Toerritten, clubmeetings, Porsche-dagen, evenementen, beurzen enz.
10 sep 2014 9:14
Cazzo Super Veloce schreef:De verzekering niet oplichten evt, bedoel je.
Haha
("Ze" staan ook gewoon langs de baan hoor

) Whahaa
10 sep 2014 10:04
die woorden heb ik niet gebruikt
10 sep 2014 10:41
Nee, dat zien we.
Maar vertel eens hoe jij het precies bedoelde dan!?
(Ik plakte ze ook altijd af, compleet zinloos natuurlijk uiteindelijk zeker met "gepersonaliseerde" auto's waarvan iedereen altijd precies weet bij wie ze horen!)
Laatst bijgewerkt door
Pw250 op 10 sep 2014 12:30, in totaal 1 keer bewerkt.
10 sep 2014 12:18
Ben ook benieuwd.
10 sep 2014 12:32
"ze" rijden zelfs mee
Overigens met zichtbaar kenteken
10 sep 2014 12:34
Daar bedoelde ik "ze" ook mee
(Ik ook hoop ik, kan alleen nog geen definitieve afspraak maken)
16 sep 2014 21:38
Even schopje! Nog een paar weken is het zover en we hebben nog wat plaatsen vij om te rijden! Daarnaast natuur lijk iedereen welkom om te kijken, ruiken en ervaren!
16 sep 2014 21:48
hoi,
ik doe graag mee met onze P 944 Cup en heb contact gehad met Ralph. Ik bezit een geldige EU-racelicentie.
Ik begreep van Ralph dat er aan een reglement wordt gewerkt. Voordat ik me definitief inschrijf wil ik dat graag lezen.
Achtergrond: Onze zoon Max is 9 (heel groot voor leeftijd, plm 1,40 meter) en gaat heel vaak met me mee de Nordschleife op. We hebben in deze Porsche 6 punts gordels met carbonfiber race stoelen (beiden met FIA goedkeuring) die hij altijd erg strak aan heeft en waar hij prima in past. Ik wil graag van te voren achter weten of hij mee mag in de auto en zo ja in welke klasse (jong geleerd is oud gedaan

). Ik begreep van Ralph dat de Supersport-klasse dan vermoedelijk niet kan, maar ik wil graag weten of een andere klasse wel kan. Ik wil hem nml niet voor niets meenemen, omdat ik hem daar niet alleen langs de baan wil laten.
Groet, John
28 sep 2014 11:20
Hi John,
komende week zullen we het technisch reglement publiceren via onze website.
Diegene die zich al hebben ingeschreven, zullen deze per e-mail ontvangen.
Gr. Ralph
30 sep 2014 15:36
Evenement is verder ook gewoon (Vrij) toegankelijk zonder deelname/rijden?!
Voor mij namelijk op dit moment lastig dingen plannen...
30 sep 2014 16:22
Ja zeker, kijken kan natuurlijk ook!
30 sep 2014 16:51
Hallo Jos,
Ik heb net een mail gestuurd naar
circuitdag@astara.nl met een aantal vragen. De inschrijving loopt t/m vandaag, dus ik ben aan de late kant. Komt deze mail bij jou terecht of kan ik eventueel mijn vragen ook nog per privébericht stellen aan jou?
30 sep 2014 16:59
Deze komen bij Ralph terecht van Adtara. Hij gaat jouw zeker beantwoorden!
30 sep 2014 17:06
En of 'ie dat doet, binnen 10 minuten!
13 okt 2014 17:45
Als het weer meedoet, kom ik ook even kijken
15 okt 2014 19:18
Goed weer is besteld Steef!
Daarnaast komen ook o.a. Christiaan Frankenhout, Pieter Bos, Jürgen Albert, Thomas Bangma, Donald Molenaar en Rob Kamphues ons vergezellen.
Allemaal gasten die een goed potje kunnen sturen in een Porsche.
Ook verwachten we veel mooie Porsches, o.a. veel RS-en, Cup auto's en zelfs een 918.
Dus wat ons betreft de moeite waard!
20 okt 2014 16:44
Nog even een mooie toevoeging aan dit evenement!
Groot Hart: het grote goede doel van de Porsche dag op circuit Zandvoort, a.s. week zaterdag 25 oktober!
Alle donaties en meeropbrengsten van deze Porsche dag zullen we doneren aan Groot Hart, een zeer goed initiatief van o.a. Rob Kamphues.
Groot Hart maakt een racebelevenis mogelijk voor kinderen die leven met een hartafwijking of een ernstige ziekte.
Rob zal de hele dag tijdens deze Porsche dag aanwezig zijn om u er alles over te vertellen.
Wat ons betreft: een meer dan goede besteding dat deze dag extra waardevol maakt! Dus voor de rijders en niet rijders, kom langs en maak met zijn allen er een leuke dag van!
20 okt 2014 17:40
Ik zie dat de taxiritten alleen bedoeld zijn voor relaties.
Het is dus uitgesloten, dat ik aan zo'n taxirit kan deelnemen, of?
20 okt 2014 20:07
Wat is ongeveer de aanvangstijd zaterdag ? Wil even komen kijken.
En ben ook benieuwd naar de vraag van Frans.
20 okt 2014 20:23
De taxiritten zijn niet uitsluitend voorbehouden aan onze relaties.
Je kunt je hier ook voor inschrijven (€ 150,00 per run).
Wil je deelnemen: vraag dan even via email een inschrijfformulier aan, zodat we je plaats kunnen reserveren (
ralph@astara.nl)
We hebben hiervoor een aantal 997 GT3 Cup racewagens ter beschikkling die bestuurt worden door verschillende coureurs (o.a. Christiaan Frankenhout, Rob Kamphues, Thomas Bangma, Pieter Bos en Jürgen Albert).
Er wordt gestart met rijden op het circuit vanaf 09:00 tot 17:00 uur in verschillende sessies (tour, sport, race).
Voor de deelnemers is er een verplichte briefing om 08:30u.
Deelnemende auto's kunnen vanaf 07:30u gekeurd worden.
De deelnemers krijgen uiterlijk morgen nog nadere details, waaronder tijdschema en reglement toegestuurd
Laatst bijgewerkt door
Astara op 20 okt 2014 20:35, in totaal 1 keer bewerkt.
20 okt 2014 20:33
Zoals het er nu uitziet verwachten we een aantal zeer mooie Porsches, zoals veel RS-en, een 74-er RSR, 918, en 2 schitterende zeer natuurgetrouwe replica's van de 917 en de 904.
Ook tonen diverse bedrijven in de pitboxen haar producten en diensten, zoals o.a. Akrapovic, AST-suspension, Intrax en Fuchs Felge.
22 okt 2014 11:16
Gaan die 917 en of 904 ook rijden op het circuit? Dat zou gaaf zijn.
22 okt 2014 14:43
Even een vraag van iemand die (helaas) niet het circuit op gaat.
Is er mogelijkheid van parkeren op het terrein en is er open toegang tot het evenement?
thnx alvast
22 okt 2014 15:47
Parkeren kan op het terrein voor 5€.
Toegang is verder gratis!
22 okt 2014 18:59
Nog 3 dagen, heb er zin in, nu maar hopen dat wij het redelijk droog houden.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.