Pagina 1 van 1

Abonnement Porsche Car Connect / VTS

Geplaatst: 04 apr 2021 15:30
door Wudee
Weet iemand welke opties er bestaan voor het abonnement op het Porsche Vehicle Tracker System? De factuur die ik nu krijg voorgeschoteld door Clifford electronics is 25% duurder dan een jaar geleden dus ben geïnteresseerd in een alternatief.

groet

Re: Abonnement Porsche Car Connect / VTS

Geplaatst: 04 apr 2021 16:08
door Johann
Is je auto reeds ouder dan 5 jaar? Zo ja, hoef je de abonnement niet te verlengen als je via Porsche verzekerd is. Zelf was ik niet echt onder de indruk van de app of de service van Clifford.

Re: Abonnement Porsche Car Connect / VTS

Geplaatst: 04 apr 2021 21:07
door Wudee
Nee auto is nog geen 5 jaar. Zou mooi zijn als er een keuze bestaat waar je het abonnement afsluit. Niet reeel om prijzen dermate te verhogen voor een identieke dienst als vorig jaar.

Re: Abonnement Porsche Car Connect / VTS

Geplaatst: 05 apr 2021 15:34
door Peter S
Is Lo-Jack geen goed alternatief?

https://lojack.nl/how-it-works.html

Re: Abonnement Porsche Car Connect / VTS

Geplaatst: 11 apr 2021 20:11
door RobQ
Ik heb op mn old-timer ook een lo-jack., is prima. Net een Taycan Gran Turismo besteld. Ff met mn verzekering gecheckt en ga daar ook een lo-jack op laten plaatsen. Simpelweg een stik goedkoper voor dezelfde service.

Re: Abonnement Porsche Car Connect / VTS

Geplaatst: 11 apr 2021 20:22
door MarkS
Net ook maar eens deze vraag neergelegd bij AFIC. Scheelt idd behoorlijk.