Deel hier je (links naar) streams, plaatjes, bestanden, games of andere interessante media.
Plaats een reactie

Re: Carglass gaat in de Porsche's

08 apr 2011 21:37

@Horn,

zit er echt een blonde dame in die 997 ? die langs zoeft?
never seen...... :scratch:

Re: Carglass gaat in de Porsche's

09 apr 2011 23:14

Over het algemeen gebruikt de duitse auto industrie Sekurit ruiten. Carglass en andere fitters gebruiken bijna allemaal Pilkinton. Nou maakt Pilkinton ook OEM ruiten maar de ruiten die ze niet OEM maken hebben nog wel eens pasvorm uhhh verschillen zal ik het maar noemen :mrgreen:

Re: Carglass gaat in de Porsche's

10 apr 2011 19:09

helaas is de ruit bij demontage gebroken, (g)een probleem natuurlijk voor Carglass......

Re: Carglass gaat in de Porsche's

10 apr 2011 21:01

turbocruiser schreef:Het is toch algemeen bekend dat Carglass premies ontvangt van verzekeringsmaatschappijen omdat ze extra dunne ruiten plaatsen wat leidt tot méér ruitbreuk en dus weer méér omzet en hogere verkoop van extra polissen? Maar goed doe vooral waar je je zelf prettig bij voelt, mijn keuze zal het nooit worden.
Veel geluk!


Dat verhaal heb ik nou werkelijk nog nooit gehoord.

Is ook onzin.

Ben in België in de grote opslaghal van Carglass geweest en bij Pilkinton UK en daar gaan dezelfde ruiten naar de dealers en fabrieken alsook naar Carglass.

Re: Carglass gaat in de Porsche's

10 apr 2011 21:13

[Dat zou wat zijn ja

Voor carglass zou het goede handel zijn maar een verzekeringsmaatschappij wil eigenlijk alleen maar premies ontvangen en niets uitbetalen. Dus als carglass ruiten zou gebruiken die eerder scheuren dan zouden er maar weinig verzekeringsmaatschappijen met carglass zaken willen doen.

Re: Carglass gaat in de Porsche's

11 apr 2011 20:33

(verzekeringsmaatschappijen hebben ruimschoots onderzoek gedaan hiernaar en goedkope troep-ruiten icm dealtje met carglas kost vele malen minder dan een dealer-ruit, helemaal icm met een stijging van het aantal WA-plus-polissen)

Maar doe er vooral (niet) je voordeel mee. :thumleft:

:popcorn:

Re: Carglass gaat in de Porsche's

11 apr 2011 20:54

Wel of geen "goeie" ruiten bij carglass, de reclames vindt ik in ieder geval verschrikkelijk irritant :flush:

Re: Carglass gaat in de Porsche's

11 apr 2011 22:09

Het lijkt mij dat mannen die de hele dag niets anders doen, in principe beter in het plaatsen van een ruit zijn dan een ander...
Wellicht een kwestie van het goede filiaal en een goede medewerker!

Re: Carglass gaat in de Porsche's

12 apr 2011 21:03

turbocruiser schreef:(verzekeringsmaatschappijen hebben ruimschoots onderzoek gedaan hiernaar en goedkope troep-ruiten icm dealtje met carglas kost vele malen minder dan een dealer-ruit, helemaal icm met een stijging van het aantal WA-plus-polissen)

Maar doe er vooral (niet) je voordeel mee. :thumleft:

:popcorn:

Heb je ooit wel eens een ruit opgemeten wat dikte betreft? Bij ons worden er gemiddeld twee per dag vervangen. Heb de hele week gemeten. Geen tiende milimeter verschil. Allemaal vervangingsruiten van Pilkinton. Oh en nee ik werk niet bij carglass

Re: Carglass gaat in de Porsche's

12 apr 2011 21:05

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kunnen we nou ruiten bij jou afnemen :?:

Re: Carglass gaat in de Porsche's

12 apr 2011 21:24

Iedereen kan ze kopen bij Pilkinton vestigingen in nederland :D

Re: Carglass gaat in de Porsche's

12 apr 2011 21:39

Ik heb een partij ellende gehad met mijn Maserati Ghibli bij Carglass, dat wil je niet weten...
De Ghibli heeft een spoiler onder de voorruit die doorloopt via de A-stijlen het dak op.
Die moeten dus los voordat de ruit er uit kan. Ze hebben ze van binnenuit los gemaakt en na het plaatsen van de ruit niet met de boutjes van binnenuit, maar met kit schots en scheef op de wagen vast gemaakt. Gruwel. Nooit meer. Ik ga naar de specialist.
Afbeelding
Maserati Ghibli by Fins flash, on Flickr

Re: Carglass gaat in de Porsche's

12 apr 2011 22:26

Ik zeg ook niet dat je naar Carglass moet gaan. Ik zeg alleen maar dat de ruiten die de glasbedrijven gebruiken allemaal hetzelfde zijn. Iig zijn ze van dezelfde dikte.

Het plaatsen van een vooruit is net als met alle reparaties. Deze is net zo goed als de monteur die het doet. Overal heb je goede en slechte monteurs, ook bij specialisten. En persoonlijk denk ik dat iemand die dagenlijks ruiten plaatst meer een specialist is dan iemand die het af en toe doet.

Re: Carglass gaat in de Porsche's

12 apr 2011 22:36

Ik weet uit ervaring dat er Carglass ook een B2B-afdeling heeft. Die gaan bij dealers langs om ruiten te plaatsen. Ruiten vervangen is inmiddels een specialistische bezigheid geworden (denk maar aan alle mogelijke elektronika die inmiddels in de voorruit zit) en bij dealers worden over het algemeen niet al te vaak ruiten vervangen en inderdaad -ook bij het vervangen van ruiten- oefening baart kunst.

Een monteur, plaatwerker of andere medewerker van een dealer vervangt misschien maar een paar ruiten per maand (als het 'meezit') en daarom schakelen tal van dealers en specialisten deze B2B-afdeling van Carglass in.

Die komen met een onopvallend busje bij de betreffende dealer/specialist en voert de ruitvervanging uit. Jij krijgt vervolgens een factuur van de dealer/specialist, maar in praktijk is de ruit gewoon vervangen door een Carglass-medewerker.

Re: Carglass gaat in de Porsche's

12 apr 2011 22:43

Ben het hier niet helemaal met je eens.

De gemiddelde dealer vervangt wel degelijk regelmatig ruiten. De reden dat Carglass soms, al dan niet onopvallend, bij de dealer langs komt, is te verklaren door het feit dat er door een aantal leasemaatschappijen een afspraak is gemaakt dat alle ruitvervangingen door Carglass gedaan moeten worden.
Om de berijder van de leaseauto zo veel mogelijk tegemoet te komen, stelt de dealer ruimte beschikbaar om tijdens de dag dat de bewuste auto wegens onderhoud toch bij de dealer staat, de ruit ook te laten vervangen, zodat de klant toch nog enigzins een one-stop-service ondervindt.

Re: Carglass gaat in de Porsche's

14 apr 2011 21:40

:thumleft: :thumleft:

Re: Carglass gaat in de Porsche's

16 apr 2011 13:16

Het kringetje is weer rond; Inclusief voorrij-kosten is Carglass toch goedkoper dan vervangen door de dealer (waar de auto dan toch al staat).

En ja ik heb zelf ook nagemeten. Tevens ook geen 'Grünkeil' beschikbaar bij de Carglas-vrienden.
Prutsers.

Re: Carglass gaat in de Porsche's

16 apr 2011 23:25

Tja, goedkoper.... :wink:

Re: Carglass gaat in de Porsche's

17 apr 2011 19:53

gisteren kwam een klant langs met zijn 944, daar had kwik fit de ruit ervangen, een pilkington exemplaar

om te huilen...... te diep geplaatst, de ruit zelf is te smal en geen gebruik gemaakt van het originele rubber tussen ruit en raamstijl

Re: Carglass gaat in de Porsche's

17 apr 2011 20:02

week of 3 geleden de voorruit van m`n 924 laten vervangen bij PSL.
is er 1 ingezet met groene band en zelfs de strips om de ruit zijn er weer netjes met de originele clipjes op gezet.
moest eigenlijk van m`n verzekering naar carrglass of autotaalglas.
maar voor 10cent duurder per maand mocht ik wel zelf kiezen waar ik m`n schade`s laat repareren.

Re: Carglass gaat in de Porsche's

18 apr 2011 8:58

3 weken geleden bij Carglass voorruit van mijn 996 laten vervangen.
Had de keus van verzekeraar ofwel gratis bij Carglass/Autotaalglas laten doen ofwel dit jaar geen trede omhoog in verzekertrede en naar een (merk) specialist gaan. Dat laatste zou me toch al snel enkele tientjes per jaar kosten dus heb de gok maar voor Carglass genomen.
Het vervangen van de ruit hebben ze heel keurig gedaan, is niks van te zien. Had wel in het begin wat extra interieur "gekraak" met over klinkerweggetjes en drempels te rijden maar dat is inmiddels vanzelf weg gegaan (zal wel met de lijm/plaatsing te maken hebben vermoed ik?)
Kortom: Volgende keer zeker weer bij Carglass, en nee ik heb geen aandelen ;)

Re: Carglass gaat in de Porsche's

18 apr 2011 19:49

Weet niet of bovenstaande actie de NMA test op oneigenlijke concurrentie c.q. kartelvorming kan doorstaan...
Wanneer er sprake is van het al dan niet vergoeden of al dan niet doorberekenen van een eigen risico, dan kan ik daar nog in komen. Maar het veranderen van bonus/malus trede door de niet gewenste keuze van reperateur, lijkt nergens op! :evil:

Overigens wel goed dat je tevreden bent over de reparatie :thumleft:

Re: Carglass gaat in de Porsche's

18 apr 2011 20:15

De stevigheid/ stabiliteit van nieuwerwetsche carrosserieën wordt tegenwoordig door een steeds groter deel door de voorruit bepaald. Wanneer deze te dun is of verkeerd geplaatst, zal deze daar ogenblikkelijk door inboeten. In eerste instantie slechts merkbaar door gekraak, maar later door snellere ruitbreuk en uiteindelijk bij een ongeval door steeds dramatischer gevolgen. Maar dan is het vaak al te laat....

Re: Carglass gaat in de Porsche's

18 apr 2011 21:41

Tjongejongejonge... De Carglass-discussie wordt hier weer dunnetjes opnieuw gevoerd.

En ik zie argumenten voorbij komen waar mijn tenen van krullen.

Overigens weet ik ook zo een paar gevallen te noemen die de voorruit van hun Porsche bij de dealer hebben/hadden laten vervangen en ook dat was niet naar tevredenheid uitgevoerd (understatement)...

Re: Carglass gaat in de Porsche's

18 apr 2011 22:30

Carglass kon mijn 997 cabrio ruitje met grijze band niet leveren. Wel met groene band. Hadden wel een 996 ruitje met grijze band "allemaal hetzelfde meneer"..... :|

Bij de dealer (PCG) laten doen. Was ook nog eens € 300,- goedkoper dan Carglass. Gewoon lijstprijs, geen gestunt.
Plaats een reactie