Praat hier met andere bezoekers over Porsche gerelateerde zaken.
Gesloten onderwerp

Porsche AG samenwerken ja of nee

ja
12
60%
nee
8
40%
 
Totaal aantal stemmen : 20

04 nov 2003 20:06

john radder schreef:Mijn volgende auto eric :?: .....


Bedoelde eigenlijk het verleden: al jouw elkaar opvolgende (of tegelijkertijd :wink: ) auto's vanaf de eerste :P . Kom maar op :!:

04 nov 2003 20:07

open huis dan maar :D

gr.

Jeroen

04 nov 2003 20:09

Jeroen914 schreef:Peter,
Langskomen kan altijd... hebbie wat mij betreft geen excuus voor nodig

gr.

Jeroen


Hé, een bijeenkomst bij Jeroen .... lijkt me gezellig en interessant :D ..... krijgen we toch :wink: nog een "lezing" van 'm! :mrgreen:

Groet,
Eric

04 nov 2003 21:14

"Samenwerken" met Porsche"Pon waarom niet?
Laat ze eens in de leer gaan bij onze Oosterburen.
Daar weten ze wat Gastvrijheid,Eerlijkheid,Vakmanschap en lekker bier waard is :wink:
Een ding moet Pon niet vergeten, de geinteresseerde van vandaag kan de klant van morgen zijn.
RESPECT!! :lol:

04 nov 2003 21:20

john radder schreef:Het word een super discussie op deze manier, heeeeeeeeeerlijk.


He Peter ik durf zelfs een weddenschap aan voor een kratje bier (en die drinken we gezellig op met Jeroen en andere forum rakkers, wijntje voor Humprey), dat als wij (Peter en ondergetekende, wil ik best proberen hoor) het wel zal lukken om een gedegen afspraak kunnen maken in Leusden en daar op niveau een gesprek te hebben met hun, en dat er serieus bekeken wordt wat te doen, moet je is kijken wie je een slag voor bent, ipv afwachten en afwachten en discussieren en discussieren en discussieren en wellicht Moscovitsch tegen te komen, aanval is de beste verdediging.


OK, maken die afspraak, en wat betreft de wijn.
Graag een Rosj-Bass,'99 of '00 allebei goed :roll:

04 nov 2003 21:23

OK dan,
voor de liefhebber
www.ladolcevita-son.nl/Wijnkaart.htm

04 nov 2003 21:26

Zo, nu even naar Ajax gaan kijken.
Leuk weetje,
Co Adriaanse, de ECHTE Ajax-trainer, rijdt Porsche :lol:

04 nov 2003 21:49

john radder schreef:Die Humpfrey,

Die weet wat smaak is, oke dan een lekkere Rotschild voor mij dan.


Hee nieuw idee voor een topic "BNN ers en hun Porsche"

ben ik wel is benieuwd naar, want ik ken er niet veel, de onderstaande onder voorbehoud ik kan het ook mis hebben.


Jan des Bouvrie 996 Targa

Van de "prins Friso" geen kwaad 993

Wijlen Bart de Graaf 996

Rintje Ritsma 993 ????

Rene Froger 996 cabrio

Jos verstappen ?????


wie weet er nog meer ????

Meneer de Administrator cut and purge maar.


BNN-ers en hun Porsche gaat hier verder:

http://www.porscheforum.nl/viewtopic.php?t=123

04 nov 2003 23:21

Is er dan niemand die nuchter in zijn P stapt?
Ben ik dan de enige persoon in NL die alleen maar fris drinkt? Wauw! :shock:

(nee, geen geintje, maar dat terzijde!)

04 nov 2003 23:23

Ik probeer alcohol zo veel mogelijk te vermijden
Ik jippie zo al stom genoeg :D

gr.

Jeroen

04 nov 2003 23:25

Hahahaha... Tja, dat temperament van jou en alcohol samen :)

Overigens, heb hier dezelfde reden, zonder alcohol ben ik al gek genoeg ;)

05 nov 2003 11:54

John, ik denk dat je een aantal dingen door elkaar haalt, namelijk de samenwerking tussen een vereniging en porsche/pon, of de samenwerking tussen een forum en porsche/pon.

Het verschil is namelijk, dat een vereniging een "honk" nodig heeft, betalende leden heeft, en vaak ook porsche bezitters. Bij een forum kun je, in dit geval, gratis lid worden, je hoeft geen porsche te hebben, en het is alleen maar éxtra leuk, als je na weken lang "virtueel contact" je de gezichten áchter de avatars te zien krijgt.

Komt nog bij, dat de domeinnaam gewoon legaal geregistreerd is. Volgens mij kan porsche je niet verbieden om deze domeinnaam te gebruiken. Sterker nog, ik denk dat het mogelijk moet zijn om tegen die jongens te zeggen dat, mochten ze niet willen dat jij deze url gebruikt, ze je domeinnaam kunnen kopen... gewoon grof geld voor vragen. :D

Wat heeft het voor een forum voor voordelen om samen te gaan werken met Pon? Een lijstje, iedereen toevoegen/wegstrepen aub:
  • actuele informatie
  • het mogen gebruiken van officiële porsche foto's
  • het mogen gebruiken van de porsche huisstijl
  • geen gezeik meer met de advocaten van Porsche AG
  • ...?

De nadelen:
  • het moeten gebruiken van de porsche huisstijl
  • door porsche gecontroleerde inhoud
  • moderator is de "baas" niet meer
  • contributie?
  • ...?


Zijn er nog andere voordelen/nadelen? noem maar op!
Joost.

05 nov 2003 14:47

Zoals ik al eerder noemde een Button of Link op de off. site ipv de bekende startpagina's, iedereen komt toch binnen via de voordeur (www.porsche.nl) of via de achterdeur (www.google.nl ect. ect.)

Via de voordeur komt er denk ik veel binnen, als je praat met andere (niet clubgebonden) Porschissten dan weten ze helemaal niet van het bestaan van dit soort sites af (personlijke ervaring)

05 nov 2003 14:48

actuele informatie

Die kan je elders op het net net zo snel vinden...

het mogen gebruiken van officiële porsche foto's

who's stopping you now?

het mogen gebruiken van de porsche huisstijl

Zolang je geen officiele club bent kan je het gebruik van het logo echt op je buik schrijven... GEEN KANS!
De reste van de huisstijl... waarvoor zou je?

geen gezeik meer met de advocaten van Porsche AG

Misschien...

Komt nog bij, dat de domeinnaam gewoon legaal geregistreerd is. Volgens mij kan porsche je niet verbieden om deze domeinnaam te gebruiken. Sterker nog, ik denk dat het mogelijk moet zijn om tegen die jongens te zeggen dat, mochten ze niet willen dat jij deze url gebruikt, ze je domeinnaam kunnen kopen... gewoon grof geld voor vragen.

Daar is tegenwoordig wetgeving voor... "cyber squating" is tegenwoordig aardig aan banden gelegd

Voor zover ik weet heeft tot nog toe niemand het voor de rechter laten komen... Is natuurlijk ook een beetje tricky. Als je verliest heb je kans dat je alle kosten moet betalen (kosten rechtzaak + kosten advocaten Porsche etc.) en dat kan aardig in de papieren lopen.

Als je een domein als porschefans of porschespecialist o.i.d. hebt, heb je misschien nog een kleine kans. porscheforum wordt denk ik een heel stuk lastiger te verdedigen

gr.

Jeroen

05 nov 2003 14:52

john radder schreef:Zoals ik al eerder noemde een Button of Link op de off. site


Geen kans... zelfs officiele clubs krijgen geen link als hun website niet aan de "corporate guidelines" van Porsche voldoet
Kijk maar eens hoe "verwaarloosd" de informatie over de officiele clubs is op www.porsche.nl

En je moest eens weten hoeveel voeten het in aarde heeft gehad om die info al op de pon-site te krijgen :D

gr.

Jeroen

05 nov 2003 15:49

Jeroen914 schreef:
het mogen gebruiken van officiële porsche foto's

who's stopping you now?


Het "legitiem" gebruiken denk ik, de meeste foto's zit rechten op enzo...

05 nov 2003 18:21

interessante discussie, ben benieuwd of pon deze ook leest.
ik maak geen sites,heb in die richting dan ook geen ervaring met porsche ag pon.

ik kan wel bevestigen dat mijn klassieker clubje een site heeft die moest voldoen aan de porsche richtlijnen en dat hij inderdaad gemaakt is met de templates.

site is nog niet zo lang in de lucht dus maar even wachten hoe het forum aldaar zich ontwikkelt.

mijn ervaring met pon in samenwerking met de klassieker 911 club is zonder meer positief. sponsering is zonder meer ruimschoots aanwezig zonder folders of enige toeters en of bellen.
daarentegen is de zogenaamde rallye georganiseerd door pon waarin je kon deelnemen voor 250 euro per equippe zo buitensporig dat de lol je vergaat.

vergelijk dit met onze drielanden rit of een rit van de klassieker club die op schitterende lokaties plaatsvinden voor zeer schappelijk geld, dus incl. hapje drankje avondeten.

in de klassieker clubblad staan advertenties van onafhankelijke restaurateurs, dus kan niet beamen dat die geweigerd worden.

tot slot zou het wel jammer zijn als een forum zoals dit zijn naam zou moeten wijzigen terwijl we toch bijna allemaal porsche rijden....

gr arie

05 nov 2003 18:38

Hey Arie,

Ik heb de site van de klassieke 911-912 club gezien
Ik wil niet meteen jippie doen, maar daar zit nog wel even wat werk aan voordat 'ie aan de richtlijnen voldoet :roll:

Er is op het ogenblik niet één nederlandse club site die aan de richtlijnen voldoet...
Is ook niks om je over te schamen, want het is een complexe bende

Voor "ouwe troep" maakt Pon inderdaad een uitzondering. Moet ook wel, want ze sturen je gewoon weg als je met zo'n auto aan komt
Ze hebben werkelijk geen idee hoe die nog in elkaar zitten
MAAR die adverteerders mogen dan ook alleen adverteren voor "ouwe meuk" en er vooral niet bij vermelden dat ze ook onderhoud doen aan meer recent spul (lees v.a. 993)

Pon heeft het jubileum van de Klass.911-912 club natuurlijk meteen aangepakt om wat zoete broodjes te bakken...

Van dergelijke ondersteuning wat voorheen NOOIT sprake, en ook nu kwam het "spontaan" nadat een aantal clubs Pon het vuur aan de schenen hebben gelegd...

gr.

Jeroen

05 nov 2003 21:32

jeroen ik kan niet anders zeggen dat je goed op de hoogte bent, ik heb inderdaad ook gemaild naar diegene die de site bijhoudt dat er nog niet echt sprake is van interactieviteit, maar goed je moet ergens beginnen. voorlopig denk ik dat we daar meer rijden, want bij die jubileum opkomst in mei was de opkomst 73 auto's, ongeveer 35 procent van de hele club, en dat is behoorlijk.

06 nov 2003 1:04

Hee Arie,

Om te beginnen zou je een link kunnen plaatsen in de linksectie van deze site :idea:

Groeten,

SharkS4 (200 :shock: )

16 jan 2009 2:08

Leuk om te lezen nog steeds actueel zie draadje URL's aanpassen :D

Hoe is het afgelopen met die weddenschap :wink:

16 jan 2009 10:14

Na een zijstap hier verder in dit topic.
Gesloten onderwerp