Hier kun je praten over alles wat niets of weinig met ons merk te maken heeft.
27 nov 2013 11:34
Moet je wel op FB zitten

Wat voor een merk is het?
27 nov 2013 11:37
Zijn er dan mensen die niet op FB zitten?
27 nov 2013 11:38
Ik zit op fb en kan het ook niet zien. Privacy instellingen op 'alleen vrienden' wellicht.
27 nov 2013 11:46
Ik zoek... een tijdelijk baasje en huisje vanaf medio december voor de periode van een half jaar tot een jaar. Data in overleg en ook mogelijk vanaf bijvoorbeeld januari.
Ik neem mijn eigen mand, speeltjes, mini woef, kam en andere persoonlijke verzorging mee. Natuurlijk hou ik van knuffelen, spelen en ook met regelmaat lekker rennen in het bos of op het strand. Ik ben heel lief voor kinderen, honden, katten, en de meeste soorten huisdieren.
Mijn baasje zou het leuk vinden om af een toe een dagje of weekendje met me te wandelen. Eigenlijk zou hij altijd bij me willen zijn, maar helaas gaat dat even niet.
- Pleun
Vind ik leuk · · Bericht niet meer volgen · Delen
Ralph Dost Nog een toevoeging: Pleun blaft niet, sloopt niets en kan prima een tijdje alleen thuis of ergens anders zijn. Een hele makkelijke hond (alleen wat bang voor vuurwerk, maar dat is gelukkig maar even).
53 minuten geleden · Vind ik leuk
Ralph Dost Dat klopt helemaal Barolo. Hij is ook geregeld bij een gezin geweest met kinderen en katten.
39 minuten geleden · Vind ik leuk
27 nov 2013 12:42
Ralf Dost, de eigenaar van de hond, heeft zijn FB profiel nu openbaar gemaakt.
https://www.facebook.com/ralphdost
27 nov 2013 13:23
barolo schreef:Zijn er dan mensen die niet op FB zitten?

Ik heb geen FB
27 nov 2013 13:26
Ik ook (Gelukkig!) niet...
27 nov 2013 13:32
Jullie hebben gelukkig het PorscheForum. Dat is ook een soort Facebook, alleen stamt die nog uit de vorige eeuw.
27 nov 2013 13:43
Back to topic: wat een leuke hond
27 nov 2013 14:05
barolo schreef:Zijn er dan mensen die niet op FB zitten?
Yep.
Zijn er dan mensen die niet op Twitter zitten?
Yep.
Vind ik leuk
27 nov 2013 14:43
Facebook, da's toch een beetje geestelijke armoede.
27 nov 2013 17:51
Wat moet er eigenlijk het eerste komen in een ideale gezinssituatie. De hond of het kind?
27 nov 2013 18:05
Idealiter eerst het kind.
Soms worden oudere honden wat jaloers als er plotseling een kind bij komt en niet alle oudere honden zijn aan kinderen gewend.
Ik ken echter ook veel gezinnen die eerst een hond hadden en waar de komst van een kind geen enkel probleem was.
Hangt dus van veel zaken af.
27 nov 2013 20:45
barolo schreef:Jullie hebben gelukkig het PorscheForum. Dat is ook een soort Facebook, alleen stamt die nog uit de vorige eeuw.

Komt goed uit, ben zelf ook van de vorige eeuw.
En twitter wat n onzin, ken trouwens niemand die op twitter zit
Zal ook wel met leeftijd te maken hebben
Wedden dat zowel FB als TW over een paar jaar weer history zijn?
@Bully; bedankt, leuke link.
28 nov 2013 11:34
Er zitten meer op Twitter dan je denkt. Ook mensen van dit Forum. Hoe de toekomst eruit ziet dat is een zeker een groot vraagteken. Jonge organisaties zoals Facebook, Google en Twitter hebben volgens mij hun plek inmiddels ruimschoots waargemaakt en zullen zeker niet op korte termijn verdwijnen. Wat ik zie is dat de wereld van Internet en televisie langzaam samensmelten. The voice van Holland is daar een mooi voorbeeld van. Je kan zelf meestemmen op je tablet en eventuele winnaars van een ronde worden van te voren al getipt omdat ze trending topic op twitter zijn. Ik vind het een mooie ontwikkeling en volg het op de voet. Als ik hier de hond uitlaat en daar gaat dit onderwerp uiteindelijk over, dan zie ik wel de TV aan staan, maar 2 of 3 mensen zitten in de woonkamer achter een laptop en kijken naar zo'n klein scherm ipv de TV.
28 nov 2013 12:11
Wat een armoede, dat koekeloeren naar zo'n mini-scherm.
Ik ben erg blij met een scherm van 52 inch. De opvolger wordt nog groter.
Maar goed, ieder z'n meug.
28 nov 2013 14:38
barolo schreef:Er zitten meer op Twitter dan je denkt. Ook mensen van dit Forum. Hoe de toekomst eruit ziet dat is een zeker een groot vraagteken. Jonge organisaties zoals Facebook, Google en Twitter hebben volgens mij hun plek inmiddels ruimschoots waargemaakt en zullen zeker niet op korte termijn verdwijnen. Wat ik zie is dat de wereld van Internet en televisie langzaam samensmelten. The voice van Holland is daar een mooi voorbeeld van. Je kan zelf meestemmen op je tablet en eventuele winnaars van een ronde worden van te voren al getipt omdat ze trending topic op twitter zijn. Ik vind het een mooie ontwikkeling en volg het op de voet. Als ik hier de hond uitlaat en daar gaat dit onderwerp uiteindelijk over, dan zie ik wel de TV aan staan, maar 2 of 3 mensen zitten in de woonkamer achter een laptop en kijken naar zo'n klein scherm ipv de TV.
Of op de telefoon/smartphone, en ook al ben ik nog niet zo gek oud maar wat kan ik me daar aan irriteren zeg! Voor mij geen FB en/of Twitter/interactief tv kijken!
Maar On topic: Labrador/golden retrievers zijn echt top beestjes. Heel makkelijk in omgang en vooral gezellige honden.
28 nov 2013 15:43
Iemand ervaring met chow chow?
28 nov 2013 15:47
Lijkt op mijn schoonmoeder!
28 nov 2013 16:15
Dan is die van jou nog een lekker ding
28 nov 2013 16:30
dobbelsteen schreef:Iemand ervaring met chow chow?
Beetje slome hond, voor mij persoonlijk.
En het formaat spreekt me ook niet aan. Dan heb ik nog liever m'n schoonmoeder.
Al lezende begrijp ik dat ik toch wel modern ben ondanks m'n kapsel H v H.
Ik zit op FB. Maar zonder telefoon en al helemaal geen twitter.
28 nov 2013 16:33
Pw250 schreef: maar wat kan ik me daar aan irriteren zeg!
ergeren...
28 nov 2013 16:37
Mag het weer

, commentaar leveren op
28 nov 2013 21:49
Zo'n Chow Chow vind ik een mooie hond om te zien. Net een leeuw. Zijn wat afstandelijk en zeer waakzaam.
De Chow Chow verhaart veel en voelt zich niet prettig als het heel warm is. Geen hond waar je een
agility training mee gaat doen.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.