Pagina 1 van 1
verwarming 964 cabrio blijft aan
Geplaatst: 03 jul 2008 22:14
door renetrzes
Hallo allemaal,
Ik heb vandaag mijn eerste lange rit met mijn net aangeschafte 964 gemaakt.
Het viel mij op dat de verwarming bleef doorloeien ondanks dat de automatique verwarming op 0 graden stond. Wel raam open gereden!
Heeft het openstaande raam er iets mee te maken? of is de verwarming aan service toe?
Ook maakt de auto van 100 t/m 140 km per uur een soort resonerend geluid .Denk van de banden (bridgestone 255 40 17) of kan het een lager zijn?? Boven 140 is het geluid weer weg.

Geplaatst: 03 jul 2008 22:15
door horn
ook gehad terug van de luitink dag vorig jaar. was blij dat ik een cabrio had - ramen en dak open en zweten als een otter. onder garantie nieuwe kachelaanstuurunit gekregen van Waalgarage. Probleem opgelost.
Geplaatst: 03 jul 2008 22:20
door renetrzes
Oke bedankt Harold,
Ik heb garantie op bak en motor. Zal dit wel niet ondervallen denk ik.
Voorlopig maar lekker veel open rijden haha

Geplaatst: 03 jul 2008 22:23
door horn
harald 
Geplaatst: 03 jul 2008 22:26
door renetrzes
oeps sorry zal het niet meer vergeten ! haha,

Geplaatst: 03 jul 2008 22:27
door horn
haha
rald 
Re: verwarming 964 cabrio blijft aan
Geplaatst: 04 jul 2008 9:21
door EriC4C
renetrzes schreef:Het viel mij op dat de verwarming bleef doorloeien ondanks dat de automatique verwarming op 0 graden stond.
Uit alle uitstroomopeningen? Het kan ook zijn dat er een of meerdere kleppen blijven hangen. Gewoon even computer uit laten lezen en naar laten kijken.
renetrzes schreef:Ook maakt de auto van 100 t/m 140 km per uur een soort resonerend geluid .Denk van de banden (bridgestone 255 40 17) of kan het een lager zijn?? Boven 140 is het geluid weer weg.

Moeilijk te zeggen natuurlijk, maar 100 - 140 km/u is wel een erg groot (toeren)gebied voor resonantie.
Geplaatst: 04 jul 2008 10:18
door Alfred
Komt mij over dat je ruitontwasemingsschakelaar aan staat.
Hierdoor gaat de ventilator in de hoogste stand en gaat automatisch (in ieder geval bij mij) de verwarming aan.
de verwarming bleef doorloeien
Geplaatst: 04 jul 2008 11:09
door Jort
Als het systeem vergelijkbaar is met dat zoals gebruikt in de 944, kan het een gebroken (kunstof) hefboompje zijn dat de kleppen aanstuurt. Zoals Eric aangaf blijft er dan een klep open staan, waardoor er altijd een maximale hoeveelheid warme lucht de auto in wordt geblazen. Da's een kewstie van een paar centen (en in het geval van de 944 5 minuten werk).