Pagina 1 van 3
Onder de Kerstboom
Geplaatst: 23 dec 2009 13:19
door Rolf71
Onder de kerstboom...... helaas gaat dat niet lukken; maar begin 2010 moet ie dan klaar zijn.
In mijn album (sorry forum leden ondanks jullie tips wil het mij maar niet lukken een afbeelding in een bericht te krijgen, ik ga in 2010 een cursus hiervoor volgen) een aantal recente foto's van de 'tussenstand'.
Motor en bak hangen weer aan elkaar. En van voor en achter lijkt ie weer op een 911! de nieuwe remmen zitten erop en ook het Bilstein onderstel.
Weet zelf echter niet waar ik nu het meest benieuwd naar ben: hoe ie straks rijdt (ongetwijfeld goed) of hoe ie klinkt (ongetwijfeld lekker).

Re: Onder de Kerstboom
Geplaatst: 23 dec 2009 13:43
door Olaf
Re: Onder de Kerstboom
Geplaatst: 23 dec 2009 13:53
door Rolf71
Olaf Thx!
ik zie dat jij die cursus al gehad hebt.....

Re: Onder de Kerstboom
Geplaatst: 23 dec 2009 13:54
door Olaf
Op 08 sep 2003

Re: Onder de Kerstboom
Geplaatst: 23 dec 2009 13:56
door bully
Lekker, gaat goed zo te zien

Re: Onder de Kerstboom
Geplaatst: 23 dec 2009 17:40
door ralf996
Prachtig, gaat de goede kant op

Re: Onder de Kerstboom
Geplaatst: 23 dec 2009 21:06
door Driver
Prachtig...! Kom snel weer ff "live" kijken...
gr. Peter
Re: Onder de Kerstboom
Geplaatst: 23 dec 2009 23:00
door JMS
Dat gaat de goede kant op

Re: Onder de Kerstboom
Geplaatst: 26 dec 2009 15:12
door Dimitri-Turbo
Die is straks weer gloedje nieuw

Re: Onder de Kerstboom
Geplaatst: 26 dec 2009 21:07
door Ber
Mooi hoor,
Maar we hebben een topic voor projecten, zet hem daar even bij.
Dan kunnen we je volgen en meegenieten. En veel foto's plaatsen natuurlijk.
Succes
Ber.
Re: Onder de Kerstboom
Geplaatst: 31 dec 2009 13:23
door Rolf71
Naar aanleiding van het verzoek van Ber (meer foto's

), drie nieuwe plaatjes in mijn Album.
Beetje bij beetje wordt het weer een echte auto.
nog een paar weken en dan kan ie
more pics to follow en aan allen: doe voorzichtig met vuurwerk!
Re: Onder de Kerstboom
Geplaatst: 31 dec 2009 14:02
door Ber
Echt gaaf man, helemaal

Re: Onder de Kerstboom
Geplaatst: 31 dec 2009 14:13
door JMS
Ziet er

uit Rolf, succes ermee.
Re: Onder de Kerstboom
Geplaatst: 01 jan 2010 17:42
door Dimitri-Turbo

mooie velgen overigens, staan goed onder een 964

Re: Onder de Kerstboom
Geplaatst: 13 jan 2010 1:13
door Rolf71
Dimitri, dank! wilde eerst de cup velgen er weer onder zetten maar toen ik dit zag wist ik dat niet meer zo zeker. Maar die twijfel heeft niet lang geduurd: deze gaan het worden.
Heb ook nog de cup velgen, maar denk dat die voor winterbanden opzij gelegd worden, en dat ik in eerste instantie deze eronder leg. Voor april gaat ie nog niet de weg op.
Ik was afgelopen weekend nog even bij de 964 kijken, wordt steeds mooier, interieur delen komen langzaam binnen, dus over een paar weken ook plaatjes van binnen.
Ik zag overigens in je album dat jij ook een fan bent van de combinatie water en lucht / boxster en 964!
Heb je voor jezelf al bedacht wat je tav de 964 gaat aanpakken? begrijp uit jou draadje onder ' projecten/motor' dat er aan de motor wellicht wat werk is omdat ie een tijdje heeft stilgestaan?
Re: Onder de Kerstboom
Geplaatst: 13 jan 2010 1:29
door Dimitri-Turbo
Ja ik heb nu de luxe van water en lucht...
De motor is in principe helemaal goed... is gereviseerd ed. moet alleen even nieuwe olie, filters, kleppenstellen ed., maar even goed na laten kijken door de specialist (verdroge rubbers ed., je kent het wel)
Auto heeft bij een handelaar/garage gestaan en zo af en toe gereden (proefritje) maar inprincipe 2 jaar stil (geen echte rit dus).
Mijn aanpassingen zijn alleen te verfraaiingen voor mijzelf, 993 deurgrepen, dakspoiler, dubbelle uitlaat, wellicht carbon details in het interieur ed.
Jij ook een dubbel uitlaat systeem? zelf made of cargraphic oid.?
Re: Onder de Kerstboom
Geplaatst: 13 jan 2010 1:39
door Rolf71
Er komt inderdaad een dubbele uitlaat onder (alla 993). achterbumper is ook aangepast: RS middendeel en dan linkerhooekdeel met uitsparing voor dubbele uitlaat.
Daarnaast wordt het interieur geheel in zwart leer uitgevoerd en laat ik de kartonnen speakertjes vervangen door iets beter klinkende exemplaren (al is het mooister geluid natuurlijk het geluid van de auto zelf.
dakhemel, stoffering e.d. ook helemaal nieuw. eigenlijk wordt het straks een nieuwe 911 uit 1990!
Re: Onder de Kerstboom
Geplaatst: 13 jan 2010 1:54
door Dimitri-Turbo

Ik ben benieuwd als die klaar is Rolf.... moet je hem maar een komen laten zien
Ziet er in iedergeval veel belovend uit zo... je pakt alles grondig aan.
Interieur verander je daar nog iets aan? alcantara hemel oid? middenconsole laten bekleden?
Re: Onder de Kerstboom
Geplaatst: 20 jan 2010 18:08
door Rolf71
Hoi Dimitri,
hemel is zwart, maar niet alcantara. Achterbank komt er niet meer in terug, wordt met stof bekleed en alles wat eerst zwart skai of kunstof was, komt in zwart leer terug. dus ook middenconsole, handrem, lijstje aan de binnenkant, deurpaneer geheel in leer, dashboard, en uiteraard de stoelen!!

Re: Onder de Kerstboom
Geplaatst: 20 jan 2010 18:28
door Dimitri-Turbo

dat is pas een goede renovatie van je interieur en uiteraard de gehele auto
Ik ben wel benieuwd hoe dat tzt in het eggie eruit ziet

Re: Onder de Kerstboom
Geplaatst: 20 jan 2010 22:36
door Rolf71
Ik hoorde vanavond dat interieur grotendeels binnen is.
Audio en Alarm kan er dan ook in (kabels liggen er al).
dus waarschijnlijk na het weekend weer nieuwe foto's.
bedoeling is om hem in februari/maart klaar te hebben voor de keuring en dan vanaf april ermee te gaan rijden.
heb jij nog verdere plannen met de 964?
Re: Onder de Kerstboom
Geplaatst: 21 jan 2010 18:33
door Dimitri-Turbo
Uiteraard heb ik plannen, eerst starten en lopend maken (beurt, apk ed.) daarna wil ik een achterspoiler met remlicht (bovenaan op het raam), 993 deurgrepen.. carkit inbouwen en ik kan vast tzt wel meer van die leuke dingen verzinnen
Maar ik ben nu even druk bezig met het werk en badkamer die nog in de verbouwingsfase zit!
Re: Onder de Kerstboom / wedergeboorte van een 964 C2
Geplaatst: 27 jan 2010 14:52
door Rolf71
Vandaag na 14 maanden wachten (heb de auto begin december 2008 gekocht, maar er nooit mee gereden): ik heb het geluid van de Grey Lady gehoord!
Fantastisch.

omdat er nog geen interieur inzit, dus niet een rondje mee rond de blok kunnen rijden; nog even wachten tot in maart.......
na complete revisie van het blok was nu ook de uitlaat (dubbele uitlaat, "993 stijl") binnen.
In mijn album zie je een plaatje van de linkerachterzijde met de uitlaatdemper in de 'individual' uitlaat (een combinatie van RS middenstuk en een dubbele uitlaat dus). En een plaatje van het linkerdeurpaneel, zoals je kunt zien geheel in leer, ook de onderkant van de bakken. Wachten is nu op de bekledingset en de rest van het interieur (dashboard, middenconsole, stoelen) die allen met hetzelfde leer bekleed worden.
Wordt vervolgd!
Re: Onder de Kerstboom
Geplaatst: 27 jan 2010 14:57
door bully
Wordt een hele mooie

Re: Onder de Kerstboom
Geplaatst: 27 jan 2010 18:28
door Dimitri-Turbo

... mooi Rolf! Lekker stuurtje

lekker ruikende nieuwe koeihuiden en een dikke uitlaat
