Toerritten, clubmeetings, Porsche-dagen, evenementen, beurzen enz.
Plaats een reactie

03 jul 2005 13:49

Annelies en ik - zei de gek - zijn van de partij :lol:

Vraagje aan Erwin: je aanbod van 2 banden is op zich aantrekkelijk. Heb 'net' 4 nieuwe sloffen, die achter iets van € 225 kostten. Je prijs voor 'speel'rubber komt dus neer op 40 % van de nieuwprijs. Verslijt ik dat op die dag :?: :twisted:
Hoor graag.

Reactie

03 jul 2005 14:11

:D Erwin heeft vandaag zelf wedstrijden voor driften. Waarschijnlijk zal de reactie morgen volgen .

03 jul 2005 18:33

Erwin
Gizmo
Anne
Olaf :?:
Paul en Annelies

Hebben zich nog meer opgegeven?

03 jul 2005 21:49

Ik wil wel, maar kan echt niet... Volgende keer ben ik er hopelijk wel bij... (nu ff teveel te knutselen, sorry!)

Re: Ollie

04 jul 2005 17:35

Olaf schreef:Dat hoop ik halverweg de week met zekerheid te weten ....


't is nog niet eens halverwege de week en sjitterdesjitsjitsjit :arrow: weet nu al dat ik niet mee kan :( :cry:


Olaf -ermoetookweleensbroodopdeplankkomen- :shock:

04 jul 2005 18:11

Erwin
Gizmo
Anne
Paul en Annelies

xOlaf :cry:

cursusje

04 jul 2005 22:42

:( Jammer dat je niet kan olaf, dan de volgende keer maar weer. Hopenlijk worden er nog wat foto's geschoten dan kan je virtueel mee genieten.

05 jul 2005 18:54

Heeft iemand zich al met succes aangemeld via de website www.driftcursus.nl ?

Ik krijg geen reactie :!: :?:

05 jul 2005 21:53

Paul van Engelen schreef:Heeft iemand zich al met succes aangemeld via de website www.driftcursus.nl ?

Ik krijg geen reactie :!: :?:


Paul, ik heb net met de organisatie van Driftcursus.nl hierover gebeld, ook omdat ik vanochtend nog twee andere klanten van mij wilde aanmelden en hetzelfde constateerde :roll:

Bij navraag bij hun site beheerder kwamen we te weten dat het ligt aan de soort virus scanner die de mensen thuis op de computer hebben zitten. Bij sommige soorten lukt het versturen niet. Dit wordt aan de site veranderd.

Jouw naam heb ik nu al wel doorgegeven, dus dat zit wel goed. Kom gewoon zondag naar Lelystad.

Beheerder van Driftcursus.nl

05 jul 2005 22:26

Goedenavond Heren (en dames?)

Het is al genoemd maar dan toch nog even;

Omdat; of je virusscanner staat te "hoog" ingesteld of je beveiliging van explorer te hoog staat kun je geen gebruik maken van het formulier van Driftcursus.nl. Het is nl. de bedoeling dat het formuliertje wordt verstuurd via de site en via je eigen outlook zodat een juist en echt e-mail adres verkregen wordt en niet een foute/verkeerde opgave van deelnemers.

Mocht het aanmelden niet lukken, mail dan rechtstreeks naar info@driftcursus.nl en meldt je daar aan (doe dit ook als je het niet zeker weet of het mailtje wel/niet is aangekomen), voor meer (technische) vragen over de site mail naar info@com7.nl.

Alvast veel plezier a.s. zondag!!

06 jul 2005 8:01

Dank voor de toelichting, maar werkt dit ook als je Outlook Express gebruikt?

outlook

06 jul 2005 16:37

Hoi Paul, ik gebruik ook Outlook, volgens mij heb jij je virusscanner gewoon te hoog staan.

06 jul 2005 16:48

Pssttt Gizmo ..... Afbeelding ..... Outlook Express was de vraag. ;)

ZZZZzzzzz

06 jul 2005 17:01

:oops: AHhaha thnx eric

Re: Reactie

06 jul 2005 17:07

Gizmo schreef::D Erwin heeft vandaag zelf wedstrijden voor driften. Waarschijnlijk zal de reactie morgen volgen .



:arrow: Nummer 7 van de 18 :wink:


... en dat voor een nieuwkomer in het drift-wereldje :idea:

driften

06 jul 2005 18:46

Ben erbij, tot zondag

06 jul 2005 18:50

Erwin
Gizmo
Anne
Paul en Annelies
Spark

:P

Re: outlook

08 jul 2005 11:54

Gizmo schreef:Hoi Paul, ik gebruik ook Outlook, volgens mij heb jij je virusscanner gewoon te hoog staan.

Dat kan gewoon niet... Zijn massa's andere opties voor, zonder de genoemde methode te gebruiken... Maarja...

Heren, veel succes en hopelijk ben ik er volgende keer bij!

09 jul 2005 13:35

Programma morgen vanaf 9 uur, dus nog wat eerder i.v.m. wielen wisselen :?:

Gizmo: rijden we samen op, of woon je niet meer in (de buurt van) Dehaag :wink:

Hoor graag reacties :!:

09 jul 2005 14:39

Paul van Engelen schreef:Hoor graag reacties :!:

Veel plezier, geniet & leer ervan :!: :wink: :lol:

09 jul 2005 16:05

Dank je :D

Renntech schreef:Als je een C4 rijder ... bent geef je al aan dat je niet van driften houdt anders had je wel een C2 gehad :mrgreen:


Gaat lukken :P

Oprijden

09 jul 2005 18:30

Hoi Paul, gezellig idee, waar en hoe laat verzamelen. Dacht aan 30 min eerder om de banden te wisselen. :wink:

09 jul 2005 18:34

Paul van Engelen schreef:Programma morgen vanaf 9 uur, dus nog wat eerder i.v.m. wielen wisselen :?:



Komen jullie tussen 8.45 en 9.00 uur?

Ik heb 4 setjes extra wielen (Voor Eric, met banden :shock: ) en een krik bij me. Dan kun je ze eerst zelf wisselen.

Zorg dat de tank vol genoeg is, net voor de RDW kan er met een pinpas getankt worden. De bandenspanning voor het beste op 3.0 Bar oppompen. De achterbanden heb ik al goed op een zeer hoge spanning staan. Laat geen losse spullen in de auto slingeren. Laat overbodige spullen dus thuis.

Tot Morgen!

Oprijden

09 jul 2005 21:00

Uitgaande van 8:45 in Lstad vertrekken we rond 7:45, dus dan zijn we om 8 uur of iets later bij de benz.pomp bij Leiderdorp, net na de brug.

Voor contact: 06 ********. Heb van jou nog een 06 uit het NPC bestand 8)

Tot morgen :roll:

09 jul 2005 21:30

Paul van Engelen schreef:
Renntech schreef:Als je een C4 rijder ... bent geef je al aan dat je niet van driften houdt anders had je wel een C2 gehad :mrgreen:


Gaat lukken :P

Als ik wilde glijden had ik wel een slee gekocht. 8) :wink:
Plaats een reactie