Praat hier met andere bezoekers over Porsche gerelateerde zaken.
Plaats een reactie

Re: 996 carrera 4 of 4s

14 maart 2010 19:58

Beste piet. Zou het niet kunnen dat ze een beetje moe van jou worden bij de plaatselijke p-dealer? Ieder weekend weer de p's onderkwijlen zonder iets te kopen.

Klink inderdaad erg porsche dealerachtig om in bijzijn van pietemans de inruilprijzen te bespreken... NOT! :evil: Was dit niet toevallig bij de plaatselijke audi dealert???

Re: 996 carrera 4 of 4s

14 maart 2010 20:03

JP-S schreef:Beste piet. Zou het niet kunnen dat ze een beetje moe van jou worden bij de plaatselijke p-dealer? Ieder weekend weer de p's onderkwijlen zonder iets te kopen.


Je suggereert van alles, maar geen enkele van je suggesties klopt :roll: Ik betreur daarom jouw reactie. Niet passend op een forum waar men elkaar in zijn waarde laat.

JP-S schreef:Klink inderdaad erg porsche dealerachtig om in bijzijn van pietemans de inruilprijzen te bespreken... NOT! :evil: Was dit niet toevallig bij de plaatselijke audi dealert???


Nee, dit was bij de P-dealer. En Piet is misschien slimmer dan je denkt :mrgreen:

Re: 996 carrera 4 of 4s

14 maart 2010 20:09

Ja piet; en het is een porsche forum geen ouwehoer forum.

Als je echt zo slim was had je die paar extra centjes al wel bij elkaar verdient en één van die koopjes in de garage staan.

Dream-on Piet

Re: 996 carrera 4 of 4s

14 maart 2010 20:13

JP-S schreef:Ja piet; en het is een porsche forum geen ouwehoer forum


Daarom zijn mijn opmerkingen ook inhoudelijk.

JP-S schreef:Als je echt zo slim was had je die paar extra centjes al wel bij elkaar verdient en één van die koopjes in de garage staan.
Dream-on Piet


Je suggereert dat ik zo nodig een Porsche wil kopen en op zoek ben naar een koopje. Dat is helemaal niet zo. Ik ben helemaal niet op zoek naar een Porsche... Als ik in de toekomst een Porsche wil kopen, weet ik de juiste snel te vinden, zoveel is zeker. Maar het zal waarschijnlijk niet die van jou worden :mrgreen:

Re: 996 carrera 4 of 4s

14 maart 2010 20:20

Piet; laatste reactie, dan ga ik weer iets nuttigs doen:

Jij gaat me nu vertellen dat ik ten onrechte suggereer dat jij een porsche wilt kopen???????????????

Je weet elke 4s in nl te staan, hebt ze allemaal gezien, komt wekelijks bij dealer ... Aparte hobby Piet :roll:

Mag ik trouwens gezien je gedraai in je verweer concluderen dat je uit de juridische hoek komt?

Re: 996 carrera 4 of 4s

14 maart 2010 20:27

JP-S schreef:Jij gaat me nu vertellen dat ik ten onrechte suggereer dat jij een porsche wilt kopen?

Ja, momenteel ben ik niet op zoek. In de toekomst zie ik mezelf wel een keer een Porsche kopen.

Je weet elke 4s in nl te staan

Nee.

hebt ze allemaal gezien

Nee

komt wekelijks bij dealer

Nog meer nee (denk eerder één keer per half jaar)

Aparte hobby

Het is geen hobby.

Mag ik trouwens gezien je gedraai in je verweer concluderen dat je uit de juridische hoek komt?

Er is geen gedraai in mijn verweer. Dus daaruit kan je ook niet concluderen dat ik uit de juridische hoek kom.

Re: 996 carrera 4 of 4s

14 maart 2010 20:43

heren, houden we op met deze persoonlijke mini-vendetta? dank.

Re: 996 carrera 4 of 4s

14 maart 2010 21:08

JP-S schreef:Wat te denken van diegene die er GEEN hebben maar wel beweren dat je voor een paar centen een perfecte p kunt kopen. Juist die groep rijdt NIET een p, laat staan een 4s. :roll:

Enne Ralf: als je eerst je motor van 7k (krijg je nog geen 4 voor...) moet verkopen om een p aan te schaffen, wens ik je inderdaad heel veel prijsverlagingen toe ... ...


Beste joep, ik denk dat je de toon van je betogen beter een beetje kunt aanpassen, want je slaat de plank geheel mis(spijtig voor jou)
Ik had vorig jaar, ook toen ik de motor nog had, een hele mooie 964 voor de deur staan. Als ik wil koop ik morgen een 996 4s, dus doe AUB niet alsof jij ZO'N succes bent omdat je een 4S hebt kunnen kopen. Ik heb besloten om de motor eerst te verkopen omdat ik niet meer wil motorrijden(vind het te gevaarlijk) en als ik nu weer een auto koop zal ik aan de verkoop van de motor niet veel meer doen, en als het mooi weer is zal ik toch weer gaan rijden op de motor. Tevens heb ik al Meerdere cash biedingen gehad(vandaag nog een zelfs) van ongeveer 7k, dus ik weet niet of je die 4k uit je duim gezogen hebt, of dat je echt denkt er verstand van te hebben, maar er klopt geen hol van

I rest my case

Re: 996 carrera 4 of 4s

14 maart 2010 22:02

Ja, lekker. :mrgreen:

Re: 996 carrera 4 of 4s

14 maart 2010 22:38

Ja joepie! :drunken:

Re: 996 carrera 4 of 4s

14 maart 2010 22:48

He gezellig Bier!

Excuses inderdaad voor de toonzetting van mijn berichtjes. Bij het nalezen zag ik het zelf ook: niet doen joepie! (oja, berichtje van Olaf hielp ook mee)

Enne Ralf: Natuurlijk wel geinig dat je je direct aangevallen voelt over de prijsstelling van ja motor: je lijkt wel een 4s bezitter! :mrgreen:

Nogmaals excuus en proost!

Re: 996 carrera 4 of 4s

14 maart 2010 23:01

JP-S schreef:(oja, berichtje van Olaf hielp ook mee)

die ook al :lol:

Re: 996 carrera 4 of 4s

14 maart 2010 23:09

JP-S schreef:
Enne Ralf: Natuurlijk wel geinig dat je je direct aangevallen voelt over de prijsstelling van ja motor: je lijkt wel een 4s bezitter! :mrgreen:



Verschil is dat je die motor nergens voor 4k zult vinden(ook niet voor 5 of 6) :mrgreen:

Goed dat we weer verder kunnen op de gezellige tour, proost allen :thumleft:

Re: 996 carrera 4 of 4s

14 maart 2010 23:14

Afbeelding extra strong :mrgreen:
Plaats een reactie