Pagina 1 van 1

Mannen vs. vrouwen

Geplaatst: 31 maart 2009 8:49
door twt
Edit: Topictitel gewijzigd (v/h "media").


Gelezen:

Rudi Westendorp, hoogleraar ouderengeneeskunde in Leiden:
Meer 100-jarigen:
Vrouwen zullen altijd winnaars blijven, want ze zijn nu eenmaal belangrijker en beter gebouwd: we hebben ze langer nodig; voor de zorg van de kinderen. Vergelijk vrouwen met de stabiliteit van een Mercedes. Mannen zijn een Porsche, het verlengstuk van een sigaret. Ze maken de blits met een stoer imago, maar staan vaker met een opgeblazen motor langs de weg.
Dat er opnieuw een oudere Nederlander zal komen dan de oudste levende landgenoot nu (111), is vrijwel zeker. Biologisch gezien zijn er geen grenzen. Mensen zijn gebouwd om voort te gaan. En zelfs heel oude Porsches kunnen blijven rijden. Als je maar genoeg onderhoud pleegt.

Re: media

Geplaatst: 31 maart 2009 8:52
door amandus
Een vrouw wordt een oude stinkende rokende mercedes diesel :scratch:
Een man wordt een oude altijd fris lijkende heerlijk rijdende 911 :salut:

Volgens mij is dat de conclussie :wink:

Re: media

Geplaatst: 31 maart 2009 9:00
door Lydia
Ik zeg niets :popcorn: :mrgreen:

Re: media

Geplaatst: 31 maart 2009 13:40
door EriC4C
Als we dan toch aan het vergelijken zijn .....

Mannen zijn als wijn, vrouwen als melk. Mannen worden mooier als ze ouder worden, ze rijpen, vrouwen ..... [Guido Weijers]

:lol:

Re: Mannen vs. vrouwen

Geplaatst: 31 maart 2009 15:08
door Traveller69
twtummers schreef:Rudi Westendorp, hoogleraar ouderengeneeskunde in Leiden:
Mannen zijn een Porsche, het verlengstuk van een sigaret.

Valt me nog mee, ik dacht hieraan:
Afbeelding

Re: Mannen vs. vrouwen

Geplaatst: 31 maart 2009 15:11
door Patrick
Beetje oneerlijke strijd op een forum met 99% mannen.

Re: Mannen vs. vrouwen

Geplaatst: 31 maart 2009 15:20
door EriC4C
Iets wordt pas een strijd als je dat ervan maakt :idea: . :wink:

Re: Mannen vs. vrouwen

Geplaatst: 31 maart 2009 15:26
door Patrick
Te filosofische voor deze simpele ziel. :roll:

Re: Mannen vs. vrouwen

Geplaatst: 31 maart 2009 15:48
door Harry D
Pas maar op met die 1 % vrouwen op het forum, ik ken er een paar, als ze zouden willen, kunnen ze het ons nog knap lastig maken, met motorvermogen/rijkwaliteiten en met brains!

Re: Mannen vs. vrouwen

Geplaatst: 31 maart 2009 15:51
door Patrick
Daar heb ik geen enkel probleem mee. Ik erger me wel aan domme types die niet kunnen rijden. 8)

Re: Mannen vs. vrouwen

Geplaatst: 31 maart 2009 15:53
door horn
twtummers schreef:Ze maken de blits met een stoer imago, maar staan vaker met een opgeblazen motor langs de weg.

Hoezo? We zijn toch niet allemaal een 996 met 3.4 motor? :lol: :cheesy:

Re: Mannen vs. vrouwen

Geplaatst: 31 maart 2009 16:12
door Marcel
Harry D schreef:Pas maar op met die 1 % vrouwen op het forum, ik ken er een paar, als ze zouden willen, kunnen ze het ons nog knap lastig maken, met motorvermogen/rijkwaliteiten en met brains!


da's op zich niet zo erg, als ze het maar niet alle drie (denken te) hebben....(en dan ook nog de looks...)

Re: Mannen vs. vrouwen

Geplaatst: 31 maart 2009 18:01
door Lydia
Marcel schreef:
Harry D schreef:Pas maar op met die 1 % vrouwen op het forum, ik ken er een paar, als ze zouden willen, kunnen ze het ons nog knap lastig maken, met motorvermogen/rijkwaliteiten en met brains!


da's op zich niet zo erg, als ze het maar niet alle drie (denken te) hebben....(en dan ook nog de looks...)



Vrouwen met motorvermogen/rijkwaliteiten en met brains en ook nog de looks ... die bestaan niet! (Die mannen gelukkig ook niet! :mrgreen: )

Re: Mannen vs. vrouwen

Geplaatst: 31 maart 2009 18:12
door D.D.
Lydia schreef:Vrouwen met motorvermogen/rijkwaliteiten en met brains en ook nog de looks ...



+1 :ass:

Re: Mannen vs. vrouwen

Geplaatst: 31 maart 2009 18:51
door Airhead
Ach, een hoogleraar is tegenwoordig toch iemand die zelfs na zijn promotie zijn schooltje nog niet durft te verlaten voor de grote boze buitenwereld. :roll:

Re: Mannen vs. vrouwen

Geplaatst: 31 maart 2009 19:56
door drknauf
als ik een porsche zou zijn zou ik het niks vinden zonder mercedes,en :wink:

Re: Mannen vs. vrouwen

Geplaatst: 31 maart 2009 20:22
door Jort
Airhead schreef:Ach, een hoogleraar is tegenwoordig toch iemand die zelfs na zijn promotie zijn schooltje nog niet durft te verlaten voor de grote boze buitenwereld. :roll:



Mwoah.. ik noem een bijzonder hoogleraar, of buitengewoon hoogleraar.

Re: Mannen vs. vrouwen

Geplaatst: 31 maart 2009 21:13
door amandus
drknauf schreef:als ik een porsche zou zijn zou ik het niks vinden zonder mercedes,en :wink:


Das wel weer waar herr Knaufster :wink: 8)