Pagina 1 van 1

996; rijdersstoel, meer beenruimte

Geplaatst: 06 sep 2008 14:33
door Marc-911
Ik zou wel wat meer beenruimte willen hebben.

Wenlnu, zojuist geprobeerd de rails waarop de stoel naar achteren op de bodemplaat te plaatsen. Hiervoor is ook ruimte aan de achterzijde echter aan de voorzijde lukt dit niet. Hier zit aan weerszijde een plaatje waarmee de rails aan de bodemplaat moet worden bevestigd en die kan ik niet verschuiven.

Iemand een idee?

Geplaatst: 06 sep 2008 17:58
door zuugnap
IK zet de stoel op de laagste stand en dan de leuning rechtop zetten en dan naar achteren schuiven, zo komt er de meeste plaats vrij, bij een 911 zou dat helemaal een koud kunstje moeten wezen! hoe lang zijn jou stokken dan 8)

dus voor laag hoog zijkant stoel hendel (eigenlijk een ovaal kunstoffen bultje )
voor voor achter zit er rechtsonder een hendel voor verschuiven

Geplaatst: 06 sep 2008 18:03
door Marc-911
zuugnap schreef:IK zet de stoel op de laagste stand en dan de leuning rechtop zetten en dan naar achteren schuiven, zo komt er de meeste plaats vrij, bij een 911 zou dat helemaal een koud kunstje moeten wezen! hoe lang zijn jou stokken dan 8)

dus voor laag hoog zijkant stoel hendel (eigenlijk een ovaal kunstoffen bultje )
voor voor achter zit er rechtsonder een hendel voor verschuiven


Dank, met in zijn geheel verplaatsen bedoel ik de rails meer naar achteren op de bodemplaat plaatsen! Bericht wat aangepast.