Pagina 1 van 1

Member uit Arnhem

Geplaatst: 21 dec 2008 20:53
door Kasteel
Ik lees al een klein half jaartje mee op dit forum om op deze manier toch nog wat meer gebruikerservaringen op te doen. Laatst las ik dat het toch wel wenselijk is jezelf voor te stellen voordat je meer gaat posten; zo weten mensen ook een beetje wie er post natuurlijk. :).

Op het moment rijd ik een Golf 5 R32 en ga op korte termijn de fun + zakelijke kilometers splitsen. Ten eerste is het zonde een fun object te comsumeren tijdens de dagelijkse kilometers en ten tweede wordt een compromis het vaak toch net niet. Mijn shortlist atm voor opvolging betreft o.a. Z4 M coupe en 911 GT3 mk1. Komende weken mezelf er dus nog wat meer in verdiepen en nog wat meer aanwezig op dit forum ;).

Voorgaande auto's waren: Megane coupe 2.0 16v (MY96) en Subaru Impreza GTT (MY00).

Geplaatst: 21 dec 2008 20:56
door Jurgen
Nog een Ernemmer 8)


Welkom :wink:

Geplaatst: 21 dec 2008 21:13
door MS964
Er is een duidelijke stijgende lijn in je wagenpark te bespeuren! :wink: Welkom!

Geplaatst: 21 dec 2008 21:28
door Stijn van Kooten
Welkom! Doen die GT3, maar welke bedoel je? 996 of 997? Ik neem aan de 996?

Geplaatst: 21 dec 2008 21:30
door Robin G.
Welkom hiero. Gt3 natuurlijk. :) Veel succes met je speurtocht.

Geplaatst: 21 dec 2008 21:43
door zuugnap
Gnavond dorpsgenoot ... suc6 met zoektocht en welkom op dit forum

Geplaatst: 21 dec 2008 23:51
door Rad911
Welkom hier!!
Even benieuwd: wat heb je als slijtage-offer op het oog?

Geplaatst: 22 dec 2008 12:03
door WdePundert
Welkom hier en succes met je zoektocht.

Geplaatst: 22 dec 2008 13:37
door Mr.T
Welkom!

En ook de groetjes van deze arnhemmer.......

Geplaatst: 22 dec 2008 19:00
door ReƱger
:o Arnhemmers zat hier op het forum dus....
ook welkom, vanuit het durp in het zuiden......

Geplaatst: 22 dec 2008 21:06
door Kasteel
Stijn van Kooten schreef:Welkom! Doen die GT3, maar welke bedoel je? 996 of 997? Ik neem aan de 996?


996 mk1 :), al wel bij eentje wezen kijken. Persoonlijk hang ik niet heel erg aan een GT3, tuurlijk is het een droom, maar iets minder zou ook al kunnen voldoen :P. Het voelt een beetje als overtreffende trap ;).

MS964 schreef:Er is een duidelijke stijgende lijn in je wagenpark te bespeuren! :wink: Welkom!


Inderdaad, maar moet zeggen dat ik met alle voorgaande auto's enorm veel plezier en geluk heb gehad. Zowel qua onderhoud als afschrijving gelukkig nooit hele gekke dingen gehad (op 4 sets remschijven van de sub na :().

Rad911 schreef:Welkom hier!!
Even benieuwd: wat heb je als slijtage-offer op het oog?


Volkswagen Caddy :$, klinkt stom, maar op een gegeven moment kon het me niks meer interesseren waar ik dagelijks me dosis file en saai verkeer in rij, vandaar deze opmerkelijke stap ;). Toen ook besloten dat ik beter goedkoop kan rijden, waardoor het in het weekend wat gekker kan :).

gast schreef:Welkom zoekende in de Porsche woestijn. Hopenlijk ben jij wel een normale Arnhemmer :clown: Veel succes met de aanstaande GT3 (want eenmaal daarin gereden bestaat er toch niets anders meer)


Zijn er zoveel gekke Arnhemmers :P? Planning om er mee te gaan proefrijden wordt begin 2009, als we er een beetje uit kunnen komen qua inruil ed :). (beter eerst rond, anders blijft het vrees ik altijd in je dromen rond tuffen :P)

Geplaatst: 26 dec 2008 1:38
door bert964c4
Jurgen schreef:Nog een Ernemmer 8)


Welkom :wink:
Hoezo.........................Westervoorter.....................................:)

Geplaatst: 26 dec 2008 2:48
door Jurgen
Doelde ook niet op mezelf Bert ; heb onlangs nog een Arnhemmer op de stoep gehad...had een of ander snel zwart ding bij zich... :wink: