Pagina 1 van 1

DIN 1 voor iPhone

Geplaatst: 03 nov 2015 23:46
door Rainer B.
Ik had verwacht dat die er wel zou zijn maar ik kan er geen vinden: een DIN 1 ding, bij voorkeur niet te opzichtig, dat je in je dashboard kunt schuiven, in DIN 1, en waar je je iPhone in kunt prikken zodat die oplaadt, je je iPhone radio kunt luisteren over de speakers en nav en Flitsmeister appjes kunt bekijken. Heeft iemand ms iets dergelijks gezien? Bij voorbaat dank!

Re: DIN 1 voor iPhone

Geplaatst: 04 nov 2015 8:33
door Johann

Re: DIN 1 voor iPhone

Geplaatst: 04 nov 2015 9:54
door Ronaldo
Zoek je puur een slot waar de telefoon in kan en wordt aangesloten op een al bestaande geluidsinstallatie?
Of heb je maar 1 slot en wil je een radio die ook nog de functie biedt om je telefoon in te prikken.
Zoiets dus:

Afbeelding

Re: DIN 1 voor iPhone

Geplaatst: 04 nov 2015 11:04
door EriC4C
Bovenstaande voorbeelden zijn voor iPod (niet iPhone) volgens mij?!

Rainer B. schreef:een DIN 1 ding, bij voorkeur niet te opzichtig, dat je in je dashboard kunt schuiven, in DIN 1, en waar je je iPhone in kunt prikken zodat die oplaadt, je je iPhone radio kunt luisteren over de speakers en nav en Flitsmeister appjes kunt bekijken.

Voor welke iPhone: t/m 4S of vanaf 5 :?: :idea:

Ik heb een O'car Oxygen.
Voorbeeld in een 964 :mrgreen: : Afbeelding

Voor meer info zie hier.

Aangezien ik inmiddels een 6S heb :cheers: mag de O'Car Oxygen weg (€ 50 excl. evt. verzending) :wink:

Philips heeft (had?) een vergelijkbaar apparaat, maar daar wordt een iPhone zó warm in dat je daar een melding van krijgt op het scherm van de iPhone en deze vervolgens uitschakelt om af te koelen :scratch:

Re: DIN 1 voor iPhone

Geplaatst: 04 nov 2015 20:19
door The-P
Alpina ilx-700, past in 1 din slede maar wel 2 din scherm.
http://www.alpine-electronics.nl/p/Prod ... 60/ilx-700

1 din toestellen die apps weergeven zijn er volgens mij niet (behalve Facebook) of neem een 1 din toestel met iPhone controle en een losse telefoonhouder

Re: DIN 1 voor iPhone

Geplaatst: 04 nov 2015 20:26
door EriC4C
The-P schreef:Alpina ilx-700, past in 1 din slede .....

Ben benieuwd hoe je dat voor elkaar wilt krijgen :scratch: :lol:

AfbeeldingAfbeelding

Volgens de specs ook 2DIN :idea: :wink:

Re: DIN 1 voor iPhone

Geplaatst: 06 nov 2015 23:30
door The-P
Excuus! Ik had het verkeerde toestel, ik bedoelde de alpine ine-w997d. Heb deze zelf ook in mijn 996 gebouwd (wel icm 2 din inbouwframe) http://www.alpine-electronics.nl/p/Prod ... /ine-w997d
Maar moet denk ik ook met 1 din frame gaan.