Pagina 1 van 2
Porsche embleem op stuur 996
Geplaatst: 01 dec 2008 17:49
door LarsW
Ik heb in de 996 het 4-spaaks stuur, niet het 3-spaak (sport)stuur waar de latere modellen mee werden uitgerust met het Porsche embleem erop. Toch wil ik een beetje kleur op dat grauwe ding hebben...
Wie o wie weet waar ik zo'n embleempje kan scoren? Ik heb het namelijk wel eens bij andere gezien, maar kan nergens op internet vinden hoe ik aan zo'n formaat embleem kan komen
Thnx
Geplaatst: 01 dec 2008 18:58
door LeoH
http://www.porscheforum.nl/viewtopic.php?t=16717&highlight=embleem+stuur
PBtje naar Terrum ?
Dacht dat het kofferhandle-embleem van de 356 precies past.
Geplaatst: 01 dec 2008 19:10
door Marc-911
Met hulp van LeOH en Harley heb ik enige tijd geleden een logo op 4 spaaks 996 stuur aangebracht. Ben daar erg tevreden over.
GOLD SMALL BADGE besteld bij
http://www.design911.co.uk/index.htm?Region=France
Product Id: ID9015592109 (niet zeker of deze nog juist is)
Product Name: GOLD SMALL BADGE
Het is een replica zoals die op de 356-koffer zat
Je moet zelf een beetje knutselen, die pin aan de achterzijde moet worden afgezaagd en netjes worden weggevijld, dan kun je met sikaflex ( zwarte siliconen ) de badge plakken en een tijdje fixeren met een lang latje tegen de stoelleuning.
Sikaflex is evt. naderhand weer te verwijderen, maar dat wil je toch niet
Geplaatst: 01 dec 2008 19:51
door Jos Targa
Ze vragen hier 19 pond voor??? Ik heb hem bij van Kessel gekocht voor 15€. dus wellicht effe naar Deurne.
( heb hem zelf op het 3 spaaks van mijn 84er targa)
Geplaatst: 01 dec 2008 21:35
door LarsW
Okay thnx boys, ik ga even rondmailen

Geplaatst: 02 dec 2008 0:17
door maurice
Is een standaard optie en kun je zo bij de Porsche dealer bestellen. Ik heb 'm vanaf fabriek er op zitten en het heeft wel iets ipv dat eentonige stuur.
Geplaatst: 02 dec 2008 0:56
door horn
en dat kan geen kwaad met betrekking tot de 'voorgeprogrammeerde' breuknaad in je stuur voor de airbag? dat je dus ineens zo'n porschewapen in spiegelbeeld in je voorhoofd hebt staan in plaats van dat je hoofd zich zachtjes in de plofzak vleit?

Geplaatst: 02 dec 2008 9:31
door LeoH
maurice schreef: Ik heb 'm vanaf fabriek er op zitten en het heeft wel iets ipv dat eentonige stuur.
Jij hebt dan ook het 3-spaaks stuurwiel.
Hier gaat het om het 4-spaaks ( kale) wieltje

Geplaatst: 02 dec 2008 10:53
door LarsW
LeOH schreef:maurice schreef: Ik heb 'm vanaf fabriek er op zitten en het heeft wel iets ipv dat eentonige stuur.
Jij hebt dan ook het 3-spaaks stuurwiel.
Hier gaat het om het 4-spaaks ( kale) wieltje

Juistem, de reden waarom ik alleen het embleem wil is omdat het 3-spaaks stuur (voor Tip.) ruim 900EU kost...
Dan vind ik zo'n embleempje de beste optie..

Geplaatst: 02 dec 2008 12:54
door Anton
@Horn : valide argument om geen hebbedingetje op je stuur te plakken.
Geplaatst: 02 dec 2008 13:07
door Patrick
Ik ga er vanuit dat je het logo over het bestaande logo plakt en dat zit natuurlijk niet op de breuknaad. Het zit er niet eens in de buurt.
Ik zou me meer druk maken om de kwaliteit van de klapzak aangezien de meeste ouder dan 10 jaar zijn bij de vierspaaks sturen.
Ik overweeg om een driespaaks stuur aan te schaffen. De hoofdreden is natuurlijk omdat ik het veel mooier vind, maar een nieuwe klapzak kan wel handig blijken te zijn.
Geplaatst: 02 dec 2008 13:36
door LarsW
Just don't crash
Trouwens, is het 3-spaaks stuur altijd een optie geweest voor de 996'en Mk1 die tussen '97 en '01 zijn geproduceerd?
De mijne komt uit '99...
Geplaatst: 02 dec 2008 18:06
door Yoda
Ik zou er niets van metaal opplakken. Zoals je al aangaf plak je het over het wapen zoals het nu in het stuur geperst zit. Dan heb je weinig plakkracht voor de tape die achter dit soort wapentjes zit. Het laatste wat je wil bij een aanrijding dat er een metalen puntig projectiel op je af komt.
Ik heb overigens zo'n plakwapentje nog wel ergens liggen. Mag weg voor niks + verzendkosten. PB maar ff.
Voor de liefhebber heb ik ook nog een 3 spaaks tip stuur in zwart liggen zonder airbag. Een airbag is al snel zo'n 400 tot 500 euro. Het stuur is gebruikt en mag weg voor 99,60 euro.
Geplaatst: 02 dec 2008 19:21
door maurice
En dat metalen logootje komt bij een crash met slechts 250 km/u op je hoofd af.

Geplaatst: 02 dec 2008 21:00
door LarsW
Yoda, je hebt PB

Geplaatst: 02 dec 2008 21:48
door Yoda
maurice schreef:En dat metalen logootje komt bij een crash met slechts 250 km/u op je hoofd af.

Blijft dan in ieder geval niet achter in je hoofd...

Geplaatst: 03 dec 2008 0:02
door maurice
Nee heb je na de crash in ieder geval een gaatje in je hoofd en eindelijk zo'n mooi logo op je hoofdsteun

Geplaatst: 03 dec 2008 0:05
door ASW
LOL

Geplaatst: 03 dec 2008 0:07
door LarsW
maurice schreef:En dat metalen logootje komt bij een crash met slechts 250 km/u op je hoofd af.

Maurice, ik heb 't risico er wel voor over hoor

Geplaatst: 03 dec 2008 0:16
door maurice
Op zich moet het ook wel kunnen volgens mij want af fabriek monteren ze hem ook.

Geplaatst: 03 dec 2008 13:07
door Sanhi
Letterlijk Porsche wapen

Geplaatst: 06 dec 2008 14:42
door LarsW
Hij zit erop, ziet er echt top uit vind ik zelf!
Thnx again Gerco (Yoda)
Voor:
Na:

Geplaatst: 06 dec 2008 17:09
door Patrick
Staat mooi.
Waar gekocht en voor hoeveel, als ik vragen mag ?
En hoe vast gezet, welke lijm ?
Geplaatst: 06 dec 2008 17:12
door LarsW
Ik ben door iemand hier gesponsord
Ergens bovenaan dit topic gaf iemand een link naar een site waar je hem kunt bestellen... Je gebruikt trouwens geen lijm, er zit al een plakstripje aan de achterkant van 't embleem.
Geplaatst: 06 dec 2008 17:36
door WdePundert
Ik vind het ook wel mooi. Top.