

en welke ik beter kan vermijden?


In beginsel zijn er niet zoveel specialisten echt slecht. En om ze door het slijk te halen is hier niet de stijl.

Denk ook eens aan Carlo van Krey. Die heeft vaak meerder 964's staan en is prijstechnisch een aanrader.

Andere namen: De Bock, Wolbert, Hans Bos, Targa Florio, Wams... zo even uit mijn hoofd. Ergens op het forum is een draadje met links.

Geplaatst: 22 maart 2007 14:47
door Sandra & Eric
Wij hebben de auto altijd in onderhoud gehad bij Motron en het bevalt ons prima daar. Ze hebben op dit moment wel een mooie 964 staan.

Succes met je zoektocht!

Geplaatst: 22 maart 2007 16:17
door Ren911
ik zou ook even bij WITMER&ODIJK kijken heb ik mijn auto vorige maand opgehaald,heeft alles netjes op gelost en ook geen rare dingen na aflevering meegemaakt.

Heeft een hoop 964-tigs staan en met dhr Odijk is best leuk te praten,alleen minder te onderhandelen,maar levert de auto zoals eerder genoemd wel netjes volgens afspraak af.

Succes met de zoektocht en geniet er van.

Ren911

Geplaatst: 23 maart 2007 1:24
door Rob Herfst
De 964 van Sandra & Eric is ook te koop................. :idea: :wink:

Geplaatst: 23 maart 2007 14:45
door 911-lover
Ik wilde dat gisteren alposten , maar bedacht me daar San dta zelf niet aangehaald had in haar eerdere reactie.
Ik dacht daardoor dat de 964 wel verkocht zou zijn.

Geplaatst: 23 maart 2007 20:05
door Sandra & Eric
:mrgreen:


Onze wagen staat bij Motron te koop........ vandaar.... :lol: :lol: