Vertel hier over jezelf.
Plaats een reactie

Re: Voorstelling en akk gehad p.4

07 jan 2012 14:40

AvM schreef: En inderdaad, misschien is de auto ook wel te oud voor mij en stoor ik me daar ook aan.


Geen schokkende uitkomst van de akk. Lijstje van korte tot gemiddelde lengte.
Is dit lijstje te lang, stop het zoeken van een oudere 911.

Geen ergonomisch dashboard, lastige hendeltjes, auto te oud.......straks kom je nog uit bij een 996 :mrgreen:

Re: Voorstelling

07 jan 2012 18:49

Delnoy schreef:Laat je niet uit het veld slaan door een paar misbaksels. Jammer van deze maar de ware kom je heus nog wel tegen. En ook daar zul je tegen verrassingen aanlopen. Maar ok, Porsche rijden is ook een stuk emotie. Ti's net een huwelijk.
AvM schreef:Geen vrijgezel, zelfs trouwen in 2012. Vandaag trouwringen gekocht. Spaar :pig: weer even lekgeslagen

:mrgreen:


suc6 met je zoektocht( zou een paar 100 km niet als onoverkomelijk zien bij een zoektocht naar een mooie P)

Re: Voorstelling en akk gehad p.4

07 jan 2012 21:57

Gewoon rustig verder kijken, van iedere auto leer je weer wat meer.


En hier blijven lezen uiteraard. :thumleft:

Re: Voorstelling en akk gehad p.4

12 jan 2012 0:39

Ging je nog naar deze kijken? klik?.....

Re: Voorstelling en akk gehad p.4

12 jan 2012 10:01

Nee, dit valt buiten mijn (zelf opgelegde) budget...

Re: Voorstelling

12 jan 2012 10:39

AvM schreef:-Vroeger was ik wild van een rode (tom Cruise in die film... naam kwijt), nu gaat mijn voorkeur uit naar wit of een mooie grijstint, maar ik hoef geen 250km/h te kunnen rijden.


He jammer! Gezien bovenstaande is de mijne dan niets voor je.

Anyway: welkom en succes met zoeken.

Re: Voorstelling en akk gehad p.4

26 feb 2012 0:51

Hoest met de zoektocht?

Re: Voorstelling

10 okt 2013 15:48

bully schreef:Hoest met de zoektocht?



Ahum, kuch, stof stof.

Deze gaat momenteel verder, na een tijdje in mijn achterhoofd gesluimerd te hebben! :mrgreen:

Aub topictitel wijzigen. :wink:

Re: Voorstelling

17 okt 2013 14:41

AvM schreef:Aub topictitel wijzigen. :wink:


:arrowu:

Prijzen voor een 993 lopen heel erg uitelkaar. Hoe kun je door de bomen het bos zien, waar moet je nog meer op letten? Ik weet, onderhoud, onderhoud, onderhoud, de bekende roestplekjes, historie. Maar is er nog meer om het kaf van het koren te scheiden?

-Tip tegen schakel. Afgezien van persoonlijke voorkeur, maakt dit qua onderhoud veel uit?
-Varioram tegen pre-varioram; is het wijs hierop te selecteren?
-Opties, er waren er destijds niet veel, maar welke opties zijn echt een must-have?
-Originaliteit, hoeveel is het waard? Als bijvoorbeeld bij een C2 de grille is vervangen door eentje van een C2/4s, is dat dan een nadeel of een voordeel?
Laatst bijgewerkt door AvM op 17 okt 2013 15:51, in totaal 1 keer bewerkt.

Re: Voorstelling en akk gehad p.4

17 okt 2013 14:56

Koop de beste auto die je kunt betalen, daar komt het wel een beetje op neer.
-Tip/handbak, maakt qwa onderhoud niet veel uit, automaten zijn goed, dus wat heeft je voorkeur. Handbak is meer vraag naar dus duurder.
-Varioram, ietsje meer pk's en koppel onderin, maar blok ziet er gewoon mooier uit, voor wat het waard is :wink: Ik zou geen goede pre-varioram laten staan als die verder helemaal aan je eisen voldoet.
-Opties, enkele waarde verhogende opties zijn denk ik de hardschalen kuipstoelen en X-51, 3.8 motor (zeldzaam dus duur). Verder maakt het voorde waarde niet heel veel uit, staat en km-stand is veel belangrijker voor de waarde.
-Orginaliteit, Belangrijk, maar kleine dingen, zoals je noemt een grille van een 2S, dat zijn zaken die makkelijk terug te bouwen zijn naar origineel, dan maakt het niet uit. Anders wel, gaat het richting een bob de bouwer, dan gaat de waarde heel hard achteruit.

Succes met de zoektocht, had je al iets op het oog :?:
Laatst bijgewerkt door ATanis op 17 okt 2013 14:58, in totaal 1 keer bewerkt.

Re: Voorstelling en akk gehad p.4

17 okt 2013 14:57

Vragen vragen vragen, huwelijk wel door gegaan? :wink: Hier een leuke 993 voor weinig. klik

Re: Voorstelling en akk gehad p.4

17 okt 2013 15:41

Ja hoor, huwelijk doorgegaan, koter geproduceerd.

Het is een leuke, maar a) niet mijn kleur en b) teveel gelopen naar mijn mening. Al maakt dat natuurlijk weinig uit als het onderhoud picobello is.

Ik heb er al een aantal bekeken/gereden, maar nog geen gehad waarvan ik dacht, WOW, die moet ik hebben.

Re: Voorstelling en akk gehad p.4

17 okt 2013 15:45

AvM schreef:Ja hoor, huwelijk doorgegaan, koter geproduceerd.

Gefeliciteerd :thumleft: Dat doe je iig sneller dan een porsche kopen. Geen twijfels, kleur kinderkamer, de naam , boom bos enz? :mrgreen:

Re: Voorstelling

20 okt 2013 16:27

AvM schreef:Aub topictitel wijzigen. :wink:


:arrowu:

Dus... Wat denken we van Japanse auto's? Heb gehoord dat ze nog wel eens de sticker onder de kofferklep missen zonder dat er schade is geweest. Iemand die daar meer over weet?

Re: Voorstelling en akk gehad p.4

20 okt 2013 18:17

Japanners zijn poetsers en geen rijders, is algemeen bekend. Dus lage km-stand, mogelijk lange stilstand en misschien dat ze de sticker lelijk vinden en weghalen. Gelukkig gaan ze vaak voor origineel, wat ook betekent dat het stuur aan de goede, niet Engelse, kant zit.

Verder moeten we het verhaal over de Japanners ook niet mooier maken dan het is.

Re: Voorstelling en akk gehad p.4

20 okt 2013 18:44

ver boven de 200 schreef:Verder moeten we het verhaal over de Japanners ook niet mooier maken dan het is.



En dat wil zeggen? :scratch: :wink:

Re: Voorstelling en akk gehad p.4

20 okt 2013 19:02

AvM schreef:koter geproduceerd.
Het is een leuke, maar a) niet mijn kleur en b) teveel gelopen naar mijn mening.

Hoor je niet vaak, een vader die zo over zijn kind praat :^:

Geintje, doe rustig aan met de zoektocht!

Re: Voorstelling en akk gehad p.4

20 okt 2013 20:06

Hahaha, ik las het net terug en moest ook ff gniffelen.

Re: Voorstelling en akk gehad p.4

20 okt 2013 20:08

Maar van de andere kant, of je nu Duitse invoer of Japanse invoer koopt...

Re: Voorstelling en akk gehad p.4

20 okt 2013 20:18

AvM schreef:
ver boven de 200 schreef:Verder moeten we het verhaal over de Japanners ook niet mooier maken dan het is.



En dat wil zeggen? :scratch: :wink:


Dat het niet per sé een topauto hoeft te zijn!

Re: Voorstelling en akk gehad p.4

20 okt 2013 20:24

Dat klopt, naar mijn mening kan zelfs een auto uit Zimbabwe een topauto zijn, net zoals een dealeronderhouden, originele Nederlander een miskoop zou kunnen zijn. Wijsheden waar we niets aan hebben.

Maar goed. Heb er gisteren een gezien, plaatje om te zien. Zowel in-als exterieur smetteloos. Wat optische verfraaiingen, overigens allemaal origineel. Rijdt lekker, tip schakelt goed... Denk dat ik maar een AKK ga regelen.

Re: Voorstelling

22 okt 2013 10:25

AvM schreef:Aub topictitel wijzigen. :wink:


:arrowu:

Dus, wat vinden we van DEZE? AKK eventueel mogelijk. Staat in consignatie. Jap import bij ca. 31.000km, maar van voor die tijd geen informatie beschikbaar. Auto is een plaatje om te zien, zowel binnen als buiten als nieuw en rijdt ook als nieuw. Raakt bij mij de juiste snaar. Maar het feit dat er geen boekjes bij zitten, doet mij sterk twijfelen. Van de ene kant denk ik, als een AKK niets aan het licht brengt, wie maalt dan nog om het gemis van boekjes? Aan de andere kant heb ik het mezelf als een vereiste gesteld dat de P die ik zou gaan kopen op alle vlakken klopt.

Wat jullie?
Laatst bijgewerkt door AvM op 22 okt 2013 16:14, in totaal 1 keer bewerkt.

Re: Voorstelling en akk gehad p.4

22 okt 2013 12:46

Oeps dat interieur ERG ROOD :(
maar jij hebt in de auto gezeten/gereden hoe bevalt het?

Erg Jammer dat de historie niet compleet is, wat zegt de verkoper daarover? Inderdaad AKK en je weet meer!

P.s. wat de "4s" verlichting betreft, voor zie ik extra lampjes, maar wat er achter veranderd is aan de verlichting is me niet duidelijk

Re: Voorstelling en akk gehad p.4

22 okt 2013 12:52

Van de ene kant denk ik, als een AKK niets aan het licht brengt, wie maalt dan nog om het gemis van boekjes en stickers?
Ik niet. Als de keurende specialist het net een nieuwe vindt.

Re: Voorstelling en akk gehad p.4

22 okt 2013 13:00

outletvalve schreef:Oeps dat interieur ERG ROOD :(
maar jij hebt in de auto gezeten/gereden hoe bevalt het?

Erg Jammer dat de historie niet compleet is, wat zegt de verkoper daarover? Inderdaad AKK en je weet meer!

P.s. wat de "4s" verlichting betreft, voor zie ik extra lampjes, maar wat er achter veranderd is aan de verlichting is me niet duidelijk



Het interieur is een stuk rustiger dan het op de foto lijkt, meer het rood dat je in de verre hoek van het interieur ziet. Dus dat valt wel mee.

Auto rijdt/zit/oogt goed. Verkoper is er eerlijk over dat er geen geschiedenis van vóór Nederland bij zit en kan daar niets aan veranderen.

De balk achter zijn de knipperlichten rood, zoals bij de s en de turbo.
Laatst bijgewerkt door AvM op 22 okt 2013 16:13, in totaal 3 keer bewerkt.
Plaats een reactie