Pagina 1 van 1

Porsche Museum

Geplaatst: 13 nov 2007 14:05
door havermanst
ik heb vorig weekend (voor de zoveelste keer) het Porsche Museum bezocht. Niet dat er heel veel veranderd was ten opzichte van de laatste keer dat ik het bezocht had in Maart 2007, maar ik vond het wel genoeg om kleine fotoreportage op mijn website te plaatsen.

Via de link op http://www.liebe-zu-ihm.be/news.html kan je de fotoreportage bekijken.

En nu maar uitkijken naar de opening van het nieuwe museum, dat niet anders als een bezoek waard kan zijn... geduld oefenen :)

Enjoy
Tim

Geplaatst: 13 nov 2007 17:41
door drknauf
deze is zoooooooooo moooooooooi 8) :

Afbeelding

manman wat is die mooi hebben ze daar geen replica van :?:

Geplaatst: 13 nov 2007 17:43
door WdePundert
Helemaal mee eens. :)

Geplaatst: 13 nov 2007 21:42
door Harry 911
Wanneer gaat dat nieuwe museum eigenlijk open? Leuk uitje tzt voor het PF!

Geplaatst: 20 nov 2007 13:30
door havermanst
nieuwe museum zou geopend worden eind 2008 werd me daar verteld.
Zoals je op de fotos op mijn website kan zien ( via http://www.liebe-zu-ihm.be/news.html kan je de links vinden), is er echt nog wel veel werk te doen, maar het is dan ook nog een jaar.

Zodra het geopend wordt, zal ik mijn best doen om er snel naar toe te gaan in ieder geval

Geplaatst: 20 nov 2007 14:23
door Black Betty
drknauf schreef:deze is zoooooooooo moooooooooi 8) :

Afbeelding

manman wat is die mooi hebben ze daar geen replica van :?:


Jawel, hoor!

Inmiddels (bijna) wel:

klikkerdeklik

Geplaatst: 20 nov 2007 19:09
door Erick
Dit is absoluut niet het Type 1 !!!!

Geplaatst: 21 nov 2007 1:14
door drknauf
zijn idd jammer genoeg twee verschillende autoos.

deze is Afbeelding ook wel leuk


maar dieAfbeelding van het museum is de baas man 8)

Geplaatst: 21 nov 2007 3:42
door 912
Als ik het niet verkeerd heb is die op de foto uit het museum een American Roadster. Inderdaad een hele mooie wagen...

Geplaatst: 21 nov 2007 10:30
door Erick
912 schreef:Als ik het niet verkeerd heb is die op de foto uit het museum een American Roadster. Inderdaad een hele mooie wagen...


Exact :D

Geplaatst: 21 nov 2007 13:27
door havermanst
inderdaad, die in het museum is een America Roadster, in héél beperkt aantal geproduceerd. 17 of 19 geloof ik, maar weet het niet onmiddellijk.

Voor de mensen die interesse hebben, er staat er momenteel één te koop in USA, maar je moet er dan wel een verzameling van 6 speedsters bijnemen (de Steve Heinrichs Verzameling, voorgesteld op de 50th speedster Anniversary meeting in 2004), en het prototype van de Convertible D

Vraagprijs voor al dit moois is 8,5 miljoen USD. Voor mij nog ff sparen dus :)

Het loont misschien wel de moeite dat ik ééns fotos van de Speedster 50th Anniversary op mijn website zet. Ik hou jullie op de hoogte als dat gebeurd is

Enjoy

Geplaatst: 21 nov 2007 14:13
door Harry 911
Mwaah, de dollar staat lekker laag, dus ik zal eens kijken of we d'r uit kunnen komen :!: :D :shock: :wink:

Geplaatst: 21 nov 2007 14:22
door Godspeed
Ben ik nu de enige? Maar ben nooit zo'n America Roadster-fanaat geweest, vind met name de achterkant niet zo vloeiend als bij andere 356's, lijkt me eerder een of ander engels spul uit de jaren '50 :?

Geplaatst: 21 nov 2007 14:35
door Erick
@ Havermanst: Heb je een internetsite voor me waar ze te koop staan?

Geplaatst: 23 nov 2007 18:25
door havermanst
ik heb iets meer informatie over de Ultimate Speedster Collection op mijn website geplaatst op http://www.liebe-zu-ihm.be/ultimate.html

Daar kan je ook een link vinden met meer fotos en info over deze beauties.

Enjoy