Deel hier je (links naar) streams, plaatjes, bestanden, games of andere interessante media.
Plaats een reactie

Re: Geen topgear zondag :(

08 okt 2015 21:25

Onderstaand bericht en foto geven de mensheid weer hoop .....

Voormalig Top Gear-trio Jeremy Clarkson, Richard Hammond en James May krijgen voor de komende 36 afleveringen van hun nieuwe autoprogramma te maken met een budget dat meer dan tweehonderd miljoen euro bedraagt.

Dat meldt producent Andy Wilman aan Broadcast.

De makers van het nieuwe autoprogramma mogen ongeveer 225 miljoen euro uitgeven. Dat is iets meer dan zes miljoen euro per aflevering. Dat was ook de reden om voor Amazon Prime te kiezen, waar het nieuwe programma wordt uitgezonden. Naast het hoge budget krijgen de drie ook de volledige creatieve vrijheid, aldus Wilman. "Dat was voor ons eigenlijk de meest belangrijke reden om 'ja' te zeggen."

Het programma wordt volgend jaar voor het eerst uitgezonden en wordt geproduceerd door Wilman. De oude schoolvriend van Clarkson was verantwoordelijk voor het programma tussen 2002 en 2015 en bracht de humor terug in de autoserie.


66144

Re: Geen topgear zondag :(

08 okt 2015 23:34

Als naam voor het programma zou 'Gear Knobs' zijn geregistreerd...

Re: Geen topgear zondag :(

23 dec 2015 17:00

http://www.autoblog.nl/nieuws/de-drie-n ... post-82984

Gaat een serieuze concurrent worden voor het originele Topgear Trio.

Re: Geen topgear zondag :(

23 dec 2015 17:15

Chris Harris en Sabine. Cool. Benieuwd of dat 'm inderdaad wordt...

Re: Geen topgear zondag :(

23 dec 2015 17:38

Wat is er mis met Sabine? :D

Re: Geen topgear zondag :(

23 dec 2015 18:34

Wauw, voor 'ons' auto-liefhebbers ziet dit er goed uit! Ik ken die Chris Evans niet echt (hij zat een keer in die 'zet een ster in een redelijk geprijsde auto'), maar die overige 2 maken het plaatje zeker compleet! En dan een Coulthard als externe kracht is ook een dikke plus. Maar het is even wachten hoe het entertainment-gehalte bij het 'gewone' publiek aanslaat.

Re: Geen topgear zondag :(

23 dec 2015 18:42

Ik ben nooit echt onder de indruk geweest van de gast optredens van Sabine (5th gear en volgens mij ook wel eens in TOPgear).
Denk niet dat dit het gaat worden, het wordt dan meer een normaal programma.

Re: Geen topgear zondag :(

23 dec 2015 20:19

Chris Harris :thumleft:

Re: Geen topgear zondag :(

24 dec 2015 11:54

Oeh, leuk! Voor dat amazon verhaal zal betaald moeten worden lijkt me. Tot nog toe heeft dat voor internet tv weinig succes gehad. Chris Harris en Sabine Schmitz top. West niet wat ik van Chris Evans Moet denken. Vind wel dat ze nu het rondje 'star in a reasonably priced car' nu op de nordschleife moeten gaan doen, nu de queen of the ring aanboord is (zonder de touristenfahrten in de weg te zitten).

Re: Geen topgear zondag :(

24 dec 2015 11:57

top idee :thumleft:

Re: Geen topgear zondag :(

24 dec 2015 11:58

Top idee, maar levensgevaarlijk.
Als je een snelle tijd op de Ring wilt neer zetten, zonder veel ervaring, eindigt dat zeker in tranen...
Gaan ze dus nevernooitniet doen.

Re: Geen topgear zondag :(

24 dec 2015 12:14

levensgevaarlijk ben ik met je eens, mits onder begeleiding en dat er met verstand wordt gereden. Misschien dat Sabine de vaste bijrijdster kan worden waar veel ring-liefhebbers nog wat aan gaan hebben vanwege haar advies.

Maar denk niet dat dit gaat gebeuren.

Re: Geen topgear zondag :(

24 dec 2015 12:23

Sabine kan natuurlijk wel -net als de Stig vroeger deed- laten zien wat een willekeurige (super)sportwagen nou écht kan; op de Ring wel te verstaan... :roll:

Laat dan toch een iets ander (beter?) beeld zien van wat zo'n auto kan in vergelijking van dat kleine rondje over het circuit bij Dunsfold...

Re: Geen topgear zondag :(

24 dec 2015 12:24

James May was een keer op bezoek bij Chris Evans om diens witte Ferrari-collectie te bekijken. Zag er indrukwekkend uit.

Afbeelding

Re: Geen topgear zondag :(

24 dec 2015 23:15

Man, man, man. Die voorste 2. :shock: Pure p#rno.

Re: Geen topgear zondag :(

24 dec 2015 23:19

De 3e niet dan????

Re: Geen topgear zondag :(

31 dec 2015 14:20

Toch nog/al wat opstartproblemen bij de nieuwe Top Gear:

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... tting.html

Re: Geen topgear zondag :(

31 dec 2015 14:55

Denk ook niet dat ze de cijfers ooit zullen halen van het vorige drietal. Ook al was het meer fun dan info, wel vermakelijke tv.
Sabine kan mij niet bekoren...

Re: Geen topgear zondag :(

31 dec 2015 15:46

redriver schreef:Toch nog/al wat opstartproblemen bij de nieuwe Top Gear:

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... tting.html


marketing?

Re: Geen topgear zondag :(

31 dec 2015 16:08

First time right.....nog nooit gelukt dus ff wachten op: second time better......

Ik wacht wel af....en het wordt anders en dus kopieëren heeft sowieso geen zin.

Re: Geen topgear zondag :(

31 dec 2015 16:08

First time right.....nog nooit gelukt dus ff wachten op: second time better......

Ik wacht wel af....en het wordt anders en dus kopieëren heeft sowieso geen zin.

Re: Geen topgear zondag :(

01 jan 2016 11:40

Als ze slim zijn, en dat gebeurt waarschijnlijk wel, gieten ze het in een heel nieuw jasje (lees: concept).
En helemaal opnieuw beginnen met in het begin minimale kijkcijfers is misschien zo verkeerd nog niet; ik kan me nog goed herinneren dat ik heb zitten smullen van TG in de jaren '80/'90 - lekker op donderdag avond tussen half 10 en 10 uur genieten van een echt autoprogramma, waar mijn vrienden niets van snapten...

Re: Geen topgear zondag :(

01 jan 2016 12:35

Nieuwe presentatoren (met Sabine en Chris maken ze denk ik een geen slechte keus), een nieuwe formule en inderdaad gewoon opnieuw beginnen.
Een nieuwe Top Gear zal sowieso nooit hetzelfde meer zijn, dan kun je beter voor een compleet nieuwe aanpak gaan in plaats van de oude formule proberen te evenaren.
Top Gear in zijn jonge jaren was geweldig, de laatste afleveringen waren wel erg kinderachtig (de heren waren m.i. ietsje doorgeslagen).

Re: Geen topgear zondag :(

06 jan 2016 15:54

http://www.nu.nl/media/4193332/nieuwe-presentator-top-gear-kan-niet-tegelijk-praten-en-rijden.html

Dus laat gewoon Chris Harris de hoofdpresentator zijn en die Chris Evans zich als sidekick opstellen.
Harris is gecontroleerd rijden, driften én tegelijkertijd passievol commentaar geven wel toevertrouwd!

Re: Geen topgear zondag :(

25 jan 2016 23:07

Chris gaat waarschijnlijk al stoppen! :scratch:
http://www.autoblog.nl/nieuws/chris-eva ... gear-83946
Plaats een reactie