Pagina 1 van 1
		
			
				Google Chrome
				Geplaatst: 04 maart 2012 17:01
				door Targa Floriaan
				Vraagje van een digibeet. Heb sinds een paar weken 'opeens'  

 Google Chrome op mijn computer staan. 
Begrijp uit een eerder topic dat dit heel snel zou zijn, maar wel slecht voor de privacy. 
Snap alleen niet hoe het opeens op mijn bureaublad terecht is gekomen. 
Iemand een suggestie (in Henk en Ingrid taal  

 )?
 
			
		
			
				Re: Google Chrome
				Geplaatst: 04 maart 2012 17:56
				door Ronaldo
				Totmbo 

 
			
		
			
				Re: Google Chrome
				Geplaatst: 04 maart 2012 18:47
				door diggler_911
				Wordt veel meegeinstalleerd bij freeware. Meestal kun je de optie om extra gratis software te installeren uitvinken, maar niet altijd. Waarschijnlijk heb je recent software geinstalleerd, het zit bijvoorbeeld veel gebundeld bij conversieprogramma's voor video.
			 
			
		
			
				Re: Google Chrome
				Geplaatst: 04 maart 2012 23:17
				door barolo
				Lekker laten zitten. Is een stuk beter dan Explorer. Niet alle bedrijfsappies ondersteunen Chrome. Je kan ook allebei tegelijkertijd gebruiken.
			 
			
		
			
				Re: Google Chrome
				Geplaatst: 04 maart 2012 23:21
				door Rad911
				Wat is er precies beter aan Chrome? De auto-update functie kan nog wel eens voor compatibiliteitsproblemen zorgen. Ik gebruik het zelf overigens ook hoor... Maar niet uit overtuiging.
			 
			
		
			
				Re: Google Chrome
				Geplaatst: 05 maart 2012 0:20
				door caelin
				Afhankelijk van het type gebruik wissel ik tussen firefox, chrome en iexplorer.
iexplorer alleen voor company websites die anders niet werken (fail portals enzo...). Vind ik het minst goeie alternatief, ook het meest virus gevoelig / worden de meeste hacks voor gemaakt.
firefox voor persoonlijke dingen zoals internet bankieren. Chrome op de pc die ik gebruik om allerlei onzin op het web op te zoeken (tegelijkertijd de pc voor m'n vriendin - bankzaken doen we dus alleen op de mijne). Firefox is wat trager maar ik denk wel iets veiliger en zeker beter voor de privacy.
Chrome is sneller dan de andere twee, en (vind ik) ook net wat gebruiks vriendelijker. Maar je weet dat google een vrij slecht privacy beleid heeft (denk maar terug aan het "perongeluk" mappen van alle wifi netwerken met de google maps auto's etc). Dus daar wil je geen prive dingen mee opzoeken...
kortom...installeer ze allemaal en gebruik ieder waar die goed in is  

 
			
		
			
				Re: Google Chrome
				Geplaatst: 05 maart 2012 0:45
				door barolo
				Chrome is sneller en kan beter je persoonlijke instellingen vastleggen (met bladwijzerbeheer) en als laatste bewaart beter al je paswoorden.
			 
			
		
			
				Re: Google Chrome
				Geplaatst: 05 maart 2012 10:04
				door 3AE '99
				kijkt en vergelijkt 
browsers 
 
			
		
			
				Re: Google Chrome
				Geplaatst: 05 maart 2012 10:22
				door Franz
				Het feit dat zonder enig benul zomaar een programma geïnstalleerd wordt en door iedereen doodnormaal gevonden wordt blijf ik toch steeds maar weer opmerkelijk vinden.
			 
			
		
			
				Re: Google Chrome
				Geplaatst: 05 maart 2012 12:30
				door barolo
				Het wordt zeker niet zomaar geïnstalleerd. Iemand heeft een keer op OK gedrukt en was waarschijnlijk niet in de veronderstelling, dat die OK ook betekent, dat Chrome wordt geinstalleerd. Op zich hoeft het geen probleem te zijn en kan je het er altijd weer vanaf halen.
			 
			
		
			
				Re: Google Chrome
				Geplaatst: 05 maart 2012 15:14
				door Franz
				Zonder enig benul is ook wat anders dan 
zomaar.  

  Maar ik blijf het slecht vinden dat iedereen zomaar de bevoegdheid heeft om zomaar allerlei programma's erop te kunnen zetten. Dat maakt het OS juist zo kwetsbaar voor Malware en dergelijke. Dat heeft bijvoorbeeld OSX wel wat beter voor elkaar. Oké, je hebt wel niet de algehele vrijheid wat sommigen wensen maar daar staat wel een zeer stabiel OS tegenover.
 
			 
			
		
			
				Re: Google Chrome
				Geplaatst: 05 maart 2012 22:58
				door Targa Floriaan
				Ronaldo schreef:Totmbo 

 
 
  die is net zo handig als ik. Maar meestal heb ik t wel door als me wordt gevraagd om iets te installeren...
Bedankt voor de reacties to nu toe  

 
			
		
			
				Re: Google Chrome
				Geplaatst: 05 maart 2012 23:08
				door Richard
				vinkjes staan steeds minder zichtbaar opgesteld ,gewoon goed doorlezen