Praat hier met andere bezoekers over Porsche gerelateerde zaken.
21 dec 2018 22:16
Tis de Telegraaf, niet serieus nemen
21 dec 2018 22:27
^^
Dat zijn altijd mooie uitspraken
Hier: nog wat feiten
21 dec 2018 23:37
Als “we” straks met z’n allen geen benzine en diesel auto’s meer rijden en er dus ook geen belasting daarop meer binnenkomt waar denk je dat ze dat geld dan gaan halen. Overheid zal z’n begroting toch sluitend moeten krijgen. Dus of die EV dan nog zo voordelig is ... Vergelijkbaar verhaal mbt energieverbruik.
21 dec 2018 23:49
Er is uberhaupt niet genoeg capaciteit voor al die elektriciteit. Enige oplossing is kernenergie maar dat is een taboe in dit land.
22 dec 2018 2:05
Allemaal maar kort door de bocht redeneringen. Probleem is dat het klimaat- en energievraagstuk niet pro of contra in deze simpele grafiekjes of oneliners te bevatten is. Daarvoor is het zo complex. Er wordt veel geroepen. Wat zeker niet verkeerd is. Meningen en feiten mogen luid verkondigd worden.
22 dec 2018 2:59
Uit andere topic gehaald:
Wing schreef:
Wat begint dit een pokkeland te worden ..
giulia schreef:
Je moet je kapot schamen met zo’n opmerking. Van de pakweg 200 landen hebben er 190 reden genoeg om jaloers op NL te zijn. Maar ga maar lekker weg. Doei!
@Giulia: jij roept dit wel vaker, maar dan hoor je denk ik het overgrote deel van de bevolking niet klagen, leef jij onder een steen of zo? De zorg, onderwijs, veiligheid, alles gaat hier naar de klote! Een gemiddeld gezin gaat ongevraagd 150,= per maand aan extra lasten betalen, jij hebt dat vast en zeker wel in de pocket, maar de meerderheid niet!
De meeste mensen gaan er het komend jaar fors op achteruit, en de ‘sociale voorzieningen’ zijn ronduit bedroevend. Dus kom niet aan dat Nederland zo goed is, jij bent gewoon gehersenspoeld, zoals dat hier gebruikelijk is. Nederland is niet het beste land van de wereld, je hebt hier geen moer te vertellen, en je wordt door de overheid (en verzekeringsmaatschappijen)geleefd, wat vindt jij hier nou goed aan? Dat de wegen er goed bij liggen?
Er staat ons nog heel veel narigheid te wachten, alleen niet iedereen heeft dat nog in de gaten.
22 dec 2018 8:22
Alles relatief. Wil de problemen van sommigen niet onderschatten, maar steek ook je licht eens op in Syrie, Iran, Afghanistan, India.... gewoon een handjevol voorbeelden.... of zelfs maar de mid-west in de US. Dan valt het wel weer mee.
Waar gaat het in dit topic over? Dat NL (wellicht) iets wil doen aan het feit dat benzine en diesel vervuilend zijn. Dat lijkt me een prima doel, ik - als echte petrolhead - juich dat toe. Ben toevallig in Athene, je kan hier in de stad nauwelijks ademhalen in het spitsuur. Dat kan zo niet verder.
22 dec 2018 9:21
Het blijft toch vreemd dat je dan blijkbaar geen commentaar mag hebben omdat het altijd wel ergens slechter gaat. Dat is wel een hele bijzondere redenatie. Feit is dat er besloten is dat er EUR 1.000 mrd uitgegeven gaat worden aan maatregelen tegen een probleem waar je vragen bij kunt stellen met een uitkomst die 6 cijfers achter de komma wat uitmaakt. En die 1.000 miljard mag de gemiddelde Nederlander opbrengen. Bobo's zoals Edje Nijpels die het allemaal verzinnen vullen hun zakken er mee. En Edje heeft zelf een huis met 3 CV ketels a la Al Gore.
22 dec 2018 9:23
@steef
Kom nou eens met feiten aan ipv van onderbuikretoriek. Hoe wordt jij dagelijks geleefd door verzekeringsmaatschappijen of de overheid dan? Hoe kom je erbij dat we hier slechte wegen hebben? Ze zijn fantastisch maar overvol, dat is wat anders.En gehersenspoeld? Hoe dan? Ja je hebt altijd groepen die buiten de maatschappij vallen maar daar hebben wij nog steeds hele goede vangnetten voor. Onze zorg behoort tot de beste van de wereld. We zijn echter dusdanig verwend dat we vergeten zijn onze zegeningen te tellen als een van de top 10 welvarendste landen ter wereld. We willen altijd maar meer en gaan stampvoeten als een kleuter in de Jamin als we het een keer niet krijgen.
Los van dit alles moet er gewoon wat gebeuren aan de klimaatsverandering wil toekomstig NL niet voor de helft onder water komen te staan. Want dat zijn toekomstige feiten, geen onderbuik geroeptoeter
22 dec 2018 10:45
Volgens mij als we hier kunnen nuilen over Porsches ed dan hebben het hier in dit land heel erg goed....luxe probleem lijkt mij....
Ik mopper ook weleens maar klagen ....Neuh.
En voor de toekomst dan zie ik het, zal ook wel een oplossing voor komen mbt hogere prijzen, belasting enz.
Fijne dagen verder, en mijn speeltjes staan op stal en vh voorjaar gaan we vrolijk verder.....
22 dec 2018 11:40
@ Giulia; +100
@ Steef; noem jij eens een land waar je "meer te vertellen hebt" dan in NL
22 dec 2018 12:17
Er zijn eigenlijk aardig wat Europese landen waar je als burger meer te zeggen hebt dan in Nederland. Zwitserland bijvoorbeeld.
22 dec 2018 12:23
En Nederland zit ook niet in de top 10 welvarende landen.
Anyway, het beste is om te gaan sparen voor een naar elektrisch omgekatte 993. Rond de 300k kosten die op dit moment geloof ik.
22 dec 2018 12:34
Als het hier alleen nog maar over zonnepanelen, CV ketels en EV’s gaat dan voorspel ik het einde van het Porscheforum (as we know it) lang voordat we niet meer met onze brandstof auto’s mogen rijden ...
22 dec 2018 13:52
Willem123 schreef:Er zijn eigenlijk aardig wat Europese landen waar je als burger meer te zeggen hebt dan in Nederland. Zwitserland bijvoorbeeld.
Dat dus. Geparachuteerde burgemeesters, 0.0 invloed op het OM, fop 1e kamer
Willem123 schreef:En Nederland zit ook niet in de top 10 welvarende landen.
Qua inkomen misschien wel maar zeker niet wat besteedbaar inkomen betreft. Steeds grotere overheid, steeds hogere belastingen en dat met de VVD aan de macht
22 dec 2018 14:03
Kunnen we het op gelukkig houden wat daar scoren we wel goed in.....geld is ook niet alles, wel makkelijk als je een nieuwe 911 van 1.5 ton of meer wilt kopen....salut:
Meer geld is meer gezeik....
En zelfs de grootste baas van Nederland rijdt in een 11 jaar oude Saab...en die is er gelukkig mee.
22 dec 2018 14:17
En vrijgezel, wat een leven he
22 dec 2018 15:56
Willem123 schreef:Er zijn eigenlijk aardig wat Europese landen waar je als burger meer te zeggen hebt dan in Nederland. Zwitserland bijvoorbeeld.
Welnee.
22 dec 2018 17:06
Heel lastige discussie dit. Meerdere mensen meerdere meningen. Feiten..?
Het is een feit dat de gemiddelde burger weer meer mag gaan betalen voor alles (klimaatprobleem, EV auto's, enz).
Mening; ik denk dat we het hier helemaal niet slecht hebben, maar het loopt wel de spuigaten uit zo. Volgend jaar mogen we weer wat meer gaan aftikken, waar we dat vandaan moeten halen, goeie vraag. Enfin, hele lastige discussie en hierin gaat niemand gelijk krijgen, er is over heel veel zaken wel wat te zeggen. Komt erop neer dat we volgend jaar meer moeten gaan lappen.
22 dec 2018 17:53
Alles te danken aan de groenlinkse roofridders die in hun grote herenhuizen gewoon nog op gas stoken.
22 dec 2018 18:00
Gelooft er hier nog iemand in de politiek?
22 dec 2018 18:11
Telegraaf schreef:AMSTERDAM - Een verbod op de verkoop van benzine- en dieselauto’s kan helemaal niet. Dat onderdeel van de klimaatakkoord druist in tegen Europese regels, zegt Steven van Eijck, voorzitter van de RAI Vereniging.
Van Eijck, die zelf in het voortraject aan de ’mobiliteitstafel’ meedacht over de klimaatplannen, reageert in gesprek met De Telegraaf op het omvangrijke akkoord dat gisteren werd gepresenteerd. Steen des aanstoots voor hem is het plan om vanaf 2030 de verkoop van benzine- en dieselauto’s te verbieden.
„Hoe kunnen ze het verzinnen?”, spreekt Van Eijck zijn verbazing uit. „Een auto krijgt een typegoedkeuring, bijvoorbeeld in Spanje, en dan mag die in alle Europese Unie-landen verkocht worden. Het kan wetstechnisch helemaal niet om de verkoop in Nederland te verbieden, we hebben een Europese interne markt.”
Volgens de RAI-voorzitter is het kabinet van plan om dit kort te sluiten met de andere Europese landen, maar Van Eijck ziet die niet meewerken. „Je moet dit gesprek maar eens aangaan met landen waar grote autofabrikanten zitten als Duitsland, Frankrijk en Italië... Doe niet alsof je dit kan bepalen. Ik vind het uitermate curieus dat een serieus kabinet dit overweegt.”
Van Eijck kan zich ook niet vinden in de bpm-verhoging die in de uiteindelijke plannen is opgenomen. „De bpm (aanschafbelasting op nieuwe auto’s, red.) wordt nog even verhoogd, terwijl die op termijn afgeschaft gaat worden. Dat is een uitermate dom plan. Niemand snapt dit, het is niet uit te leggen.”
Het heeft volgens Van Eijck ook een averechts effect. „Hierdoor ga je krijgen dat die parallelle import van auto’s uit het buitenland toe gaat nemen en die is al heel groot. Zo komen er meer auto’s die minder schoon zijn ons land in.”
22 dec 2018 18:12
Politiek wordt geregeerd door Big Business, Big Farma, Big Industry
Heeft dus niks meer met volksvertegenwoordiging te maken.
22 dec 2018 18:22
Daar ziet het idd wel naar uit, wij het volk, burgers en buitenlui worden dus niet meer serieus genomen.
22 dec 2018 19:23
Enguess schreef:Willem123 schreef:Er zijn eigenlijk aardig wat Europese landen waar je als burger meer te zeggen hebt dan in Nederland. Zwitserland bijvoorbeeld.
Welnee.
Kom op. Hier was in CH gewoon een referendum over gekomen. Dat ook nog eens bindend is. Hier heeft die zweedse nepjonkvrouw dat afgeschaft
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.