Pagina 1 van 1

Zwitserland en TomTom en andere navigatiesystemen...

Geplaatst: 18 jan 2007 21:04
door Black Betty
Sinds 10 januari van dit jaar is het in Zwitserland verboden gebruik te maken van waarschuwingen voor flitspalen en mobiele snelheidscontroles middels een navigatiesysteem. Ook het gebruik van POI-categorieën met locaties van vaste camera's is niet meer toegestaan.

De Zwitserse politie controleert actief bij automobilisten die een navigatiesysteem, van welk type dan ook, in hun auto hebben. Bij overtreding wordt het apparaat in beslag genomen en zelfs vernietigd. De automobilist kan daarnaast ook nog een boete tegemoet zien. Naast het actief gebruik van devices met de mogelijkheid tot het waarschuwen voor snelheidscontroles is ook het produceren, invoeren en verkopen van de apparaten verboden. Eén en ander is op 8 januari door de wegenautoriteit ASTRA meegedeeld.


Voor het complete artikel kijk op:

http://www.jouwnav.nl/content/n/330/Ver ... rland.html


en ook op
http://www.astra.admin.ch/dokumentation ... g-id=10094

Geplaatst: 18 jan 2007 22:11
door Rob Herfst
Vraag mij af hoelang zo iets stand houdt voor een rechtbank!

Een POI-verbod........ :? :roll:

Het moet niet veel gekker worden! :twisted:

(wanneer zou K. Spee ook met dit :idea: op de proppen komen?) :wink:

Geplaatst: 18 jan 2007 22:26
door Black Betty
Rob Herfst schreef:Vraag mij af hoelang zo iets stand houdt voor een rechtbank!


In Zwitserland zou me dat niet verbazen...

Geplaatst: 18 jan 2007 23:07
door maurice
Moeten ze ook de TMC informatie verbieden. :wink:
Afgelopen keer in Zwitserland gaf het lijstje TMC melding keurig een aantal snelheidscontroles aan op een lokale Zwisterse zender :lol:

Geplaatst: 18 jan 2007 23:16
door Marco
ach... zwitserland...
juwelier, bank, chocoladezaak, juwelier, bank, kledingzaak, juwelier, bank...

:lol:

Geplaatst: 19 jan 2007 13:05
door Maxfli
Man, het duurde mij een paar uurtjes om de nav te leren kennen. Hoe moet meneer agent dat dan kunnen controleren in kort tijdsbestek?
:roll: :?