Hoe achterbumper demonteren van een 928 S4?
Geplaatst: 16 feb 2014 9:53
Kan er mij iemand, met eventueel een voorbeeld aan foto's laten weten hoe ik mijn achterbumper van mijn 928S4 kan demonteren?
Het forum voor Porsche-liefhebbers
https://www.porscheforum.nl/
Kobelco schreef:Ben begonnen met de volledige bekleding er uit te halen achteraan. Hiermee bedoel ik aan de zijkanten van de achterste zijruiten de bekleding aan de zijkanten, m.a.g dat ik ook mijn achterste zetels er heb moeten uithalen om dit alles zonder schade te kunnen volbrengen. OK dit is geen verloren werk want heb er ook mijn ramen aan de zijkanten uitgenomen en zal dan om deze te her monteren gemakkelijker kunnen werken en geen schade oplopen.
WillemB schreef:Voor dat er volgende week een 928 in onderdelen wordt aangeboden, met name een carrosserie MET achterbumper![]()