Pagina 1 van 1

interieur rammeltje 993

Geplaatst: 27 okt 2011 7:39
door arjan
Het volgende: in het interieur klinkt de laatste tijd een rammeltje links achterin en lijkt van boven te komen. :(
Heb de rits in dakbekleding al open gehad en isolatie paneeltjes verwijderd, alles daaronder zit rammelvrij gemonteerd. Ook al het gehele schuifdak er uit gehad en gecontroleerd, hier ook niets geks kunen vinden.

Geluid is niet direct bij wegrijden en is niet op te wekken door gas te geven. Daar het niet gelijk begint zou je denken dat het iets is bij de motor/uitlaat wat bij warm worden pas gaat rammelen.

Zou het geluid van een bv loszittend hitte schild door kunnen komen in de cabine alsof het lijkt daar vandaan te komen? iemand hier ervaring mee.

Re: interieur rammeltje 993

Geplaatst: 27 okt 2011 7:45
door Olaf
Geen ervaring met rammelende hitteschilden -- maar zou gaan rijden met een passagier die een goed stel oren heeft, die achterin plaatsen en laten localiseren waar de rammel vandaan komt :idea:

Als het van een hitteschild zou komen, moet MI het geluid veranderen als je met de ramen open\dicht rijdt :wink:

Re: interieur rammeltje 993

Geplaatst: 27 okt 2011 12:57
door bully
Ook al het gehele schuifdak er uit gehad en gecontroleerd
Die Arjan :mrgreen:

Re: interieur rammeltje 993

Geplaatst: 27 okt 2011 13:59
door Erwin
Ze maken die auto's ook veels te stil van binnen. :bang:

Is het niet het lipje van de rits die dat geluid maakt. Klinkt onwaarschijnlijk, maar heb ik wel eens als een storend getik meegemaakt.

Re: interieur rammeltje 993

Geplaatst: 27 okt 2011 15:43
door arjan
bully schreef:
Ook al het gehele schuifdak er uit gehad en gecontroleerd
Die Arjan :mrgreen:


Met de zoekfuntie de juiste link gevonden welke verwees naar rennlist :thumleft: Appeltje eitje voor de gemiddelde thuis prutser.

@Erwin: dashboard kraakjes maken me niet veel uit en wat meer gezond motor geluid mag best naar binnen komen, maar dat k$*lere rammeltje :evil:

Re: interieur rammeltje 993

Geplaatst: 27 okt 2011 16:42
door Ewout

Re: interieur rammeltje 993

Geplaatst: 27 okt 2011 19:45
door arjan
Grappenmaker, oren zijn al niet al te best door fabrieks lawaai en veelvuldig motorrijden zonder bescherming maar nog goed genoeg om rammeltje te horen :wink:

Re: interieur rammeltje 993

Geplaatst: 27 okt 2011 21:20
door barrie
Kleine kans dat je er wat aan hebt, maar een ontbrekend stukje kit bij de achterruit van mijn 993 vorig jaar veroorzaakte ook een bepaald geluid wat je - met een beetje fantasie - kon bestempelen als een rammel :!:
Ik dacht zelf toen aan een rammelende dakspoiler maar nadat de zittingen en vloer z..knat bleken te zijn en de ruit opnieuw gekit was, was de "rammel" weg :roll:

Re: interieur rammeltje 993

Geplaatst: 27 okt 2011 23:52
door arenarood
Erwin schreef:

Is het niet het lipje die dat geluid maakt.
Erwin lipjes horen geen geluid te maken :mrgreen: :wink:

Re: interieur rammeltje 993

Geplaatst: 28 okt 2011 3:41
door Erwin
arenarood schreef:
Erwin lipjes horen geen geluid te maken :mrgreen: :wink:


Is het nou, hoe later op de avond hoe gekker of
hoe ouder hoe gekker :mrgreen:

Re: interieur rammeltje 993

Geplaatst: 28 okt 2011 8:34
door arjan
Lijkt er in ieder geval op dat de combinatie de boel versterkt. :mrgreen:

@Barrie, opmerking is misschien zo gek nog niet hou het in gedachte. Lekkage heb ik in ieder geval niet :wink: