Sinds vorige week heb ik het probleem dat bij ‘s ochtends wegrijden, wanneer ik de blower warme lucht aanzet (lang niet nodig gehad ) de voorruit aan de binnenzijde erg aanslaat. Dit is alleen bij warme lucht niet bij koude. Ik moet dan veel lucht blazen op hoogste temperatuur om het gelijdelijk weg te krijgen . Lijkt erop dat er ergens vocht in het ventilatiesysteem zit wat er niet of moeilijk uitgaat. Iemand vergelijkbare ervaring en een oplossing ? Auto staat trouwens ‘s nachts in garage en overdag (vaak) buiten.
02 sep 2020 10:34
Olaf
911 Carrera S
Re: Boxster voorruit slaat aan / vocht ?
Google even op "Boxster heater core replacement" ..... dat zou het probleem kunnen zijn
02 sep 2020 11:15
Verde
Re: Boxster voorruit slaat aan / vocht ?
Zet de ventilator uit als je de auto weg zet. Dan na het starten pas aanzetten als je een paar honderd meter verder bent, dan heb je al wat frisse lucht stromen.
Ook is het beter de airco uit te zetten de laatste kilometers, ander blijft er vocht hangen wat tijdens een nieuwe start op de voorruit geblazen wordt.
02 sep 2020 11:41
redriver
Boxster 986 2.7 Tiptronic
Midden-Brabant
Re: Boxster voorruit slaat aan / vocht ?
Ik ga beide proberen cq nalezen. Bedankt
02 sep 2020 18:47
redriver
Boxster 986 2.7 Tiptronic
Midden-Brabant
Re: Boxster voorruit slaat aan / vocht ?
Ik ruik ook een licht zoete geur dus zeer waarschijnlijk de kachelradiateur. Is een redelijk eenvoudig klusje. Heb de handleiding gedownload en de radiateur besteld.
Afgelopen week instructie gedownload en onderdelen besteld. Vandaag dagje vrij genomen. Oude kachelradiateur was inderdaad lek. Na een uurtje of 4 demonteren, schoonmaken en nieuwe monteren is het probleem verholpen
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers.
Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen Je mag geen bijlagen toevoegen in dit forum