Als je je Porsche wilt verkopen, laat het hier dan weten. Lees wel eerst de spelregels in het TKA gedeelte!
Gesloten onderwerp

Re: Porsche Boxster S :: 2001 :: 162k km

25 aug 2017 11:21

Precies Horn. En Paulus, handelaren zullen blij zijn met jouw code. Mijn ervaring is dat meeste gewoon meewerken aan proefrit als je serieus in de markt bent voor de betreffende auto. Testpiloten herkennen ze waarschijnlijk ook wel.

Re: Porsche Boxster S :: 2001 :: 162k km

25 aug 2017 11:30

Frits77 schreef:Testpiloten herkennen ze waarschijnlijk ook wel.


Als dat nou eens zo zou zijn hè! Ik heb lui aan de deur gehad met de meest interessante blaatverhalen, die bij nader inzien werkelijk geen cent te makken hadden. Geloof me, dat zie je er aan de buitenkant niet aan af. Snel willen proefrijden zonder goed notie van auto en historie te hebben genomen, dat riekt daarentegen wel.

Re: Porsche Boxster S :: 2001 :: 162k km

25 aug 2017 12:06

horn schreef:het hoort op de manier waar beide partijen zich in kunnen vinden. wat mij betreft.
Mee eens :thumleft:

Zowel verkoper als potentiële koper hebben blijkbaar geen probleem met de gang van zaken en niet betrokkenen maken er een probleem van :shock: :scratch:

Re: Porsche Boxster S :: 2001 :: 162k km

25 aug 2017 12:59

Snap het ook niet allemaal.

Ik heb ook wel eens dat ik een auto zie die helemaal aan mijn eisen voldoet maar die het toch niet wordt.

Heeft ook met gevoel te maken, als het gevoel niet juist is dan koop je hem niet, wat dus misschien in dit geval ook zo is.

Re: Porsche Boxster S :: 2001 :: 162k km

04 sep 2017 13:09

Een ieder is vrij om de keuzes te maken die die wil maken, heb netjes van jeroen een bericht gehad dat hij een andere boxster gekocht heeft. Wellicht stelt hij deze voor op het forum. Goed om te weten dat er nog meer enthousiastelingen zijn die de weg naar dit forum weten te vinden.

Wat betreft mijn persoonlijke mening over een proefrit, aangezien deze mensen bij mij niet dagelijk op de stoep staan valt daar altijd over te praten. Echter heb je altijd op voorhand een dubbele natuurlijke selectie.
Ten eerste tijdens telefonisch contact wanneer iemand een afspraak wil maken, daarna op het moment dat je naast de auto staat, of binnen aan de koffie zit en over de auto spreekt. Dan bepaal je voor jezelf welke kant het op gaat. Wanneer iemand (porsche liefhebber) langskomt voor een bezichtiging zal een proefrit met mij ernaast ten allte tijde mogelijk zijn mits deze persoon in acht neemt hoe je met het eigendom van iemand anders omgaat.
(Lees, heb eens een Subaru Impreza 2.0 WRX verkocht waarbij een persoon meende de oprit af te moeten draaien en in een woonwijk met kinderen het pedaal volledig te moeten "floren" en dus volgas weg te rijden en op te trekken. Afgezien van het feit dat je een auto gewoon conform voorschrift warm rijdt is het ook nog gewoon gevaarlijk. Heb deze persoon ook verzicht gelijk uit te stappen en te vertrekken.) Met jeroen was dit vanzelfsprekend geen enkel probleem en hebben we erg leuk gesproken tijdens de rit (ook erna), tenslotte is er een gezamelijke interesse welke meer dan genoeg gespreksstof biedt.

Heb gedurende de vakantieperiode een aantal plaatjes gemaakt van de boxster die ik jullie niet wil onthouden:

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

Mvg,

Rene Dekker

Re: Porsche Boxster S :: 2001 :: 162k km

24 sep 2017 20:30

Prijsverlaging naar 12.999 euro

Re: Porsche Boxster S :: 2001 :: 162k km

24 sep 2017 21:55

zou ook ff de prijs in de eerste post aanpassen :salut:

suc6 met de verkoop

Re: Porsche Boxster S :: 2001 :: 162k km

24 sep 2017 22:20

Thanks! Heb het aangepast.

Re: Porsche Boxster S :: 2001 :: 162k km

10 okt 2017 8:30

Nog even een aanvulling:

Tegen een meerprijs heb ik een hardtop in kleur beschikbaar.

Re: Porsche Boxster S :: 2001 :: 162k km

10 nov 2017 9:05

Mag een slotje op. Verkocht via ander medium.
Gesloten onderwerp