Peter968 schreef:Hi Esgigt, hou mij ook op de hoogte mocht je eens een meeting willen organiseren, wil ik wel bijzijn!
Kan ik je auto eens hebben zien staan op het brainpark in Rotterdam?
Uiteraard wordt iedereen op de hoogte gehouden...
Ik kan me niet herinneren de laatste maanden op het Brainpark geweest te zijn, wel in de buurt.
@Jos993 :"
Of er genoeg zijn voor een eigen kluppie vraag ik me af. Lid worden van de 968 club in Duitsland lijkt mij op zich wel voordelen bieden. Het is de enige 968 club die door Stuttgart wordt erkend. "
Deze vraag stelde ik mezelf ook al. In Nederland zijn, bij mijn weten, twee officiele Porsche clubs. Maar het probleem met die clubs is dat er gelijk zoveel moet. Wordt je lid: stevige contributie, ballotage, minimum aantal activiteiten, noem maar op. Ik heb de regelementen van de 968 Club Duitsland niet in detail doorgelezen, maar ik kan me ook voorstellen dat die voor een deel weleens niet zouden kunnen aanslaan bij Nederlanders. De taal kan voor sommigen lastig zij, want niet iedereen voelt zich op zijn gemak bij een andere taal. Voor Club-meets moet je door de bank genomen 300 Km extra rijden. Daarnaast kan een probleem zijn dat je onder een bestuur staat, waarop je onvoldoende invloed hebt. Zaken die het lidmaatschap van een buitenlandse club lastig maken.
Dan is er nog het punt van Stuttgart-erkend. Levert het iets op in de zin van goedkopere onderdelen, extra kennis en ondersteuning of andere voordelen, zoals het mogen voeren van "Porsche" in de naam? Misschien alleen het laatste... Hoeveel geld of autonomie is dat waard? Ter info over mijzelf: Ik rijd met volle overtuiging 968, maar modelletjes, speldjes etcetera etcetera zul je bij mij niet vinden. Daarnaast is een anarchistische inslag mij niet vreemd.
Mijn ervaring met het 944forum, FPD en het Porscheforum doet dat zo te zien ook zo, is dat er een flinke mate van vrijheid-blijheid is. En ik vind dat een belangrijk uitgangspunt, een héél belangrijk uitgangspunt evenals gezelligheid.
Een eerste 968-meet voor mensen van het Porscheforum, PFD en het 944forum zou ik ergens centraal in het land zien (omgeving Amersfoort of zo, dan moet iedereen rijden... grin). Belangrijk lijkt me dan elkaar een beetje te leren kennen en het water te voelen en eventueel samen te eten.