Praat hier met andere bezoekers over Porsche gerelateerde zaken.
Plaats een reactie

Hoe merken (lees Porsche) trouw ben jij?

Hoezo, zijn er andere merken dan? Als het mogelijk is blijf ik altijd Porsche rijden
51
62%
Ik blijf 100% Porsche fan maar als ik morgen de jackpot win kan het zomaar een ander merk zijn
19
23%
Vandaag een Porsche maar morgen kan het zomaar wat anders zijn
12
15%
 
Totaal aantal stemmen : 82

05 nov 2008 13:29

Nou,vooruit dan.

Voor het dagelijks verkeer de afgelopen jaren veel vertrouwd op Opel.Zo'n 17 in totaal gehad.
Door mijn toedoen rijden mijn ouders Volkswagen (Golf).Ook na het overlijden van mijn vader is moeders de Volkswagen trouw gebleven.
Na alle laswerk wat ik aan Opels heb gehad,was ik het spuugzat,en ben ook ik overgeschakeld op een Volkswagen (Golf Tdi 90 pk).
Tot nu toe bevalt het uitstekend.

Tot nu toe 2 Porsches gehad,te weten een 924 uit 1977 en een 944 uit 1987.Moet toegeven dat ik ook een zwak heb voor Ferrari,vooral de Testa-Rossa........... :twisted:

05 nov 2008 14:37

:cry: :cry:
@Marino: Nee, helaas nog nooit in mogen rijden...maar ik vind hem ZO mooi :D

05 nov 2008 14:59

[Hoezo niet meer? En dan bedoel ik dus als dagelijkse auto...[/quote]

Audi , RS4 gereden als dagelijks , eens maar nooit meer .....Ritje Tilburg en kon bijna weer aan de tank hangen, irriteerde me mateloos :twisted:

05 nov 2008 15:41

Ik zou geen andere sportwagen voor erbij willen hebben dan een Porsche.
Wat betreft mijn daily driver heb ik nog nooit twee keer achter elkaar hetzelfde merk gehad. Ik kijk altijd wat voor soort auto ik op dat moment mooi vindt en die bij de gezinssituatie past.

06 nov 2008 10:42

Zal ik zelf mijn standpunt ook maar eens toevoegen.
Zolang het allemaal economisch haalbaar is zal ik Porsche blijven rijden. Maar stel dat ik eens goed in de slappe was zou zitten dan zou ik er niet lang over hoeven nadenken om de Porsche voor een AM in te ruilen en als het nog beter gaat dan een Porsche erbij :wink:

Neemt niet wag dat ik hoe dan ook altijd gepassioneerd zal blijven van Porsche. Dat heb ik al vanaf mijn 11e jaar dus dat verdwijnt niet meer.

Als dagelijkse auto blijf ik toch een voorkeur voor de Duitse autos houden en dan met name dat andere grote merk uit Beieren.

06 nov 2008 16:38

Als ik zou switchen dan zou dat voor een Mercedes CLS of een BMW 650i zijn. Ik denk dat die 2 wagens voor mij het beste van 2 werelden combineren.

06 nov 2008 16:45

Vind ik wel twee verschillende auto's :!:

06 nov 2008 16:51

Klopt! :thumleft: Scherp Amandus! :lol: :lol: :lol:

Doe mij dan maar de BMW 650! Of dan de M6... :wink:

06 nov 2008 16:56

M6 dan maar , alleen als het echt moet en als de computer niet crashed.... :D

06 nov 2008 17:07

Ben wel erg gecharmeerd van de AM V8 Vantage op het moment, maar ja ik ben dan ook bijna 40 :shock:

06 nov 2008 21:56

wel opvallend dat zovelen helemaal weg ziujn van AM. Was ik eerlijk gezegd ook altijd (beetje een tik uit mijn jeugd, James Bond en zo ... :wink: ). Vind de huidige modellen weliswaar heel mooi, maar bij mij roept een Jaguar XK (ok, XKR dan) nagenoeg even veel emotie op. Vind de XK en overigens ook de XF ook zeker aanspreken trouwens. Maar als eche droomauto zie ik ze allemaal niet meer. Misschien ben ik het dromen gewoon verleerd :cry: 8) .
Als ik geld te veel had en mij niet heel schuldig zou voelen (zit er toch ingebakken als Nederlander) zou ik denk ik toch een 997 willen kopen, denk met PDK; de 3.2 cabrio blijft daarnaast dan sowieso!

06 nov 2008 22:07

Rij nog maar 1 jaar P. Heb qua exoten in het verleden een 348tb, Elan en Elise gereden en moet toegeven dat de 911 mij enorm bevalt. Indien mijn dochters te groot voor achterin worden en het financieel lukt zou ik graag naast mijn leasebak een andere tweede praktische auto aanschaffen en als derde auto een GT3. Echter dan lonkt voor mij ook een Exige of Donkervoort.

Dus ik ben een Porschefan maar zeker niet volledig merktrouw.

06 nov 2008 22:14

HV schreef:Vind de huidige modellen weliswaar heel mooi, maar bij mij roept een Jaguar XK (ok, XKR dan) nagenoeg even veel emotie op. Vind de XK en overigens ook de XF ook zeker aanspreken trouwens.

:P Volkomen mee eens, maar de AM blijft voor mij toch echt met stip op 1.
Trouwens, nieuwe 007 al gezien :?: Rijdt binnen 5 minuten een AM in puin :twisted:

06 nov 2008 22:17

RenDo schreef: ... Trouwens, nieuwe 007 al gezien :?: Rijdt binnen 5 minuten een AM in puin :twisted: ...


Al vóór de opnamens werd er een AM in puin gereden!

06 nov 2008 22:23

:shock: :shock:
Echt waar :?: :?:

06 nov 2008 22:27

doet terugverlangen naar de tijden dat James nog een ware gentleman was (Sean Connery en voor mij zeker ook Roger Moore); met hun immer bekwame hand stuurden zij de exclusieve bolides feilloos langs willekeurig welke ravijnrand 8) Althans, in de films; wellicht waren zij in werkelijkheid nog erger dan onze huidige, naar mijn smaak iets te getrainde, filmheld.
- zo schijnt Tom Selleck in Magnum in werkelijkheid steeds in een Golf, of was het een Saturn of zo, gereden te hebben, met een Ferrari carrosserie erom heen; de echte 308 vond hij veel te wispelturig en ontembaar :wink: -.

06 nov 2008 22:28

Radtdi schreef:Er zijn echter nog zo veel leuke andere dingen om te doen, moet mijn boot ook varende houden....

:P Ja, ik dus ook, maar de stelling B was...als de lotto langskomt toch :?:

06 nov 2008 23:16

RenDo schreef::shock: :shock:
Echt waar :?: :?:


Kijk hier

07 nov 2008 8:38

Als de lotto komt dan gaat het toch worden :

vanaf 1968 alle types 911 in het grijs :wink:

07 nov 2008 9:56

@amandus - dat is nog eens een mooi streven, maar doe dan die speciale Cayman na en neem elke uitvoering in alle mogelijke kleuren.

Als ik zo'n grote prijs zou winnen, zou het toch elk model 911 worden in de voor die tijd meest aansprekende kleur, dus een groene, oranje etc. Een heel palet bij elkaar. Dan kun je je auto uitzoeken op je kleding ipv andersom :D 8)

07 nov 2008 10:05

Ook leuk idee Traveller :!: maar draag alleen spijkerbroek met wit hemd .

maaaar mondriaan palletje spreekt mij wel aan :wink:

07 nov 2008 10:12

Radtdi schreef:
RenDo schreef::shock: :shock:
Echt waar :?: :?:

Kijk hier

Of hier :idea: :wink:

De ware mens weet dat wat ver is ook dichtbij te vinden is. [Zhang Yong] :mrgreen:

07 nov 2008 10:30

De meester verschijnt , als de leerling bereid is .






Zen

07 nov 2008 10:32

André schreef:M'n huidige Porsche doe ik nooit meer weg,da's pas merkentrouw :!: :lol:


Om maar even Prince te citeren "forever is a mighty long time"...

Afbeelding

07 nov 2008 10:49

amandus schreef:De meester verschijnt , als de leerling bereid is . Zen

Als je naar de maan wijst, kijkt de dwaas naar je vinger. :lol:
Plaats een reactie