Weet iemand zo of het mogelijk is andere remklauwen te monteren op een 2,7 uit 1977. Ik wil graag de klauwen van een (964) 3,6 uit 1989 monteren. Is dit mogelijk?
En wat moet er eventueel aangepast worden? Dat de schijven en blokken moeten worden aangepast is me duidelijk.
Reden: de originele ate remklauwen zijn erg lelijk, en ik heb natuurlijk het liefst grote rode klauwen met de witte porscheletters op mijn auto.
12 aug 2012 19:17
porscheke
Re: remmen aanpassen naar 964
Hoi stoekie
Dit is perfect mogelijk.
Best dat je wel een rembekrachtiger plaatst, als ik me goed herinner heeft een 2.7 dit niet. Verder vooraan dien je adapters te plaaten (montage gaten op de klauwen staan nu radiaal en bij ene 964 axiaal)
ik denk zelfs dat ik nog zulke adapters heb liggen.
Achteraan moeten de montagegaten van de achterste 964 remklauwen herboord worden bij de 4-zuiger remklauwen. De 2-zuiger remklauwen passen zonder aanpassen
12 aug 2012 21:13
stoekie
911 SC ombouw 964 carrera 2
Zuid-limburg
Re: remmen 2.7 aanpassen naar 964
Oké, dank je voor je reactie. mocht je de adapters willen verkopen, stuur me dan even een pb met de prijs.
Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen Je mag geen bijlagen toevoegen in dit forum