Pagina 1 van 1

951 met knipperlichtprobleem

Geplaatst: 02 nov 2006 19:43
door Cash
Mijn 951 met 270.000 km op de klok heeft mij nog nooit echt van mysteries voorzien. Nu heb ik er echter eentje te pakken.
Mijn knipperlicht werkt, maar blijft soms hangen (dus het licht blijft branden) naarda gaat het licht uit en doet die niks meer. Haal je hem terug in zijn neutrale stand en activeer je hem weer dan herhaalt zich exact deze cyclus. Jaja een mysterie.

Wie een idee heeft, graag want ikke niet begrijp

Geplaatst: 02 nov 2006 20:05
door 3 liter-man
Wellicht een nieuw relais plaatsen ? :idea:
Lijkt me geen probleem in de bediening.

Re: 951 met knipperlichtprobleem

Geplaatst: 02 nov 2006 22:45
door Rob Herfst
Cash schreef:Wie een idee heeft, graag want ikke niet begrijp

964 kopen, 951 inruilen! :wink:

Geplaatst: 02 nov 2006 22:48
door 911-lover
Jij zoekt nog wel eentje ter varvanging van de 944 voor op het circuit zeker Rob.
Werkende richtingaanwijzers zijn niet zo belangrijk :twisted: :wink:

Geplaatst: 02 nov 2006 22:57
door maurice
Zit net even in de schemas te kijken maar dat kan eigenlijk alleen maar het relais zijn. Als het goed is relais 11 dus.

Geplaatst: 03 nov 2006 0:03
door Cash
mhoeneveld schreef:Zit net even in de schemas te kijken maar dat kan eigenlijk alleen maar het relais zijn. Als het goed is relais 11 dus.


Ik heb alleen maar zitten zoeken naar waar het ergens in de bedrading aardcontact maakt, maar natuurlijk: HET IS HET RELAIS!!!

Thanks voor de tips guys!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ben inderdaad ook nog steeds bezig mijn 964 te kopen, weet alleen nog niet of ik de 951 ooit weg kan doen