Pagina 1 van 1
911E Targa: chroom lijstje
Geplaatst: 13 maart 2007 21:03
door aher
Hoi,wie heeft toevallig een chroom lijstje wat onder de targa ruit zit

Het is voor de bijrijders kant.
Geplaatst: 13 maart 2007 22:33
door patrick911
Andre,
Wat voor stuk bedoel je precies. Is het het deel wat op onderstaand plaatje links van de targabeugel zit?

chroomlijstje
Geplaatst: 13 maart 2007 22:38
door aher
Nee,ik bedoel het lijstje wat op de carrossie ligt wat onder het raamrubber zit.
Geplaatst: 13 maart 2007 22:42
door patrick911
Misschien dat anderen het wel zien/snappen hoor, in dat geval: sorry, maar ik begrijp het nog niet.
Het staat dus niet op het plaatje?
Geplaatst: 13 maart 2007 23:17
door yohanv
Hoe ik het begrijp het stuk wat begint onder de Targa beugel (wel op het plaatje zichtbaar) en niet direct onder het raam.
Geplaatst: 14 maart 2007 13:39
door 911_2.2T
Lijkt mij duidelijk.
Onder de targa (achter)ruit (en dus ook het raamrubber) zit een chromen lijst die vanaf de targabeugel gezien half rond naar achteren loopt en met parkers op het achterscherm vastgeschroefd zit. De lijst loopt als het ware om de RVS kap van de Targabeugel heen naar achteren en bij het begin van de achterklep verdwijnt hij onder het raamrubber.
Deze lijstjes zijn vaak verweerd of het voorste pennetje dat met een speednut vast zit breken af bij het demonteren van de lijst.
Als je lijsten nog nog wel heel zijn. maar alleen verweerd, zou ik ze gewoon opnieuw laten verchromen, dat geeft het mooiste resultaat.
Anders even met ERPA bellen, die heeft er vast nog wel eentje liggen.
Geplaatst: 14 maart 2007 14:45
door john's Porsches
heb ik ze ook vandaan, let wel ze zijn niet goedkoop

chroomlijstje
Geplaatst: 14 maart 2007 18:47
door aher
Ik heb erpa al gebeld,van kessel,harrie vd veer.Ik denk dat ik maar een nieuwe bestel.Iedergeval allemaal bedankt voor de medewerking.