Pagina 1 van 1

Dimlicht en grootlicht werkt niet, Porsche 911 1977

Geplaatst: 14 mei 2024 22:24
door Hansjag
Auto heeft 10 Jaar stil gestaan en dimlicht en grootlicht doen het niet meer, ik vermoed dat het een relais is wat kapot is maar ik kom er niet achter welk relais ik moet hebben (als het daaraan ligt tenminste). Er zitten er twee achter het Dashboard aan de linkerkant van de kofferruimte (een met een ronde aansluitkop er op) en 1 onder het dashboard zelf. Het kan ook zijn dat er wat anders aan de hand is maar ik kom er maar niet achter, wie kan me verder helpen.

Re: Dimlicht en grootlicht werkt niet, Porsche 911 1977

Geplaatst: 15 mei 2024 10:35
door Johann
Heb je al een Haynes Manual gekocht

Afbeelding

Hun informatie is soms wat inaccuraat/slordig/kort door de bocht maar het helpt wel aardig bij het stellen van diagnoses.

Re: Dimlicht en grootlicht werkt niet, Porsche 911 1977

Geplaatst: 18 mei 2024 19:21
door Erwin
Hansjag schreef:ik vermoed dat het een relais is wat kapot is maar ik kom er niet achter welk relais ik moet hebben (als het daaraan ligt tenminste)

Daar ligt het niet aan want jouw heeft geen relais om te schakelen tussen dim en grootlicht. Ligt er niet gewoon een stekkertje los bij de lichtschakelaar of zoiets simpels ?

.

Re: Dimlicht en grootlicht werkt niet, Porsche 911 1977

Geplaatst: 19 mei 2024 22:53
door Gerard83
Of je lichtschakelaar aan je stuurkolom is doorgebrand.
meestal doet je dimlicht het dan nog wel.
zekeringen goed?(witte en gele draad)
krijg je daar spanning?