Pagina 1 van 1
PCM en gebrande cd's
Geplaatst: 27 jun 2010 15:07
door Michel R32T
Nu mijn Porsche eindelijk rijd, loop ik tegen het volgende probleem aan.
De CD wisselaar leest geen gebrande cd's.
Zijn er mensen die ervaring hiermee hebben, misschien heeft branden op een lage snelheid, of met een bepaald merk wel zin?
Ik weet dat de PCM gemaakt is door becker, ik vraag me af ofdat ik voor bijvoorbeeld een ipod interface, ook gewoon kan zoeken naar becker spullen.
ik heb uiteraard wel een beetje gezocht, maar kreeg eigenlijk alleen maar info over de gewone Traffic Pro, die gewoon 100% gelijk is aan de normale Beckers
ik weet namelijk dat er verlopen in de handel zijn om een ander merk wisselaar op de radio aan te sluiten (zo heb ik in mijn VW een sony MP3 wisselaar, wat echt perfect werkt) als dit ook in mijn porsche kan ben ik helemaal tevreden.
Re: PCM en gebrande cd's
Geplaatst: 27 jun 2010 16:58
door Paul II
Gebrande muziek CD's of bedoel je MP3 bestanden?
Laatste lukt (nog) niet bij 996/997 MKI.
Re: PCM en gebrande cd's
Geplaatst: 27 jun 2010 17:02
door Michel R32T
Nee, echt gewoon gebrande muziek cd's
Re: PCM en gebrande cd's
Geplaatst: 27 jun 2010 17:52
door horn
Ook als je cd's brandt als 'losless' (dus een 1:1 kopie van het origineel)? Mijn cd speler in de A6 pakt geen gebrande MP3 cd's maar wel als ze niet als MP3 maar als 1:1 kopie gebrand zijn. Heb dus maar een Ipod kabel aan die MMI installatie geknoopt. Probleem opgelost.

Re: PCM en gebrande cd's
Geplaatst: 28 jun 2010 13:26
door maurice
De originele CD-wisselaar speelt prima gebrande cd's af. Ik heb eigenlijk in de auto alleen maar kopieën zitten ivm de warmte op deze zomerse dagen en nog nooit problemen gehad.
Kan zomaar zijn dat de laserunit aan het einde van z'n levensduur is. Je zou kunnen proberen de unit open te maken en de lens van de laserunit voorzichtig met een wattestaafje en wat alcohol schoon te maken. Als dat niet helpt vrees ik dat de laserunit aan het einde van z'n leven komt.
Re: PCM en gebrande cd's
Geplaatst: 28 jun 2010 20:19
door horn
maurice schreef:Ik heb eigenlijk in de auto alleen maar kopieën zitten ivm de warmte op deze zomerse dagen
He, da's een nieuwe

die kende ik nog niet...
"Ik download alleen maar cd's omdat op het moment dat ik dat doe de Free Record Shop helemaal niet open is..." 
Re: PCM en gebrande cd's
Geplaatst: 28 jun 2010 23:46
door Michel R32T
ik heb gewoon paar maatjes die veel dj en en zodoende ook veel mixen naar me sturen, die brand ik altijd. rest van mn cd's (voor zover die er zijn) zijn eigenlijk gewoon orgineel
Re: PCM en gebrande cd's
Geplaatst: 28 jun 2010 23:58
door Jan A. (997 4S)
horn schreef:Ook als je cd's brandt als 'losless' (dus een 1:1 kopie van het origineel)? Mijn cd speler in de A6 pakt geen gebrande MP3 cd's maar wel als ze niet als MP3 maar als 1:1 kopie gebrand zijn. Heb dus maar een Ipod kabel aan die MMI installatie geknoopt. Probleem opgelost.

Horn dat is vreemd, want in mijn Audi A6 (MMI, 2008) lukt dat wel met MP3.
Re: PCM en gebrande cd's
Geplaatst: 29 jun 2010 0:00
door Jan A. (997 4S)
Michel R32T schreef:Nee, echt gewoon gebrande muziek cd's
Wat zijn dat?
Bedoel je dan dus WAV files waarschijnlijk. Dat is vreemd., zou geen probleem mogen zijn. Originele CD's wel OK? Ander type CD proberen?
Re: PCM en gebrande cd's
Geplaatst: 29 jun 2010 0:12
door maurice
horn schreef:maurice schreef:Ik heb eigenlijk in de auto alleen maar kopieën zitten ivm de warmte op deze zomerse dagen
He, da's een nieuwe

die kende ik nog niet...
Toch echt zo, door schade en schande wijs geworden.
En ik ben volgens mij nog één van de weinige mensen die iedere maand een tiental CD's koopt. (Zijn dan wel weer CD's die wat meer een collectors waarde hebben voor de audiofiel

)
Re: PCM en gebrande cd's
Geplaatst: 29 jun 2010 12:01
door Michel R32T
Jan A. (993 4S) schreef:horn schreef:Ook als je cd's brandt als 'losless' (dus een 1:1 kopie van het origineel)? Mijn cd speler in de A6 pakt geen gebrande MP3 cd's maar wel als ze niet als MP3 maar als 1:1 kopie gebrand zijn. Heb dus maar een Ipod kabel aan die MMI installatie geknoopt. Probleem opgelost.

Horn dat is vreemd, want in mijn Audi A6 (MMI, 2008) lukt dat wel met MP3.
Dat is afhankelijk van de wisselaar die erin zit, Mijn A8 uit 2005 pakte ook geen MP3's, maar na het wisselen van de speler wel weer.
Later heb ik er in plaats van een wisselaar een Mediacenter van audi ingezet...daar prop je gewoon je flashkaartjes in en dan kopieert hij het zelf naar zn harddisk.
Wat betreft de bestanden die ik brand, dat zijn gewoon mp3 tjes die (in mijn geval) door nero omgezet worden naar een formaat voor audio cd
Re: PCM en gebrande cd's
Geplaatst: 04 jul 2010 5:14
door Michel R32T
ik ben eruit, ik ga er een sony mp3 wisselaar achter knopen. moet alleen nog even zon ding vinden
