Heb je iets nodig voor je Porsche? Laat het hier weten.
Plaats een reactie

Re: "period correct" radio-cd speler voor 964 (met inbouw)

13 aug 2014 11:42

turbocruiser schreef: .. maar via de cassettespeulert kan je met een adapter ook mp3 afspelen van je telefoon ed.



... dat kan wss ook met een kabeltje - die je op ISO kamer C aan sluit :wink:

Re: "period correct" radio-cd speler voor 964 (met inbouw)

13 aug 2014 12:18

Voila, hij staat er in.
Werkje van niks, vooral omdat de originele stekkers er nog mooi op zaten en ook omdat de stekkers op de Krämer gewoon domweg compatibel zijn :first:

Afbeelding

Eén van de redenen waarom ik deze wou was de USB-aansluiting. Toen ik die zag dacht ik direct dat dat wel handig zou zijn om de Coyote op aan te sluiten.

Afbeelding

Kabeltje beetje weggefoefeld zodat (indien nodig) het makkelijk weer kan verwijderd worden en de Coyote zelf klemt perfect tussen de half geopende asbak en de rest van het dashboard. Weer een probleem minder. Wat ik nu wel niet geprobeerd heb is of de Coyote zelf in de asbak past, dan is die ook snel weggelegd :idea: , anyway, het kabeltje alleen past er wél in en als de Coyote om één of andere reden verwijderd is zit het kabeltje ook direct verstopt.

Handschoenkastje verwijderd om de GPS-ontvanger te kunnen plaatsen (net boven het handschoenkastje zit een stuk metaal waar hij -voorzien van een magnetische strip- moeiteloos op vastklikt). Dat handschoenkastje zelf :shock: :? , dat moet je in je handen gehad hebben om het te geloven, net als de manier waarop het gemonteerd is.

Verder voelt de radio (en bediening) heel intuïtief aan. Alles werkt zoals je het verwacht, alles staat waar je het verwacht. Mijn GSM koppelde moeiteloos via bluetooth. Te tam om het boekje open te doen zijnde had ik het pairpaswoord al veranderd ipv gewoon op te zoeken wat het pairpaswoord was :oops: :mrgreen:

De radio zelf is dus -zoals zijn aankoop- een groot succes en is alles waar ik stilletjes op gehoopt had. De GPS kaarten komen voorgeïnstalleerd op een SD kaart zodat er nog een SD slot openblijft om muziek te pompen. De kaarten zelf zouden tenminste van eind 2013 zijn, wat je bij een Becker uit 2002 niet zal hebben.

Ook qua uitzicht vind ik 'm er wel bij passen. Frontje zit iets meer naar buiten tov een normale radio maar dat stoort (mij althans) totaal niet. Als de GPS op staat is 't een kleurrijke bedoening, maar voor al de rest is de radio/scherm eerder low profile, ideaal voor een oud hok als de 964 8)

Afbeelding

Conclusie = me happy
Vééél liever dit dan een periode correct cassettespelertje dat dikwijls ook al verhandeld wordt voor 2 à 300 Euro, gratis krassen en andere beschadigingen inbegrepen.

(Heel deze post gecopieerd van op pf.be, niet omdat ik aandelen heb van Krämer, wel om andere opties aan te geven :res: )

Re: "period correct" radio-cd speler voor 964 (met inbouw)

13 aug 2014 14:00

Ziet er goed uit! Krämer is trouwens ook de fabrikant van de Porsche Classic Radio :idea: Zie rechtsonder op hun website. Volgens mij heb je alleen een andere frontje.

Re: "period correct" radio-cd speler voor 964 (met inbouw)

13 aug 2014 15:14

Mooi ding man, geinig stuurtje ook!
:D

Re: "period correct" radio-cd speler voor 964 (met inbouw)

13 aug 2014 15:15

Tilt! schreef:
(Heel deze post gecopieerd van op pf.be


Dat was mij meteen duidelijk .. want deze emoticon Afbeelding hebben wij hier niet ;)

Tilt! schreef: :first:




Weet je overigens zeker dat de GPS muis niet onder het metalen dashboard zit :?:

Ik stop deze zelf bij een 911 t/m de 993 altijd onder de hoedenplank .. die zit maar met 4 schroefjes vast - en door de grote achter-ruit heeft de GPS muis mega veel "zicht".

Re: "period correct" radio-cd speler voor 964 (met inbouw)

13 aug 2014 15:20

Johannvb schreef:Ziet er goed uit! Krämer is trouwens ook de fabrikant van de Porsche Classic Radio :idea: Zie rechtsonder op hun website. Volgens mij heb je alleen een andere frontje.



Die KR-G6 lijkt anders ook behoorlijk VAG.

Re: "period correct" radio-cd speler voor 964 (met inbouw)

13 aug 2014 19:25

Heb onlangs een Becker Traffic Pro High Speed uit mijn 964 gedemonteerd. Vind deze stijl persoonlijk toch wel als één van de mooiste passen in een 964....maar kreeg slapeloze nachten van het extra gewicht dat deze feature in combinatie met speakers in de schaal legt ;-)

Heb nu alleen nog maar 6 cilinder boxer symfonieën om in de auto naar te luisteren.....

Afbeelding

Bij interesse mag je deze van mij overnemen, radio/cd/navigatie werkt allemaal naar behoren maar de navigatie CD's zijn uiteraard niet mega up to date. De Becker is uitgevoerd met zgn DIN stekkers, dus installatie gaat in een vloek en een zucht....meeste werk zit hem in de snelheidsafhankelijk volumeregeling (GAL) -als je deze feature wil activeren draadje trekken vanaf spoiler module- en het plaatsen van de navigatie antenne tegen voorruitstijl waarvoor je dashboard cover los moet, 30 minuten werk tops. Voor montage op je hoedenplank heb je een antenne met langere kabel nodig maar die staan voor nog geen 10-tje nieuw op eBay.

Vaste prijs € 94,60

Update: verkocht, wens de nieuwe eigenaar veel kijk- en luisterplezier!
Laatst bijgewerkt door 964HP op 27 aug 2014 18:44, in totaal 1 keer bewerkt.

Re: "period correct" radio-cd speler voor 964 (met inbouw)

14 aug 2014 10:28

Scherpe prijs.

€ 96,40 zou ook een mooie aanbieding zijn :wink:

Re: "period correct" radio-cd speler voor 964 (met inbouw)

16 aug 2014 9:26

Nogmaals...navigatiemuis onder je hoedenplank...bij dashboard geeft gedoe. Verder moet je wel je speedpulse aftappen van je snelheidsmeter en dat is wel even een klusje.

Verder super apparaat. Heb hem ook in laten bouwen en zeer tevreden.

Re: "period correct" radio-cd speler voor 964 (met inbouw)

16 aug 2014 9:34

@964HP: waarom heeft u 3 van de 4 verlichtings- en sigarettenaanstekerknoppen afgeplakt? en waarmee?

Re: "period correct" radio-cd speler voor 964 (met inbouw)

16 aug 2014 9:43

Net deze gevonden.

Afbeelding

Re: "period correct" radio-cd speler voor 964 (met inbouw)

16 aug 2014 9:47

AEG=wasmachine-merk; past beter in waterkokert.

Re: "period correct" radio-cd speler voor 964 (met inbouw)

16 aug 2014 9:50

:lol: ik wist ook helemaal niet dat ze autoradios maakte, maar ik vind hem best mooi en ingetogen

Re: "period correct" radio-cd speler voor 964 (met inbouw)

16 aug 2014 11:02

Ik zou heel snel die Becker voor dat geld overnemen....
Plaats een reactie