Pagina 1 van 1

Verkocht: Boxster 981, PSE, Leder, PCM, Porsche Appr. Sept.

Geplaatst: 21 jun 2018 1:07
door jkooman
Compleet uitgeruste zilvergrijze Porsche Boxster 2.7 met Porsche Approved fabrieksgarantie tot september 2019.

Aangezien de Boxster (04-2013) als tweede wagen alleen ’s zomers heeft gereden (en altijd in een garage heeft gestaan) verkeert hij met 68.000 km werkelijk in perfecte staat zonder krasjes e.d.

De Boxster heeft nooit schade gehad en alle onderhoudsbeurten zijn bij de Porsche dealer verkregen. In maart 2017 heeft hij bij 60.000 km een grote onderhoudsbeurt ontvangen. De volgende (kleine) onderhoudsbeurt is bij 90.000 km of april 2019. Tevens is er een goedgekeurde 111-punten controle van Porsche Centrum Amsterdam (mei 2018).

De wagen heeft tot september 2019 Porsche Approved fabrieksgarantie die alle mogelijke onverwachte reparaties dekt (met uitzondering van slijtage gevoelige onderdelen als banden en remmen).

* Lederpakket
* 20 inch Carrera Classic wiel
* Sportuitlaatsysteem (met schakelaar)
* Rhodiumsilbermetallic
* Rolbeugels gespoten in kleur van de wagen
* Lichtdesign pakket 
* Stoelverwarming
* 2 zone automatische airconditioning
* Porsche Communication Management (PCM) incl. navigatie en harddisk
* Sound Package Plus
* Telefoonmodule voor PCM (eigen simkaart of bluetooth)
* Bi-xenonkoplampen incl. Porsche Dynamic Light System (PDLS)
* Windscherm

Vraagprijs €47.500

De wagen staat bij ons thuis in Amstelveen, meer info of extra foto's via jan@kooman.nl of telefonisch op 06 4500 0000.

Re: Porsche Boxster 981, PSE, Leder, PCM, Porsche Approved S

Geplaatst: 21 jun 2018 12:42
door Cazzo Super Veloce
Mooie auto en handgeschakeld :thumleft:

Re: Porsche Boxster 981, PSE, Leder, PCM, Porsche Approved S

Geplaatst: 21 jun 2018 12:43
door porschenot
wel maar kort plezier van gehad??

Re: Porsche Boxster 981, PSE, Leder, PCM, Porsche Approved S

Geplaatst: 21 jun 2018 16:02
door jkooman
Dat ligt zeker niet aan de wagen maar ik ga weer motorrijden, want die durf ik overal te parkeren in tegenstelling tot de Porsche :)

Re: Porsche Boxster 981, PSE, Leder, PCM, Porsche Approved S

Geplaatst: 21 jun 2018 20:39
door Butzi2
Wat een schitterende auto!! Alleen jammer dat er geen PDK in zit i(maar daar zijn de meningen vast over verdeeld).
Veel succes met de verkoop.

Re: Porsche Boxster 981, PSE, Leder, PCM, Porsche Approved S

Geplaatst: 21 jun 2018 20:59
door MarcoB
Ehhh, maar als ik het goed begrijp heb je er nauwelijks mee gereden? Boxster staat sinds april op kenteken. Enkel ritje RDW?

Erg mooie uitvoering trouwens :cheers:

Re: Porsche Boxster 981, PSE, Leder, PCM, Porsche Approved S

Geplaatst: 21 jun 2018 22:26
door MarkS
En als 1e post een verkoop topic. :thumleft:

Re: Porsche Boxster 981, PSE, Leder, PCM, Porsche Approved S

Geplaatst: 24 jun 2018 22:10
door jkooman
True, maar niet mijn eerste Porsche. Ik ben sinds 2012 of 2013 lid en inderdaad meer van het 'meelezen' dan van het actief posten. De eerste twee Boxsters heb ik langer gereden en we hadden eind vorig jaar besloten om als gezinsauto een BMW 4-Serie cabrio toen plotseling deze Boxster nog op mijn pad kwam. Ik vond hem zo mooi dat ik niet kon nalaten om hem te kopen, maar twee cabrio's is teveel vandaar dat hij weg mag.

Re: Porsche Boxster 981, PSE, Leder, PCM, Porsche Approved S

Geplaatst: 25 jun 2018 18:40
door jkooman
Omdat er wat vragen waren over het feit dat het een importauto betreft plaats ik nog even een extra afbeelding van de Boxster op oorspronkelijk Duitse kenteken. Je kan zien dat het een seizoenskenteken betreft (geldig van maart t/m november). Deze afbeelding is genomen op de oprijlaan van de garage. De eigenaar was er bijzonder zuinig op en verkocht hem omdat hij directeur was geworden van een inkooporganisatie in de energie en besloten had om zijn mini station en Porsche beiden te verkopen en daarvoor een i3s te kopen. Hele historie van de wagen is aanwezig. En zowel hij als ik zijn nogal een 'pietje precies' en dat zie je aan de wagen ook direct terug.

Re: Porsche Boxster 981, PSE, Leder, PCM, Porsche Approved S

Geplaatst: 25 jun 2018 20:51
door MarkS
Ik ben zelf al voorzien maar ben een grote fan van de 981 Cayman en Boxster en deze ziet er top uit.

Re: Porsche Boxster 981, PSE, Leder, PCM, Porsche Approved S

Geplaatst: 30 jun 2018 0:07
door jkooman
De wagen is deze week verkocht, dank iedereen voor de aandacht en reacties.

PS: Ik heb de titel van het bericht proberen te wijzigen maar het is mij niet gelukt.

Re: Porsche Boxster 981, PSE, Leder, PCM, Porsche Approved S

Geplaatst: 30 jun 2018 1:26
door Henk
Gefeliciteerd met de verkoop!