15 dec 2020 19:24
15 dec 2020 19:40
15 dec 2020 19:43
Alfred schreef:Zo angstig zelfs dat ik soms denk om toch maar een (totaal niet werkend) mondkapje op te zetten om mensen te behoeden er wat van te gaan zeggen.
15 dec 2020 19:48
MarkS schreef:Volgens mij wil je vooral jouw kant op redeneren en dat is prima hoor. Ik heb geprobeerd aan te geven dat je naar de verkeerde variabelen kijkt omdat daar waarschijnlijk nog een vertraging tussen zit (IC en sterfgevallen is einde pijplijn niet het begin). Daarbij is de zorg nu al overbelast en is reguliere zorg ook al afgeschaald. Prima als je het niet wilt begrijpen.
15 dec 2020 20:07
15 dec 2020 20:10
15 dec 2020 20:11
15 dec 2020 20:32
Je hebt enigzins gelijk:Alfred schreef:zie ik alleen maar afnames.
15 dec 2020 21:07
15 dec 2020 22:06
Pacoloco schreef:Ik denk dat Mark bedoeld dat de besmettingen nu erg hard stijgen en de ziekenhuisopnames/sterfgevallen met een vertraging volgen.
Wanneer er pas wordt ingegrepen als de sterfgevallen en de ic opnames stijgen knalt de zorg uit elkaar en zullen er ws enge keuzes gemaakt moeten worden.
En zet toch gewoon een mondkapje op als dat wordt gevraagd. Ook al is de werking ervan ws alleen waakzaamheid of bewustwording. Zelfs al doet het helemaal niets, wees solidair.
My 2c
15 dec 2020 22:17
MarkS schreef:De tab positieve testen, aantallen die afgelopen periode structureel te hoog zijn (geweest)
De signaal waarde, te hoog
Grafiek verloop positieve testen, de ruimte onder de hele grafiek van afgelopen periode
De tab besmettelijke mensen
Vertoont over laatste periode weliswaar een hele lichte dalende trend maar je moet hem over de hele periode bekijken en dan zie je dat hij nog steeds en al langere tijd structureel te hoog is en die lichte dalende trend volstrekt onvoldoende is om onder de gestelde grenzen uit te komen binnen afzienbare tijd
De tab reproductie getal
Structureel te hoog en trend in nog steeds stijgend
De tab positieve testen, aantallen die afgelopen periode structureel te hoog zijn (geweest)
De tab besmettelijke mensen
De tab reproductie getal
Cazzo Super Veloce schreef:Pacoloco schreef:Ik denk dat Mark bedoeld dat de besmettingen nu erg hard stijgen en de ziekenhuisopnames/sterfgevallen met een vertraging volgen.
Wanneer er pas wordt ingegrepen als de sterfgevallen en de ic opnames stijgen knalt de zorg uit elkaar en zullen er ws enge keuzes gemaakt moeten worden.
En zet toch gewoon een mondkapje op als dat wordt gevraagd. Ook al is de werking ervan ws alleen waakzaamheid of bewustwording. Zelfs al doet het helemaal niets, wees solidair.
My 2c
Dit dus. Zo simpel is het.
Je moet het wel willen begrijpen natuurlijk...
15 dec 2020 22:23
15 dec 2020 22:31
15 dec 2020 22:32
15 dec 2020 22:52
15 dec 2020 23:03
15 dec 2020 23:05
Alfred schreef:Je bent welkom bij ons clubje hoor.
Alleen de vergelijking schapen gaat niet op. Dat zijn de mensen die alles maar voor zoete koek slikken en braaf achter de rest blijven lopen.
15 dec 2020 23:20
Ik heb die grafiek zelf gemaakt omdat ik niet door selectief datagebruik een bepaalde kant op wil worden gestuurd. De data is van https://lcps.nu/datafeed/ , zoals ik bij de grafiek heb gepost.MarkS schreef:Het ging er dacht ik ook niet om dat er niet ergens een grafiek staat die ergens een daling laat zien toch.
15 dec 2020 23:22
15 dec 2020 23:23
MarkS schreef:Ik zie anders vrij grote overeenkomsten met wat jij doet ...
15 dec 2020 23:34
16 dec 2020 8:39
16 dec 2020 9:05
16 dec 2020 9:15
steef schreef:Niet volgens Stichting Nice.
Dit ging alleen maar over het wel of niet laten vaccineren. Als je bedenkt dat nog nimmer zo snel een medicijn op de markt is gebracht, mocht komen, toegelaten werd, en welke bizarre commerciële belangen hier een rol in spelen, zou de vrije keuze voorop moeten staan. Laat staan een compleet nieuwe techniek....je zou wel knettergek zijn om vooraan in de rij te gaan staan, afgaande op wat de overheid zegt.
Ik weet niet of dat nog bestaat, maar je kon als student een aardig centje bijverdienen, door je als proefpersoon aan te melden (universiteit, bedrijf, lab?) om een nieuw medicijn te testen. Dat was in mijn studententijd uiteraard heel aanlokkelijk, maar het verstand won het telkens van de drang naar geld. Maar ik kan me voorstellen dat er personen zijn die dat geld écht nodig hadden, dat was dus een risico waard (?). Zijn we het softenon-schandaal al weer vergeten? En dat is niet het enige medicijn wat ernstige gevolgen gaf. Maar ja, het is dus goed als het vaccin beschikbaar komt, wees een student in geldnood, neem dat risico, maar laat verder iedereen die even wil wachten in zijn of haar waarde. Ben je ingeënt, dan is een niet-gevaccineerd persoon geen gevaar meer voor jou. Ook niet voor een ander.
16 dec 2020 9:24