Pagina 1 van 1

Ik ben

Geplaatst: 17 mei 2014 10:52
door Jayman
Ik ben Jacob Bakker en mijn droom was altijd een Porsche.
Ik heb nu 15 jaar een lease auto gereden maar deze gaat eruit in juni en nu moest ik een eigen auto uitzoeken.
Dat bleek niet zo makkelijk want ik reed altijd snelle coupe auto's. Dat het een Porsche moest zijn was wel direct de gedachte maar ik dacht aan de kosten.

Tijd gezocht op Audi TT, de oude 3.2. Vind ik nog steeds een top autootje. Helaas werd dat dan wel wat oud voor dagelijks gebruik dus ben ik voor een nieuwere versie gaan kijken, ook 3.2. Maar ook deze zijn pittig in onderhoud, tja ik wil wel mijn vakanties blijven betalen, uit eten blijven gaan, af en toe een feestje etc etc.
Ik heb toen gewoon het roer omgegooid, mijn hart gevolgd en mijn droom laten uitkomen. Ik ging op zoek naar een Cayman maar binnen mijn budget viel dat niet mee. In Duitsland was de prijs ook niet aantrekkelijk en vaak zat er geen navi in. Toen ben ik gaan kijken naar de auto die er voor mij het minst aantrekkelijk uitzag op de foto maar toen ik hem in het echt zag was ik op slag verliefd.

En nu staat er voor de deur dus een donkergrijze Cayman uit 2008 met 47000 km en keurig onderhouden, hij lijkt wel nieuw. En het mooie is, ik kan gewoon mijn dingen blijven doe dus blijven genieten van het leven maar nu wel met een Porsche erbij. Nu alleen nog even een goeie versterker en speakers erin en dan ben ik helemaal gelukkig!!

Re: Ik ben

Geplaatst: 17 mei 2014 10:56
door horn
Welkom Jayman! Cayman is een mooie kar en donkergrijs een strakke kleur. Goed overdacht, droom waargemaakt. Geniet ervan.

PS Even wat enters en leestekens toegevoegd in je verhaal. Leest wat lekkerder :wink:

Re: Ik ben

Geplaatst: 17 mei 2014 12:06
door ver boven de 200
Welkom hier! Je bent een duidelijke genieter; daar past de Porsche uitstekend bij!

Re: Ik ben

Geplaatst: 17 mei 2014 15:10
door CRB
Welkom hier, en veel rij plezier.

Re: Ik ben

Geplaatst: 17 mei 2014 16:07
door Flyingdutch
Leuk hoe je je doel bereikt hebt. Veel rijplezier nu :drive:

Re: Ik ben

Geplaatst: 17 mei 2014 20:19
door chelsea
Cayman is een erg mooie auto, plezier km gegarandeerd :thumleft:

Re: Ik ben

Geplaatst: 17 mei 2014 23:05
door mbembe
Jayman heeft een Cayman! Congratz! Geweldige kar

Re: Ik ben

Geplaatst: 19 mei 2014 12:04
door ErikP
Welkom... heb je al foto's om te delen?

Re: Ik ben

Geplaatst: 19 mei 2014 15:53
door lambda
Hoe...versterkers.....boxen.....Je hebt er al een hele mooie achter je rug zitten :cheers:

Re: Ik ben

Geplaatst: 19 mei 2014 18:09
door duc11
Feli!

Ben zelf ook erg gecharmeerd van de Cayman

Zo erg zelfs dat ik de boxster heb verwend met een cayman hardtop

Have fun!!!

En ja foto's!!!! :D :D :D

Re: Ik ben

Geplaatst: 27 mei 2014 9:49
door Jayman
Bedankt allemaal voor jullie leuke en spontane reakties. De cayman bevalt me prima, lekker vlot en geen hikken of stoten. Strak weggedrag en ideaal voor dagelijks gebruik en zelfs de bagageruimte stelt me niet teleur. Ik zal gauw een foto plaatsen :drive:

Re: Ik ben

Geplaatst: 27 mei 2014 12:20
door mbembe
bagageruimte is zelfs groot - kun je goed voor vakantie gebruiken en dan kan er echt veel mee

Re: Ik ben

Geplaatst: 27 mei 2014 15:15
door porschenot
welkom Jayman,en maar veel plezier met je Cayman :drive:

en hier nemen de meeste geen genoegen mee : Ik zal gauw een foto plaatsen :mrgreen:

Re: Ik ben

Geplaatst: 27 mei 2014 18:57
door 944_Fred
lambda schreef:Hoe...versterkers.....boxen.....Je hebt er al een hele mooie achter je rug zitten :cheers:


Vind vast het geluid van de motor niet mooi, en moet overstemd worden met muziek.
Maar alle flauwekul op een stokje: welkom hier en veel rijplezier.

Re: Ik ben

Geplaatst: 27 mei 2014 19:05
door sarsrich
Welkom,
En een gepaste intro, mooi!
Enjoy je bolide!

Re: Ik ben

Geplaatst: 27 mei 2014 22:10
door Jayman
Even kijken of het zo lukt met een foto en of jullie die kunnen open, ik werk namelijk met een ipad.Afbeelding anders staan er een paar in de algemene albums zoals het smoelenboek.

En v.w.b. De stereo, het geluid van de moter is idd prachtig, zeker als je um lekker intrapt. Maar ik moet zeggen, ik rij een stuk rustiger want door het geluid lijkt het of ie veel sneller gaat dan mn bimmer 325i coupe 3.0. M. Kruissnelheid is nu rond de 130 terwijl ik met mn bimmer niet beneden de 160 kom. Maar ja, een bimmer is een dweil vergeleken met een porsche door de bochten, al is tie origineel verlaagd.

Die stereo komt nog wel want het geluid is pet en daar was de bimmer wel heel goed in maar eerst een tijdje rijden of de auto blijft bevallen. Als ik er geen gekke dingen aan krijg dan ga ik op zoek. Ik mag dan wel 50 zijn maar ik hou nog steeds van knallende dance, hoe harder, strakker, hoe beter. size=18]BOOM BOOM BOOM[/size]