29 jan 2014 11:40
Erik Passchier schreef:Overigens laat ik nog een aankoopkeuring doen zodra ik hem heb bij Stuttgart Parts in Rotterdam.
29 jan 2014 11:51
29 jan 2014 12:02
Erik Passchier schreef:Als iemand trouwens nog verkoopbrochures en/of onderhouds naslagwerk heeft, of weet waar dat te krijgen is, dan hou ik me aanbevolen.
29 jan 2014 14:16
Erik Passchier schreef:De auto rijdt, voelt en klinkt goed, dus ik verwacht weinig. Wordt ook met APK en onderhoudsbeurt afgeleverd.
Maar wat er onderhuids mee aan de hand blijkt te zijn binnen 6 mnd of 5000km en geen slijtage of schade van buitenaf is, dat is nog voor rekening van de verkoper. En dus laat ik daar even naar kijken. Alles in het redelijke natuurlijk; ik koop een auto uit '98 en dan kan je dingetjes verwachten, daar zal ik niet over gaan zeuren. Maar als er grote kosten zijn, koppeling, remsysteem, motorische/elektrische problemen, dan worden die opgelost zo is afgesproken.