Praat hier met andere bezoekers over Porsche gerelateerde zaken.
29 dec 2017 8:54
Als de akk goed verloopt gaat het deze worden:
https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anz ... nt=app_iosNl-kenteken, goed onderhouden, motor gereviseerd, onderhoud gedocumenteerd.
Als alternatief heb ik de 993 bij carcompany haarlem op het lijstje. Misschien iets mooier, maar ik probeer binnen mijn budget te blijven.
Eerst deze proberen rond te krijgen en de verzekering goed alles laten afhandelen, daar zijn ook nog wat onduidelijkheden.
Blijft een gedoe zo’n diefstal, hoe goed de auto ook verzekerd is.
29 dec 2017 9:30
Mooie auto, maar motorrevisie zie ik niet terug in de omschrijving. Kan met deze km-stand nog heel ver weg zijn...of heel dichtbij.
29 dec 2017 10:00
ligt er voor jou helaas wel een beetje boven maar daarvoor heb je ook een 993 die niet van nieuw te onderscheiden is.
29 dec 2017 11:24
Mooi ding zeg. Blijft gaaf zo'n C4.
29 dec 2017 14:40
Nette auto inderdaad. Ik zou als eerste die chromen ringen van de tellers rukken en even een nieuw rozetje rond het contactslot bestellen.
Prima prijs ook (indien uit de AKK niks geks komt)
29 dec 2017 19:18
Haaglanden een 993 4s voor 69 duizend
Wel
Grijs interieur maar rovako heb daar zo een zwart of beter nog groen iterieur in
29 dec 2017 19:25
DLotus schreef:Nette auto inderdaad. Ik zou als eerste die chromen ringen van de tellers rukken en even een nieuw rozetje rond het contactslot bestellen.
Prima prijs ook (indien uit de AKK niks geks komt)
Gaan ze de hele motor bekijken dan?
Pas op met akk. Goedkoop kan ook duurkoop zijn.
Haarlem targa is een tip tronic
29 dec 2017 21:16
de ringen gaan er inderdaad vanaf, heel snel.....
Akk staat gepland vor 4 januari bij pcg in Heteren, ik weet dat ze niet alles kunnen vinden, maar de revisie zou onder porsche garantie zijn uitgevoerd en is gedocumeteerd. Ik heb de papieren nog niet gezien, maar wel veel andere documenten van deze auto.
De targa in Haarlem hou ik in de gaten, deze wordt in opdracht verkocht, mocht de c4 niks worden, dan is de targa een optie. Echter weet niet of ik aan een tiptronic kan wennen. Als dd heb ik een automaat, heerlijk, maar ik denk dat ik er in de 993 spijt van ga krijgen.
29 dec 2017 21:33
Revisie onder Porsche garantie? Zou betekenen dat het bij een dealer is gedaan. Ben benieuwd wanneer het dan gedaan is, de advertentie meldt 23k onderhoudskosten over de afgelopen 10 jaar, daar kan bijna geen volledige revisie in zitten.
Als de revisie aantoonbaar is met facturen en foto's is de prijs netjes.
29 dec 2017 21:54
Dag ,
op site
www.elfer.nl staat ook een 993 carrera 2 tiptronic S
ook in je prijsklasse
voldoet deze aan je wensen / eisen ?
succes met je zoektocht en keuze
groeten
05 jan 2018 0:19
Vandaag een perfecte akk bij pcg gehad. Het is de 993 c4 handgeschakeld geworden uit de ebay advertentie.
Auto blijkt goed te zijn, paar kleinere opmerkingen, stoelverwarming bijrijder was twijfelachtig, nieuwe wissers, banden zijn tegen het einde en lamellen van de spoiler moeten vervangen worden.
Daar staat tegenover dat er veel aan gedaan is, ophanging recent vernieuwd (bilstein schroefdempers), revisie stuurhuis, geen roest bij ramen....
Nu alleen nog het alarm uitbreiden en genieten!
05 jan 2018 0:36
Gefeliciteerd! Weer een 993 erbij
Kom maar door met pics!
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.