Deel hier je (links naar) streams, plaatjes, bestanden, games of andere interessante media.
Plaats een reactie

Re: real racing 3 game porsche update

28 jan 2016 21:31

Zo ziet de RSR uit 2014 eruit.

Afbeelding

Re: real racing 3 game porsche update

28 jan 2016 22:25

steef schreef:Niemand? Eenmaal, andermaal.....tag [D8S8].....staan nu ergens op plek 350, en das niet slecht gezien de tienduizenden teams die rijden! Minimaal level 100, anders maken we geen schijn van kans....


Je kan zeker niet lid van meerdere groepen zijn?
Anders had ik wel interesse.

Re: real racing 3 game porsche update

03 feb 2016 15:54

Er is een nieuw team ,namelijk het porsche forum raceteam ,dus kom erbij :-)
Zat bij het donkervoort team ,maar men wilde liever de teamnaam wijzigen in pf team ,dus bij deze ,alleen was ik ineens weg bij het donkervoort team zonder ff te zeggen waarom,was niet de bedoeling op deze manier maarja,we bestaan in ieder geval al uit 2 leden :ba:

Re: real racing 3 game porsche update

03 feb 2016 18:19

Naam kan niet gewijzigd worden van het team! Team bestond al voor het merendeel uit pf-leden, dus je trekt de groep lekker uit elkaar…..en….bedankt :salut:

Re: real racing 3 game porsche update

03 feb 2016 18:25

Niet de bedoeling steef ,als jij de naam wil gebruiken doek ik hem weer op
De vraag kwam vanuit het team ,en ik dacht ga even proberen of het lukt omdat jij het niet kon veranderen
En het lukte me ,alleen was ik meteen bij het donkervoort team weg zonder ff te zeggen hoe en waarom
Dus vandaar,niet met de insteek om het team uit elkaar te trekken .....
Dus ik hoor het graag

Re: real racing 3 game porsche update

04 feb 2016 0:47

Nog plaatsen vrij voor in het porsche forum raceteam , er zijn al wat members bijgekomen maar ik hoop dat er nog wat meer bij komen wil je meer uit het rr3 halen en teamgenoten verslaan en samenwerken om andere teams te verslaan join dan het porsche forum raceteam :thumleft:

Re: real racing 3 game porsche update

04 feb 2016 10:11

Ronaldo schreef:Je kan zeker niet lid van meerdere groepen zijn?

Re: real racing 3 game porsche update

04 feb 2016 11:01

Wil je de naam wijzigen, dan moet je daar een plannetje voor maken en dat goed afstemmen.

Noem het iigv The DUTCH PorscheForum Team met de zoekcode DBFT oid. Laat Steef daar the lead innemen.

Ik had een jaar geleden ook een PorscheForum team gemaakt, maar die is een stille dood gestorven.

Re: real racing 3 game porsche update

04 feb 2016 11:14

Ik heb er maanden over gedaan om het huidige team samen te stellen. Maar de naam kan je gewoon niet meer veranderen.
Er moeten nog een paar elementen mee werken, lees: verbeteren, maar er zijn op dit moment gewoon geen betere rijders voorhanden.
Dus laat ik b.v. de chinese boy gewoon doorrijden, die doet op zijn manier zijn best. Ik hou zijn progressie in de gaten, en stijgt hij niet genoeg in level, dan is hij niet voldoende gemotiveerd, en gaat hij eruit. Er heeft zich tot nu toe geen betere rijder aangemeld. Ook niet vanuit dit forum.
De beste zitten al in het team voor zover ik dat kan beoordelen.

Uit het forum komen dus geen rijders meer, en er zijn een paar niet-forum leden die erg goed scoren. Dus eigenlijk geen reden om de naam te wijzigen :) , ondanks dat ik dit wel heb geprobeerd. We zitten wel steeds in de top 300, en dat is denk ik al een hele prestatie.

Re: real racing 3 game porsche update

04 feb 2016 11:24

Daar heb je wel een goed punt mee. Laat het maar zo.
Ik zou alleen die chinees eruit gooien.

Zondag gaan we weer naar de nieuwe Chinese muur in Hillegersberg. Daar hebben ze een fantastisch 7-gangen menu.

Re: real racing 3 game porsche update

04 feb 2016 11:48

Als je een vv hebt of weet, dan is het geregeld! Hoeveelste zijn we vandaag geworden? Had nog niet gekeken...

Re: real racing 3 game porsche update

04 feb 2016 12:00

Nog 16 uur te gaan. we staan ergens op 470 met 2 personen die niet rijden inclusief onze chinees.

Re: real racing 3 game porsche update

04 feb 2016 12:01

Mijn Racevrienden zitten al in het team.

Re: real racing 3 game porsche update

04 feb 2016 14:09

Ik had gehoopt dat we met zijn allen zouden gaan rijden in het porsche forum raceteam :-)
Er zijn nu 4 members met een levelscore van 200 plus,tel daarbij de actief rijdende pf rijders en je hebt een ijzersterk team dat meedoet in de top 200 of zelfs 100

Maar aan jullie de keus ,ik dacht dat het porsche forum raceteam gewild was....en heb ik het dus gemaakt

Zoekcode is overigens opd only porsche drivers :-)

Kortom het team is levensvatbaar met een paar hele sterke rijders
Laatst bijgewerkt door erwin964c4 op 04 feb 2016 14:16, in totaal 1 keer bewerkt.

Re: real racing 3 game porsche update

04 feb 2016 14:13

Ronaldo schreef:
Ronaldo schreef:Je kan zeker niet lid van meerdere groepen zijn?



Nee ronaldo ,ik kwam er zelf ook achter dat het niet kan want was ineens verdwenen bij mijn oude team
Maar er is maar 1 porsche forum raceteam he :mrgreen:
Dus kom erbij en rij tegen en met je teamgenoten

Re: real racing 3 game porsche update

04 feb 2016 14:52

steef schreef:Ik heb er maanden over gedaan om het huidige team samen te stellen. Maar de naam kan je gewoon niet meer veranderen.
Er moeten nog een paar elementen mee werken, lees: verbeteren, maar er zijn op dit moment gewoon geen betere rijders voorhanden.
Er heeft zich tot nu toe geen betere rijder aangemeld. Ook niet vanuit dit forum.


Vooruit, ik zal er over nadenken. :thumleft:

Re: real racing 3 game porsche update

04 feb 2016 23:03

Nog 14 plaatsen beschikbaar in het porsche forum raceteam ,het gaat snel al 6 leden in 1 dag tijd dus wacht niet te lang en sluit je aan bij het enige porsche forum raceteam :ba: :cheers: :popcorn:

Re: real racing 3 game porsche update

04 feb 2016 23:38

Ons huidige team Donkervoort/ Dutch Porsche Forum Team op plaats 280.....nog een paar leden die niet over de 400km/h komen....Barolo, de Regera!
Als er nog iemand over de 400 kan komen: graag! Dan winnen we goud! Gooi ik de slechtste eruit! Die komt maar tot 349km!

Re: real racing 3 game porsche update

05 feb 2016 0:01

Ik kom niet verder met die Regera. 396 km/uur

Re: real racing 3 game porsche update

05 feb 2016 0:10

422 km/u en ben gestopt. Gereden met 27 upgrades

Re: real racing 3 game porsche update

05 feb 2016 0:40

Team Donkervoort is het beste Nederlandse team op dit moment! :ba:
We zitten 80 plekken af van All for Paul Walker Racing!

Re: real racing 3 game porsche update

05 feb 2016 13:43

750 k per persoon als extra bonus is toch ook wel lekker makkelijk binnenharken,topspeed met de regera op catalunya was 414,98 jammer genoeg mocht je er geen mount panorama doen


Nog 11 plekken beschikbaar bij het porsche forum raceteam ,kom erbij als je in een team wilt waar men je helpt om beter te worden:-) :drive: :drive:

:cheers: :ba:

Re: real racing 3 game porsche update

12 feb 2016 18:13

Nog 5 plaatsen beschikbaar bij het geweldige porsche forum raceteam ,kom op tijd want vol is vol ,niet bang zijn dat je niet goed genoeg bent of dat je level niet hoog genoeg is,komt erbij als je durft ,en in een echt team wilt racen :mrgreen:
Morgen een nieuwe missie met alle 911 rsren vanaf 2013 ,en de nieuwe die elk teamlid bij ons uiteraard gewonnen heeft


PORSCHE FORUM RACETEAM tag is OPD only porsche drivers

Re: real racing 3 game porsche update

13 feb 2016 14:13

Nog 3 plaatsen vrij, morgen het teamevent met de 911 rsren ,kom erbij nu het nog kan :drive:

Re: real racing 3 game porsche update

14 apr 2016 11:03

Nog 1 stoeltje vrij. Wie o wie heeft er zin om mee te doen.
Plaats een reactie