Verdikkeme, dit had ik niet echt verwacht. Heel leuk en allemaal bedankt
Uiteraard moet ik dan ook ff jullie bijpraten, want ik kom hier inderdaad heel weinig, misschien wel te weinig.
Vooreerst, met de P gaat alles goed (vorige weer de vijfde of zeste krukaskeerring laten steken....). Inmiddels al 148.000 km op de teller en ongeveer elke dag nog veel rijplezier. Vooral toen er zoveel sneeuw lag was het een genot om te rijden met de 4S op wintersloffen.
Porsche als "hobby" is wat minder geworden. Heeft er ook mee te maken dat zoon Bo (de autogek onder de 3 zonen) nu op kamers woont en ook erg weinig tijd heeft.
Mijn eigen hobbytijd is tegenwoordig wat meer naar home-cinema verschoven en als het goed weer is naar de motor en vooral naar het golfspelleke. De kart hebben we ook nog, maar ook daar hebben we vorig jaar veel te weinig tijd voor gehad (gemaakt).