Pagina 1 van 1

en weer een nieuwe..

Geplaatst: 13 jul 2011 16:59
door Marcus
Hallo allemaal,

Ik wilde me nu toch ook maar eens voorstellen na al een tijdje veel te hebben gelezen op het forum, mede dankzij de vele info op dit actieve forum heb ik ook net mijn eerste Porsche aangeschaft. Bedankt dus voor alle info!

Ik woon in het Gooi, 40 jaar en woon samen met mijn vrouw en zoontje van 7. Een Porsche stond dus ook op mijn “bucket-list” (bij wie niet) en het is er nu dus eindelijk van gekomen. Dat het een “oud” model moest worden was voor mij al snel duidelijk, dat zijn toch de Porsches waar ik het liefst naar kijk. Mijn vrouw heeft haar Saab Cabrio er voor moeten inleveren maar daar was ze snel overheen toen we de Porsche gingen ophalen.

Het is een 993 uit 1994 geworden, aventura groen met zwart leer en open dak. En ondanks de wat negatieve kijk op tiptronic op dit forum heb ik daar toch voor gekozen. De Porsche zal door mij (of mijn vrouw) als daily driver worden gebruikt met regelmatig files. Onze andere auto (Audi A4 Avant 2.7 TDI) is ook automaat en we hebben daar dus toch voor gekozen. Bevalt tot zover erg goed maar er zitten idd ook nadelen aan, maarja alles heeft zo z’n voor en tegen.

Ik ben er in elk geval ontzettend blij mee want ik vind ‘m prachtig! Ik zal proberen een paar foto’s bij te voegen maar heb ze in elk geval al wel in mijn album gekregen.

Gegroet,

Mark

51867 51868

EDIT by MOD: Als je de URL voor het album gebruikt, alleen het nummer tussen [album] en [/album] zetten, als je de URL van de foto gebruikt, dan kan je die hele URL tussen [img]en[/img] zetten ..

Re: en weer een nieuwe..

Geplaatst: 13 jul 2011 17:03
door bully
gefeliciteerd, mooie bak 8)

Re: en weer een nieuwe..

Geplaatst: 13 jul 2011 17:28
door porsche964
Mooie auto, gefeliciteerd. Ik begrijp je keus voor Tiptronic icm daily driver. Tuurlijk is een handbak puurder, maar als daily driver is dit geen straf ;-)

Re: en weer een nieuwe..

Geplaatst: 13 jul 2011 17:31
door marcel964
Van harte en veel :drive: plezier.
Waar woon je in het Gooi? Aan de foto's te zien in de buurt van Laren.

Re: en weer een nieuwe..

Geplaatst: 13 jul 2011 17:34
door Joost996Me
Van harte! Ziet er fraai uit en staat mooi in het Gooi!

Re: en weer een nieuwe..

Geplaatst: 13 jul 2011 17:34
door Delnoy
Het gaat goed met Porsche rijdend Nederland. Mooie 993 :cheers:

Veel :drive: fun

Re: en weer een nieuwe..

Geplaatst: 13 jul 2011 18:55
door BOXTUR
Welkom en mooie auto :thumleft: :drive:
(en weer een ex-saab'er :roll: )

Re: en weer een nieuwe..

Geplaatst: 13 jul 2011 19:17
door sarsrich
Welkom en veel plezier.
"life starts at .........anytime you want to"

Re: en weer een nieuwe..

Geplaatst: 13 jul 2011 20:01
door barrie
Prima keus. Met de aankoop van een Tip t.o.v. een schakel hou je ook wat knaken in de beurs voor "onverwacht" onderhoud. Veel plezier ermee :drive:

Zou verder alleen wel de antenne een stukje afknippen :wink: Lijkt wel zo'n installatie waarmee onze oosterburen contact houden tijdens de vakantiereis :mrgreen:

marcel964 schreef:Waar woon je in het Gooi? Aan de foto's te zien in de buurt van Laren.

ik gok Blaricum :?:

Re: en weer een nieuwe..

Geplaatst: 13 jul 2011 20:20
door Marcus
:D haha ja die antenne vind ik ook wat fors uitgevallen, moet ik even wat aan doen.

En wat woonplaats betreft: goed gegokt.

Bedankt voor het welkom.

Re: en weer een nieuwe..

Geplaatst: 13 jul 2011 20:21
door JMS
Welkom hier, en veel :drive: plezier :thumleft:

Re: en weer een nieuwe..

Geplaatst: 13 jul 2011 20:29
door Porsche gek!
Welkom! een 993 is :thumleft: veel heel veel! :drive: en ook voor je vrouw veel :drive: :mrgreen:

Re: en weer een nieuwe..

Geplaatst: 13 jul 2011 23:27
door Martin K.
GEFELICITEERD :thumleft:

Mooi exemplaar, en (imho) ook een fraaie kleur !

veel veilige kilometers gewenst, en bovenal, een berg rijplezier :mrgreen: :mrgreen:

Groet

Martin

Re: en weer een nieuwe..

Geplaatst: 13 jul 2011 23:46
door JorisLoet
Mooi ding en welkom bij de ex Saab Porsche club. Mooi gebaar ook dat je dit voor je vrouw hebt willen doen :mrgreen:

Re: en weer een nieuwe..

Geplaatst: 14 jul 2011 18:17
door Dimitri-Turbo
Welkom en mooie 993 :thumleft:

Re: en weer een nieuwe..

Geplaatst: 15 jul 2011 15:59
door Krimson
BOXTUR schreef:Welkom en mooie auto :thumleft: :drive:
(en weer een ex-saab'er :roll: )


+1