Dimitri-Turbo schreef:Nu is het zo; jullie hebben het over een AKK maar moet ik die ook laten uitvoeren als ik een auto koop bij een specialist? Dus met de auto is naar een andere gaan en die onafhankelijk laten kijken naar de auto van Carlo van Krey?
Zie hier de link
http://www.carlovankrey.nl/foto35.htm
Misschien heb je het woord "altijd" niet begrepen bij "altijd een AKK laten uitvoeren". Op de nieuwere wagens bij een PC na, zou ik op een auto ALTIJD een AKK laten uitvoeren. Het heeft een paar voordelen:
1. Er kijkt iemand met kundige ogen naar de auto, die niets wint of verliest als jij de auto wel of niet koopt!
2. Emotie, dat is de specialist vreemd
3. Jij kan met een gerust hart de wagen kopen, want op het eerste gezicht is er niets mis met de auto. Let wel, geen enkele specialist kan IN de motor kijken, dus tegenvallers kunnen nog steeds altijd!
4. Het kost niks, dat wil zeggen, op een bedrag van 17k is een aankoopkeuring van 150 Euro toch peanuts?
Bovenstaande gaat overigens uit van een positieve uitkomst van de AKK, moge duidelijk zijn

Dimitri-Turbo schreef:Of kan ik Carlo van Krey vertrouwen op zijn specialistische kennis.
Mijn auto komt bij Carlo vandaan, dus ik denk dat ik dit wel mag zeggen

. Carlo is gewoon een handelaar, een meneer die auto's koopt en verkoopt om er zijn brood mee te verdienen. Hij is echter in de autohandelaren wereld wel een meneer die eerlijk is. Hij zal je nooit zeggen dat een auto geen schade heeft gehad als hij een enorme klapper heeft gemaakt, en hij zal de auto's (relatief) niet verder ophemelen dan ze waard zijn
In mijn ogen, en vele met mij hier op het forum, is Carlo een eerlijke handelaar!
(en ja, dus altijd een AKK laten uitvoeren

)