Pagina 1 van 1

Massa probleem?

Geplaatst: 17 apr 2016 13:29
door Remco
Ik heb m'n 3.2 uit 88 net uit zijn winterslaap gehaald. Nu heb ik de koplampen vervangen omdat er 1 kapot was. Verder deed m'n linker achterlicht het niet. Na deze schoongemaakt te hebben werkte alles probleemloos.
Nu, 2 dagen later, heb ik een probleem met m'n achteruitrijverlichting en richtingaanwijzers. Als ik ze aan zet dat gaat het acculampje branden en werken de betreffende lampjes niet. Alle meters op m'n dash slaan uit naar 0.
Ik denk zelf aan een massaporbleem. Nu heb ik alle fittingen van de achterzijde eens goed schoongemaakt. Dit heeft nog geen effect. Iemand een idee?
Ik kan me niet voorstellen dat de koplamp hier een oorzaak van zijn. Het maakt geen verschil of deze branden of niet. De alarmlichten werken overigens wel.
Gr
Remco

Re: Massa probleem?

Geplaatst: 17 apr 2016 14:07
door Taxi Hans
ziet er eerder uit als een "sluiting" probleem, zitten je lampen op de juiste wijze er in?? volgens mij is het achterlicht een duplo lamp, als die verkeerd zit heb je sluiting en treden deze symptomen op.

Re: Massa probleem?

Geplaatst: 17 apr 2016 17:04
door Remco
Ik heb ook al eens het lampje er uit gehaald. Dit had ook geen resultaat dus ik denk niet dat het dit is

Re: Massa probleem?

Geplaatst: 17 apr 2016 17:19
door WillemB
Accu klemmen los gehad :?:

Zo ja, die eerst even controleren.

Ik denk ook aan (ergens) massaprobleem.

Succes met zoeken :!:

Re: Massa probleem?

Geplaatst: 17 apr 2016 18:21
door thedutchguy
sorry, kon het niet laten:
Massa probleem :mrgreen:

Afbeelding

Re: Massa probleem?

Geplaatst: 17 apr 2016 18:59
door Remco
De accuklemmen hebben er op gezeten. Dat kan het dus ook niet zijn.
Weet iemand of de verlichting nog ergens apart massa met de auto maakt?

Re: Massa probleem?

Geplaatst: 17 apr 2016 19:27
door chelsea
Lekt de auto ergens water. ?

Re: Massa probleem?

Geplaatst: 17 apr 2016 21:09
door WillemB
wolfraider schreef:Weet iemand of de verlichting nog ergens apart massa met de auto maakt?


Ik heb helaas geen elektrische schema's van de 3,2 maar deze zal (net als de 964) een paar verschillende punten hebben waar
veel massadraden bij elkaar komen en aan de carrosserie geknoopt zitten.

Wordt een kwestie van die punten opzoeken of een schema te pakken krijgen zodat je weet waar je moet kijken.

Re: Massa probleem?

Geplaatst: 17 apr 2016 21:23
door Dick
Ik heb dit destijds ook een keer gehad met één van mijn SC's.
Bleek dat de accu zelf intern een kortsluiting veroorzaakte. Was gewoon ouderdom...

Zelfde verschijnselen met lampjes en toerenteller die naar 0 zwiepte en accu begon ook te stinken...al valt dat niet zo op als je er niet op let omdat de accu zo verstopt voorin zit...

Succes,

Dick

Re: Massa probleem?

Geplaatst: 18 apr 2016 22:21
door Remco
Als het de accu was dan zou het hele elektrische systeem moeten haperen mijns inziens.
Ik heb vandaag de bediening van de richtingaanwijzers gedemonteerd en schoongemaakt. Dit had ook geen effect....

Re: Massa probleem?

Geplaatst: 19 apr 2016 21:28
door lagunamak
ik zou zeker ook de accu eens aan een nadere inspectie onderwerpen....

Re: Massa probleem?

Geplaatst: 08 mei 2016 11:45
door Dick
En ? Opgelost ??

Re: Massa probleem?

Geplaatst: 08 mei 2016 11:46
door Taxi Hans
zit vast in zijn auto en kan er sinds lange tijd niet meer uit dus ook niet antwoorden :mrgreen: :mrgreen:

Re: Massa probleem?

Geplaatst: 08 mei 2016 12:04
door horn
17 april probleem gepost. Sinds 18 april niet meer hier geweest. We zullen nog wel even geduld moeten hebben....

Re: Massa probleem?

Geplaatst: 23 mei 2016 20:02
door Remco
Ja, opgelost. Het heeft nog lang geduurd en veel gedemonteerd en schoongemaakt. Uiteindelijk het probleem gevonden. Eigenlijk beschamend maar de kop van de zekering was gedeeltelijk ingebrand. Nieuwe zekering, alles opgelost.