Deel hier je (links naar) streams, plaatjes, bestanden, games of andere interessante media.
24 jul 2013 16:45
Dank je! Een 964 Targa? Hoogstwaarschijnlijk de 964 van mijn co-auteur Lex Goumare. Die woont die kant op en is regelmatig onderweg richting evenementen en beurzen. De auto komt ook in het boek voor.
24 jul 2013 16:51
Reeds 10 minuten ruzie met de webshop (oud adres alleen wijzigen met een vast telefoonnummer, betaling zonder registratie waarin ineens het oude adres weer tevoorschijn komt

) ; ik wacht wel tot het boek in de winkel ligt.
24 jul 2013 18:19
Boek besteld
24 jul 2013 19:20
Baasvandesnelweg schreef:Een 964 Targa?
Volgens mij wel, heb nog uit de verte een fotootje kunnen schieten met mijn mobiel, maar die is helaas niet echt duidelijk.

Ik was overigens wel lichtjes verbaasd toen ik de wagen in mijn achteruitkijkspiegel aan zag komen.
Nog in de politie kleuren, "rijkspolitie" voorop, een blauwe lamp, twee heren in politietenue.
Ik dacht (en velen met mij, want bijna iedereen ging rustiger rijden) in eerste instantie dat het echte politie was.
Ik dacht altijd dat je verplicht was een oud politievoertuig uit te kleden, zodat hij niet meer op een politievoertuig leek?
Niet dat ik het erg vond hoor, want het was een gaaf gezicht om te zien.
Datum was overigens 12-07-2013 14:21u
24 jul 2013 19:27
je kan ontheffing krijgen. moet wel voor een evenement zijn. precieze voorwaarden weet ik ook niet.
24 jul 2013 19:29
De signalisatie zoals die ten tijde van de Porsche's gebruikt werd (net zoals de term Rijkspolitie) is inmiddels niet meer in gebruik, vandaar dat je die gewoon kan gebruiken. Voor de blauwe zwaailamp moeten ze wel een ontheffing aanvragen.
24 jul 2013 19:35
ASW schreef:Reeds 10 minuten ruzie met de webshop (oud adres alleen wijzigen met een vast telefoonnummer, betaling zonder registratie waarin ineens het oude adres weer tevoorschijn komt

) ; ik wacht wel tot het boek in de winkel ligt.
Het komt niet in de winkel Arjen.
24 jul 2013 21:35
Frans D schreef:Baasvandesnelweg schreef:Een 964 Targa?
Volgens mij wel, heb nog uit de verte een fotootje kunnen schieten met mijn mobiel, maar die is helaas niet echt duidelijk.

Ik was overigens wel lichtjes verbaasd toen ik de wagen in mijn achteruitkijkspiegel aan zag komen.
Nog in de politie kleuren, "rijkspolitie" voorop, een blauwe lamp, twee heren in politietenue.
Ik dacht (en velen met mij, want bijna iedereen ging rustiger rijden) in eerste instantie dat het echte politie was.
Ik dacht altijd dat je verplicht was een oud politievoertuig uit te kleden, zodat hij niet meer op een politievoertuig leek?
Niet dat ik het erg vond hoor, want het was een gaaf gezicht om te zien.
Datum was overigens 12-07-2013 14:21u
In topic is ook al eea terug te vinden over de kleuren en zwaailamp.
viewtopic.php?f=33&t=34293Denk overigens dat ik in eerste instantie ook verbaasd zou zijn als ik er een in m'n binnenspiegel zou zien..
24 jul 2013 22:07
en heel snel netjes aan de kant zou gaan
24 jul 2013 22:52
Hmm, valt het zo erg op dat ik op de rechterbaan zit?
Leuk draadje Ronaldo, tnx voor de link.
24 jul 2013 23:15
Baasvandesnelweg schreef:@Tilt Dat lijkt me geen probleem. De hele logistieke afhandeling ligt bij Autovisie en die hebben ook abonnees in België. Ik zal het meteen even voor je checken. Hoor je niks meer, dan kan je gewoon bestellen. Weet je trouwens dat er een paar heel zeldzame ex-politie Porsches in Vlaanderen rondrijden? Waaronder de enige 356 in politie-uitvoering buiten overheidsbezit en één van de twee overgebleven 912's.
@Ivo... Van die laatste opmerking word ik verlegen

Jerry Seinfeld heeft ook een Nederlandse politie 356. Niet helemaal origineel want er staat POLIZEI op en geen Rijkspolitie, met als kenteken NL PD.

Er staat ook nog een leuk filmpje online waar deze auto te zien is, helemaal in het begin hoor je Jerry zeggen dat het een Dutch Police car is.
http://comediansincarsgettingcoffee.com/barry-marder-you-dont-want-to-offend-a-cannibalTijdens het Porschefest op 7 en 8 september staan er in het Autotron 7 Politie Porsche's bij elkaar, o.a. de 356 uit België en mijn RP 964 targa
Het boek is ook besteld.
24 jul 2013 23:44
Dat is op zeker de auto van Lex!
Update voor de Belgen. Helaas blijkt er inderdaad niet die kant op te worden gestuurd. Maar geen nood. Autovisie staat met een stand en heel veel boeken op het Porsche fest. Dus dan valt de schade in te halen.
Alleen niet meer voor de inschrijfprijs. Dus ik waardeer alle kopers nu. Ook omdat ik hopelijk dan tot een tweede druk kom. Als je een boek schrijft, wil je dat zoveel mogelijk mensen het lezen.
Overigens van die Seinfeld auto is de reputatie zeer omstreden. Het zou een zeldzame 66'er moeten zijn. Bestaan er maar 16 van. Gebouwd voor de AVD terwijl de 356 al uit productie was. En dit is er vrij zeker niet eentje van.
25 jul 2013 11:43
Seinfeld heeft inderdaad wel meer van die auto's die "net niet" kloppen... Of waar in elk geval wel meer over gesproken wordt

Maakt het verhaal niet minder leuk
25 jul 2013 13:08
Overigens is dat verhaal van die laatste serie 356´s wel een hele mooie anekdote uit de AVD-story. Normale productie was al ruim een half jaar gestopt. Omdat wij toch zuinige lui zijn en de Nederlandse politie nog geen 912 wilde kopen. En al helemaal geen 911, is speciaal voor de politie de lijn op een vrijdagmiddag nog één keer aangezet voor zestien laatste cabrio´s. Zegt ook wel hoe graag ze bij Porsche deze klant zagen komen.
29 jul 2013 19:12
Vandaag de eerste proeven gezien. Wat wordt het mooi! Alleen voor de plaatjes al kopen... En dan krijg je de praatjes er nog bij ook
29 jul 2013 19:42
aha. kan ik hem ook zonder praatjes bestellen?
29 jul 2013 19:52
Kost ie meer, maar heb je ook wat
29 jul 2013 22:34
En besteld!
Met name de verhalen van de mannen lijken me leuk!
Gr, Chris
29 jul 2013 22:39
He Chris, als je mij dan je plaatsjes geeft, mag jij de praatjes houden. Delen we de kosten
29 jul 2013 22:39
Leuk! Dat zijn ze zeker... Verhalen uit een tijd dat t er echt nog heel anders aan toe ging. Waarin je als je bijvoorbeeld Gijs van Lennep heette, werd aangevuurd vanuit een 911 om een beetje door te rijden. ,,Ik was altijd snel thuis''', aldus de meester. Wat mij betreft hoogtepunten uit het boek.
30 jul 2013 21:38
Besteld!!
31 jul 2013 17:46
Vandaag een eerste bescheiden verkoopcijfer gehoord voor de voorinschrijving. Zo te zien hebben jullie serieus besteld. Dank daarvoor! En voor de twijfelaars: make my day
02 aug 2013 15:05

Helemaal goed, een goed boek zoals dit verdient de aandacht wel vind ik!
19 aug 2013 22:10
Update annex dienstmededeling. Vandaag is echt het laatste oneffenheidje uit de layout gepoetst. Ik denk dat het heel mooi is geworden. Morgen draaien de persen en begint de productie van het boek. Door wat kleine tegenslagen wordt het boek niet in week 34, maar een week later verstuurd. Excuus daarvoor, maar ik hoop dat het leesplezier er niet minder om zal zijn.
Vanaf morgen - als het goed is - kan iedereen via Autovisie.nl/shop al kijken naar een kleine preview. Er komen vijf dubbele pagina's uit het boek online te staan. Mocht je dus nog twijfelen, kijk en overtuig jezelf hopelijk. In het komende nummer van Autovisie hebben we ook een voorpublicatie. Dat is een samenvatting van het hoofdstuk over de roadtest.
02 sep 2013 19:48
Heeft iemand het boek al binnen?
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.