Pagina 1 van 1

Raam klemt bij openen portier - 981 Cayman

Geplaatst: 11 aug 2019 12:45
door Teun1981
Hoi,

Heeft iemand hier ervaring mee? Als je het rechterportier opent zakt het raam een stukje, zoals dat hoort, maar hij zakt scheef. Hierdoor klemt het portier vervolgens een beetje.
Toevallig iemand dit dit bekend voorkomt? Ik zou het natuurlijk het liefst even zelf oplossen i.p.v. het door de dealer laten doen.

Ik overweeg het deurpaneel er af te halen met behulp van YouTube-instructies, dat zou ik met elke andere auto sowieso doen. Maar de Cayman is toch effe een andere categorie... :?

Re: Raam klemt bij openen portier - 981 Cayman

Geplaatst: 11 aug 2019 16:44
door mark996
Raam even opnieuw afstellen. Zelf doen geen ervaring mee, maar mijn specialist had dit zo voor elkaar.

Re: Raam klemt bij openen portier - 981 Cayman

Geplaatst: 11 aug 2019 17:35
door Teun1981
Weer je of daarvoor het paneel er af moet?

Re: Raam klemt bij openen portier - 981 Cayman

Geplaatst: 11 aug 2019 17:56
door mark996
Weet het niet, maar logisch nadenkend ben ik bang van wel. Je kunt nu nergens bij. Wellicht kun je nog het trucje proberen het mechanisme te resetten (ik heb dat laatst hier op het forum gezet, zou vindbaar moeten zijn via de zoekfunctie).

Re: Raam klemt bij openen portier - 981 Cayman

Geplaatst: 12 aug 2019 12:26
door Teun1981
Bedankt, Mark! Gevonden, voor een 996, maar wie weet.

Re: Raam klemt bij openen portier - 981 Cayman

Geplaatst: 13 aug 2019 16:51
door Teun1981
Geen succes alsnog, het blijkt dat het raampje wel goed opent.

Als je langzaam aan de portiergreep trekt gaat eerst het raam omlaag, dat gaat dus normaal. Trek je dan iets door dan komt de deur fysiek los, en daar zit bij mij het probleem.
Bij het loskomen zakt de deur een beetje. Het is niet eens te zien met het blote oog, maar het is net genoeg om bovenin de punt van het voorraam net tegen het achterraampje te laten schuren.
Geen idee wat ik hier mee moet, ik denk dat ik hem maar bij de dealer neerzet.

Of weet iemand hoe je een portier kunt stellen? Het gaat maar om een millimeter. Zo op het oog is er niks vreemds aan de deurscharnieren etc.