Toon onbeantwoorde berichten | Toon actieve onderwerpen Het is nu 01 dec 2025 10:53



Antwoord op onderwerp  [ 3 berichten ] 
Porsche Cayenne 957 GTS/Turbo gezocht 
Auteur Bericht
PorscheForum Rookie
Porsche 996 4S
Bericht Porsche Cayenne 957 GTS/Turbo gezocht
Dag forumleden,

Door de gezinsuitbreiding van de afgelopen jaren ben ik op zoek naar een grotere auto. Ik op zoek naar een mooie Porsche Cayenne 957 die ook zakelijk kan rijden.

Mijn wensenlijstje:

- Porsche Cayenne 957 bij voorkeur een GTS of Turbo maar mag eventueel ook een S zijn
- Kleur: Geen grote voorkeur maar geen wit
- Interieur: Zwart volleder i.v.m. kinderen
- Kilometerstand: bij voorkeur onder de 120.000km maar ben flexibel
- Historie: Onderhoud/facturen compleet/bekend
- Liever geen import en anders alleen uit Duitsland/EU
- Prijs beetje afhankelijk van uitvoering en km-stand, BTW verrekening zou extra mooi zijn

Heb geen mega haast, is vooral met vakanties dat we nu krap zitten. Kijk ook nog met schuin oog naar de ontwikkelingen youngtimer regeling (of het einde daarvan).

Alvast dank!


30 nov 2025 19:46
Profiel
PorscheForum Rookie
Porsche 996 4S
Bericht Re: Porsche Cayenne 957 GTS/Turbo gezocht
Ben overigens redelijk op de hoogte van het huidige aanbod in NL/DE. Ben ook benieuwd naar eventuele ervaringen van Cayenne eigenaren!


30 nov 2025 21:05
Profiel
PorscheForum Super Junkie
Avatar gebruiker
Taycan CT 4S, ex 997 S en 958 TT, ex 996C2MkII, ex 996 4s, ex 957 GTS
Bericht Re: Porsche Cayenne 957 GTS/Turbo gezocht
ik heb er zelf een gehad, een 957 GTS in GTS rood, zoals het imho hoort op een GTS. Erg leuk, maar als er iets stuk aan gaat, dan ging het wel hard (als tip..). Daarna nog een 958 Turbo gehad, en die was nog extremer qua onderhoudskosten. Zou ze nu beide niet meer kopen door de toch wel hoge leeftijd icm onderhoud, zoals kans op problemen met luchtvering, olielekkage en allerhande sensoren. Of je nu een GTS, gewone S of Turbo neemt, deze zaken hebben ze allemaal.

Niet om je bang te willen maken overigens, maar ik het is mij helaas tegengevallen (en ik rijd toch al 20 jaar Porsches..).

Anyhoos, ik zou zeker zoeken in Duitsland. In mijn zoektochten ben ik hier in NL bijna alleen maar ellende met achterstallig onderhoud tegengekomen, of tegen de hoofdprijs. In Duitsland vind je Porsche met meer opties en wel sluitende historie (meestal bij de Porsche dealer). Ze gaan daar over het algemeen netter en stricter om met hun auto.

Als je meer info wilt of ik moet helpen zoeken in Duitsland, laat maar weten, ik deel graag mijn ervaringen met mijn Cayennes.


01 dec 2025 10:02
Profiel
Geef de vorige berichten weer:  Sorteer op  
Antwoord op onderwerp   [ 3 berichten ] 

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers.


Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen
Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum
Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen
Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen
Je mag geen bijlagen toevoegen in dit forum

Zoek naar:

   
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group. • Statistieken
www.porscheforum.nl is niet verbonden aan Porsche AG of Pon Porsche Import.