Pagina 1 van 1
Interieur spray mat of glans
Geplaatst: 27 apr 2013 14:01
door renetrzes
Na een grondige poetsbeurt vd buitenkant wil binnen ook ff doen. Nu zag ik dat je 2 soorten spray hebt.
Wat zouden jullie adviseren voor de dash. Mat of glanzend dash is trouwens standaard plastic.
Re: Interieur spray mat of glans
Geplaatst: 27 apr 2013 14:15
door Master Ken
Er zitten hier verschillende detailers op het forum met voldoende ervaring. Dus er zal snel genoeg een reactie komen.
Re: Interieur spray mat of glans
Geplaatst: 27 apr 2013 14:16
door Jous
Ik gebruik af en toe Smartwax dressing voor kunststof delen. Prettig product, glanst niet.
Re: Interieur spray mat of glans
Geplaatst: 27 apr 2013 14:37
door Fer DC
De voorkeur van de meeste klanten met duurdere auto's is vaak een matte afwerking, teveel glans doet vaak af als "plastic look", maar is vaak een persoonlijke voorkeur. Het kan in sommige gevallen ook een mooier resultaat geven.
Natural look van poorboys zit daar tussen in, gewoon te vinden bij carclean en valt bij veel mensen goed in de smaak, zowel de geur als de looks. Smart dressing daarentegen is een prima alternatief, mooie matte afwerking, fool proof en heeft een anti statische werking.
Re: Interieur spray mat of glans
Geplaatst: 27 apr 2013 15:50
door renetrzes
Heeft iemand een foto van mat 964 interieur ?
Re: Interieur spray mat of glans
Geplaatst: 27 apr 2013 15:54
door Nine-eleven
MAT
Teveel glans weerspiegelt in de voorruit en vertroebelt dus het zicht
Om die reden heb ik dan ook veel alcantara toegepast (zoals je ook veel in de racerij of de extreem sportieve modellen ziet).
Re: Interieur spray mat of glans
Geplaatst: 27 apr 2013 16:03
door Nine-eleven
renetrzes schreef:Heeft iemand een foto van mat 964 interieur ?
Een 993 interieur, mag dat ook ??

In alcantara, mat genoeg??
Re: Interieur spray mat of glans
Geplaatst: 29 apr 2013 15:36
door Sanderk
Wij brengen alleen maar dressing aan op het kunststof die gematteerd is en zonder silliconen, als je glans erop doet krijg je vaak last als je de zon erop hebt staan en het staat erg goedkoop, maar dat is persoonlijk
Re: Interieur spray mat of glans
Geplaatst: 29 apr 2013 18:34
door renetrzes
En hoe heet dat spul ? zit dat in een spuitbus of potje?
Re: Interieur spray mat of glans
Geplaatst: 29 apr 2013 18:38
door bully
Cock-pit-spray-mat

Re: Interieur spray mat of glans
Geplaatst: 29 apr 2013 18:52
door Sanderk
bully met alle respect maar wij gebruiken geen cockpitspray!!! misschien dat de hobby poetser dat gebruikt?
wij gebruiken de dressing van koch chemie.. silliconenvrij
Re: Interieur spray mat of glans
Geplaatst: 29 apr 2013 21:32
door Olaf
... alles behalve glans !
Re: Interieur spray mat of glans
Geplaatst: 29 apr 2013 21:44
door frankv
Ik zou zeggen, spray hem lekker glans, en plaats hier even een foto, hebben we wat te lachen. Ik vind het er altijd vreselijk uitzien, dat goedkope spuitbussenspul op dashboard en banden. Waarom zou je er iets op spuiten? Beetje glassex, doekje, klaar voor een jaar.