Toon onbeantwoorde berichten | Toon actieve onderwerpen Het is nu 03 jul 2026 18:11



Antwoord op onderwerp  [ 58 berichten ]  Ga naar pagina Vorige  1, 2, 3
Interesse peiling Cars & Coffee Zuid-Limburg 
Auteur Bericht
PorscheForum Rakker
991.2 GTS Cabrio 2017 Ex-991 Carrera S Cabrio 2012 Ex-996.2 Carrera 4 Tip Cabriolet (2002)
Sittard
Bericht Re: Interesse peiling Cars & Coffee Zuid-Limburg
Gaat lukken jongens (en dames ?). Beetje laat nu, al twee keer hele lap tekst kwijt. Doe het morgenvroeg op laptop/

Gaat leuk worden!

Groeten, Leo


Pas reageer ik ook op jouw pb, Richard


18 aug 2024 1:27
Profiel
PorscheForum Rakker
991.2 GTS Cabrio 2017 Ex-991 Carrera S Cabrio 2012 Ex-996.2 Carrera 4 Tip Cabriolet (2002)
Sittard
Bericht Re: Interesse peiling Cars & Coffee Zuid-Limburg
Heren en dames,

Maandag 26 augustus heb ik een leuke avondrit van een paar uurtjes uitgezet. verzamelen bij Porsche Centrum Maastricht:

Twee opties:

1. vertrek om 19:00, PCM is dicht, we rijden de zuidelijke route, mooi stukje weg (1,5 -2 uur) en kunnen onderweg nog een kop koffie of iets dergelijks drinken.

2 Vertrek PCM rond 17:00 uur, nog open, daar dus wellicht kort rondje binnen en dan zelfde route als bij optie 1 maar dan met een hapje om een uur of half zeven ipv borrel. Klaar rond 9-9:30 en effe lekker rijden, genieten mooi weer en aanwezig gezelschap .

Autoke kan mee, hij is leidend wat we doen omdat hij van begin aangaf mee te gaan, hou jullie voor maandag de hoogte wat wordt.

Hopelijk opstap naar meer in de toekomst, bescheiden beginnen!

Fijn Weekend,
Gr. Leo


24 aug 2024 1:38
Profiel
PorscheForum Rakker
Avatar gebruiker
Boxster 981 2.7 hbk
Bericht Re: Interesse peiling Cars & Coffee Zuid-Limburg
Leuke Leo's avondrit met slechts 2 auto's, maar wat was het lekker rustig in het heuvelland op maandag, heerlijk, en dat men zo'n lekker weer nog . Mooi uitzicht bij Gerardushoeve, op vakantie in eigen omgeving.. Super leuk om te doen zo..

Route:
PCM Maastricht - Tunnelcruise Maastricht - Grondsveld - Mergelandroute -, buitenlust naar Vijlen - Eys - Ubachsberg - Klimmen - Valkenburg- Schimmert - MST Airport snelweg weer op..


83303
83304
83305

Voor herhaling vatbaar :thumleft:


26 aug 2024 21:36
Profiel
PorscheForum Rakker
Porsche 911SC uit 1981
Noord-Holland
Bericht Re: Interesse peiling Cars & Coffee Zuid-Limburg
Avond rit met paar auto’s veel leuker wordt het niet!


26 aug 2024 23:34
Profiel
PorscheForum Rakker
Avatar gebruiker
Boxster 981 2.7 hbk
Bericht Re: Interesse peiling Cars & Coffee Zuid-Limburg
Inderdaad.. wat snapshots van video opnames..


83315
83317
83316
83312
83313
83314


27 aug 2024 23:58
Profiel
PorscheForum Super Junkie
Avatar gebruiker
911 2.4 T targa '72, 991 4S cabrio '13
Bericht Re: Interesse peiling Cars & Coffee Zuid-Limburg
Door persoonlijke omstandigheden kon ik niet aansluiten. Volgende keer probeer ik er bij te zijn,
_________________________________________
https://www.instagram.com/outletvalve/

"Racing is life. Anything before or after is just waiting."


28 aug 2024 8:01
Profiel
PorscheForum Rakker
Avatar gebruiker
Boxster 981 2.7 hbk
Bericht Re: Interesse peiling Cars & Coffee Zuid-Limburg
Eifelrit komt er weer aan, info bijgaand. Leuke rit , vorige keer best veel Porsches, low profile rit , maar zeker de moeite , rit door Duitsland/Belgie/Eifel.

Mezelf aangemeld..Kleine kans dat het toch niet doorgaat voor mij, maar dat heb ik al kenbaar gemaakt aan organisator..

Lijstje :-)
1) Porsche 981 Boxster 2.7 handbak
2)
3)
4)


***
Wij organiseren alweer voor de 8e keer een tourrit naar de Eifel voor sportwagens, oldtimers en cabrio’s. Dit jaar vindt deze plaats op zondag 6 september 2026 in het prachtige Eifelgebied in Duitsland. Mooie kronkelwegen, spannende afdalingen, bossen en vergezichten over weilanden! En hopelijk mooi weer.
Deelname staat open voor alle merken en typen:
- sportwagens (incl. supercars, muscle cars, roadsters en dergelijke);
- oldtimers en youngtimers (auto’s vanaf 25 jaar en ouder);
- cabriolets (inclusief wagens met een zgn. T-top of targadak).
Wij verzamelen vanaf 10:00 uur op het adres Ransdalerweg 2, 6367 GR in Voerendaal en vertrekken om 11:00 uur.
Er kan individueel of in kleine groepjes worden gereden. Wenst u niet in een groepje te rijden, dan is het raadzaam om een navigator als bijrijder mee te nemen. Wij gebruiken immers net als in voorgaande jaren een ‘ gewone’ routebeschrijving (dus géén GPX-bestand, geen polletje-pijltje of afstanden meten op een kaart). Iedereen ontvangt een routeboekje dat men na afloop mag houden, zodat u de route later nog eens kunt rijden of kunt delen met autovrienden.
Alles is de afgelopen jaren duurder geworden. Alles? Nee, want de prijs bedraagt nog steeds – net zoals in het allereerste jaar - slechts 20 euro per auto/ 2 persoons equipe (bestuurder en navigator), inclusief frisdrank, koffie of thee en Limburgse vlaai bij de start, contant en gepast te betalen bij de start. Consumpties onderweg zijn voor eigen rekening.
Voor de eerste 10 deelnemers die op 6 september a.s. aan de start verschijnen, is er tevens een gratis rallyschild voor op de auto!
Reserveren vooraf is zeer gewenst, maar het is mogelijk om nog op de dag zelf nog in te schrijven.
Meer info of reserveren kan via basjussen@hotmail.com
De info staat ook op onze Facebook pagina: Car Cruise Nederland

Met vriendelijke groet en hopelijk tot zondag 6 september a.s.,

***


02 jul 2026 21:14
Profiel
PorscheForum Rakker
991.1 S Cabrio, ex-987.1S
Heinkenszand
Bericht Re: Interesse peiling Cars & Coffee Zuid-Limburg
Vorig jaar ook deelgenomen aan deze rit, was een leuke opzet en mooie route!

Ook leuk dat de route gewoon op papier staat en daarmee kunt navigeren, dat maakt het voor de bijrijder ook leuk. Dit jaar helaas zijn we er helaas niet bij, geldig excuus dit keer omdat de paarden in de Franse Alpen mogen galopperen :drive:


02 jul 2026 21:52
Profiel
Geef de vorige berichten weer:  Sorteer op  
Antwoord op onderwerp   [ 58 berichten ]  Ga naar pagina Vorige  1, 2, 3

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers.


Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen
Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum
Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen
Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen
Je mag geen bijlagen toevoegen in dit forum

Zoek naar:

   
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group. • Statistieken
www.porscheforum.nl is niet verbonden aan Porsche AG of Pon Porsche Import.